Závod: MČR čaovka dvojic a družstev - mládež a JUNIORŮ

  
StavVýsledky
NázevMČR čaovka dvojic a družstev - mládež a JUNIORŮ
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI / JUNIORS
KADETI / CADETS
KADETKY / CADET FEMINI
ŽÁCI / MINIME
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
Datum startu2.08.2012
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailJaroslavaMixova@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice1343248330-propozice-mr-aovka-dvojic-a-drustev-mlde-a-junior.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

05-08-12-21-30-52V120802_MČR_čd_Račice.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
1Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
2- - -TJ STADION LOUNY 
2- - -TJ STADION LOUNY 
2- - -AC SPARTA PRAHA 
2- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
3Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
4Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
4- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
5Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -Klein Constantia 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov 
6- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
6Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
7Lukáš KOBESSymbio+CE.Energy 
7- - -AC SPARTA PRAHA 
7- - -PROFI SPORT CHEB 
7Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -ASO DUKLA BRNO 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -PUSKINAK.CZ 
9Daniel MAYERKC HLINSKO 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
10- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11- - -PRO MUSIC PROLOG BIKE 
12- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
12- - -SPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 
12Jakub ŠULCSymbio+CE.Energy 
13- - -TJ KOVO PRAHA 
13- - -TJ KOVO PRAHA 
13Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
14- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -VELOSERVIS TEAM 
 - - -SPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
4David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
5- - -IVT NÁCHOD 
5- - -IVT NÁCHOD 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
8- - -TJ UNIČOV 
9Jonáš BŘEZINATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
11- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
13Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
13Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14Šimon VANÍČEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
16- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADET FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
1Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
2Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
5- - -TJ TŽ TŘINEC 
5Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
6- - -DUKLA PRAHA 
6- - -TJ STADION LOUNY 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
8Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
9- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS
PořadíJménoOddílKategorie
1Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
1- - -TJ KOVO PRAHA 
1- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
1Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
2Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
2- - -TJ UNIČOV 
2Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
3Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
4- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
5- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
5- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6- - -DUKLA PRAHA 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
3- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
3- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
4Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
5- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10047485322MS BIKE ACADEMY RACING
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10013228659KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10008822637 
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009494866TJ FAVORIT BRNO
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10014749842TJ AŠ ML.BOLESLAV
Daniel MAYER10009360076KC HLINSKO
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046495720ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047131068KOVO PRAHA
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10009511842SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10009769496AUTHOR TEAM STUPNO
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10015730754 
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
- - -10013667785ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10048089146PROFI SPORT CHEB
- - -10007882040ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10010776882KOVO PRAHA
Jakub ŠULC10009544578Maloja - Rocky Mountain Team
- - -10007585784KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10009745349 
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10013985057APACHE LOKO TRUTNOV
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151Mitas Mercedes-Benz PRAHA Trek
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10046720941KOVO PRAHA
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
Josef JELÍNEK10009745652Mitas Mercedes-Benz PRAHA Trek
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10048207667CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046320615AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10013667583ACS DRAK VRBNO
- - -10009494967CK DACOM PHARMA KYJOV
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10048071362TJ TŽ TŘINEC
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
Lukáš KOBES10008822435SKIBIKECENTRUM.CZ team
- - -10048180688XXX
- - -10009975826APACHE LOKO TRUTNOV
- - -10013668593TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009500829 
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10008624391ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10048175234TEAM LOUNY
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10046714170CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048005886Carla.kupkolo.cz
Martina KUKULOVÁ10009338353CYKLO TEAM KOLARNA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10048176143AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10046314046CK ORLÍK ORLOVÁ
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10046563923SK ZŠ HOSTIVAŘ
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
Michael KUKRLE10008680470ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10008659050CCC Team
- - -10013286152CK Příbram
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046612928SPORTOVNÍ KLUB MS AUTO
- - -10009335121BEPINK
- - -10012849652KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
- - -10009808704 
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046644351MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10013668391PROFI SPORT CHEB
- - -10008706641KOVO PRAHA
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007818180CT WEBER
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
- - -10046562913MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10008992991 
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015064080KOVO PRAHA
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046714271TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046694366CK BÍTOVSKÁ
- - -10009338757 
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046665973MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046502790SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10046441459TJ FAVORIT BRNO
- - -10046343550KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice