Závod: MČR čaovka jednotlivců - mládež

  
StavVýsledky
NázevMČR čaovka jednotlivců - mládež
Odvětví
Silnice
KADETI / CADETS
KADETKY / CADET FEMINI
ŽÁCI / MINIME
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
Datum startu31.07.2012
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailJaroslavaMixova@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice1343248514-propozice-mr-aovka-jednotlivc-mlde.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

31-07-12-18-06-36V120831_MČR_čj_Račice.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -IVT NÁCHOD 
6- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7Jonáš BŘEZINATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -TJ TŽ TŘINEC 
11- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
12Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
13- - -TJ KOVO PRAHA 
14David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
15Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
16- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
17- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
19- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20- - -TJ UNIČOV 
21- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
22- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
23Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
24Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
25- - -TEAM DUKLA PRAHA 
26Šimon VANÍČEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
27- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
28- - -TJ FAVORIT BRNO 
29- - -TJ FAVORIT BRNO 
30- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
31- - -PROFI SPORT CHEB 
32- - -IVT NÁCHOD 
33Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
34- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
35Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
36- - -DUKLA PRAHA 
37- - -NowiS TEAM 
38Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
 Josef JELÍNEKMITAS TREK 
 Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
2Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
3Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
4Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov 
8Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
11- - -DUKLA PRAHA 
12- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
13- - -AC SPARTA PRAHA 
14- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
15Lukáš KOBESSymbio+CE.Energy 
16- - -PUSKINAK.CZ 
17- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
18- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
19Lukáš KUNTGHOST Team 
20Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
21- - -TJ STADION LOUNY 
22Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
23- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
24- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
25- - -TJ STADION LOUNY 
26- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
27Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
28- - -TJ FAVORIT BRNO 
29- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
30- - -AC SPARTA PRAHA 
31Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
32- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
33- - -PROFI SPORT CHEB 
34- - -VELOSERVIS TEAM 
35- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
36- - -RAJEC TREK 
37- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
38- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
39- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
40- - -TJ FAVORIT BRNO 
41- - -PRO MUSIC PROLOG BIKE 
42- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
43- - -Klein Constantia 
44- - -TEAM DUKLA PRAHA 
45- - -ASO DUKLA BRNO 
46- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
47- - -TJ SIGMA HRANICE 
48- - -TJ STADION LOUNY 
49- - -TJ STADION LOUNY 
50- - -DUKLA PRAHA 
51- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
52- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
53- - -TJ KOVO PRAHA 
54Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
55Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
56- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
57- - -CK FESO PETŘVALD 
58- - -TJ KOVO PRAHA 
59- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
60- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
61- - -TJ FAVORIT BRNO 
62- - -Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADET FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
3Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
4Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
6Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -ASO DUKLA BRNO 
9- - -NowiS TEAM 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
12Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -TJ STADION LOUNY 
15- - -CYKLOTEAM OSTROV 
16- - -TJ TŽ TŘINEC 
17- - -DUKLA PRAHA 
18- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
19- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
20- - -BEPINK 
21- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
22Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
24- - -NowiS TEAM 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3- - -NowiS TEAM 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
8- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
9Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
10- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
11- - -TJ SIGMA HRANICE 
12- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
13- - -DUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10047485322MS BIKE ACADEMY RACING
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10008822637 
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
- - -10009515882TEAM LOUNY
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009494866TJ FAVORIT BRNO
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
Daniel MAYER10009360076KC HLINSKO
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
- - -10009446770ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046495720ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10009511842SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10009769496AUTHOR TEAM STUPNO
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10015730754 
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
- - -10013667785ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10010776882KOVO PRAHA
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048208980IVT NÁCHOD
- - -10013667886EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10009745349 
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10013985057APACHE LOKO TRUTNOV
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151Pirelli Mercedes-Benz PRAHA Trek
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046560081EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
Josef JELÍNEK10009745652Pirelli Mercedes-Benz PRAHA Trek
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10048207667CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046320615AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10013667583ACS DRAK VRBNO
- - -10009494967CK DACOM PHARMA KYJOV
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10048071362TJ TŽ TŘINEC
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046666074ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
Lukáš KOBES10008822435SKIBIKECENTRUM.CZ team
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10009975826APACHE LOKO TRUTNOV
- - -10046669714PRO MUSIC PROLOG BIKE
- - -10013668593TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009500829 
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10008624391ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048175234TEAM LOUNY
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10046714170CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048005886Carla.kupkolo.cz
Martina KUKULOVÁ10009338353CYKLO TEAM KOLARNA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10048176143AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10046314046CK ORLÍK ORLOVÁ
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10046563923SK ZŠ HOSTIVAŘ
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009335121BEPINK
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
- - -10009808704 
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047101261EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046644351MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048203627TEAM FORMAN CINELLI
- - -10013668391PROFI SPORT CHEB
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046310107CPV KRNOV
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
- - -10007818180CT WEBER
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10046514716EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
- - -10046562913MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046714271TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10009338757 
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046665973MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046627476CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046502790SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10014216948KOVO PRAHA
- - -10046441459TJ FAVORIT BRNO
- - -10046343550KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice