Závod: MČR závod jednotlivců - mládež

  
StavVýsledky
NázevMČR závod jednotlivců - mládež
Odvětví
Silnice
KADETI / CADETS
KADETKY / CADET FEMINI
ŽÁCI / MINIME
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
Datum startu4.08.2012
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailJaroslavaMixova@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice1343248416-propozice-mr-zvod-jednotlivc-mlde.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

05-08-12-21-49-02V120804_MCR_silnice_Chudoslavice_(1).xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9- - -PUSKINAK.CZ 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
12- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
13David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
14- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
17- - -TJ UNIČOV 
18- - -IVT NÁCHOD 
19- - -TJ TŽ TŘINEC 
20Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
21Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
22Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
23- - -TJ KOVO PRAHA 
24- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
25Šimon VANÍČEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
26- - -TJ FAVORIT BRNO 
27Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
28- - -DUKLA PRAHA 
29- - -TEAM FORMAN CINELLI 
30Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
31- - -TEAM DUKLA PRAHA 
32- - -DUKLA PRAHA 
33- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
34- - -TJ FAVORIT BRNO 
35- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
36- - -DUKLA PRAHA 
37- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
38- - -TJ FAVORIT BRNO 
39Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
40Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
41- - -PROFI SPORT CHEB 
42- - -ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 
 Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
 Jonáš BŘEZINATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
2Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
3Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
4Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
7- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
8- - -AC SPARTA PRAHA 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -Klein Constantia 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov 
14Lukáš KUNTGHOST Team 
15- - -DUKLA PRAHA 
16- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
17Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
18- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
19- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
20- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
21- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
22- - -TEAM DUKLA PRAHA 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
24- - -PUSKINAK.CZ 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -TJ FAVORIT BRNO 
27- - -TJ STADION LOUNY 
28- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
29Daniel MAYERKC HLINSKO 
30- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
31- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
32Lukáš KOBESSymbio+CE.Energy 
33Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
34Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
35- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
36- - -TJ STADION LOUNY 
37- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
38- - -ASO DUKLA BRNO 
39- - -TJ FAVORIT BRNO 
40- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
41- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
42- - -TJ FAVORIT BRNO 
43- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
44- - -SPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 
45- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
46- - -PRO MUSIC PROLOG BIKE 
47- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
48- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
49- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
50- - -DUKLA PRAHA 
51- - -Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. 
52- - -TJ SIGMA HRANICE 
53- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
54- - -TJ KOVO PRAHA 
55Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
56- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
57- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
58- - -CK FESO PETŘVALD 
59- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -VELOSERVIS TEAM 
 Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADET FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
2Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
3Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4- - -TEAM LOUNY 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -BEPINK 
7- - -TJ TŽ TŘINEC 
8Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
9- - -ASO DUKLA BRNO 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
12Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
13- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
14- - -TJ STADION LOUNY 
15Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
16- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
18Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
19- - -NowiS TEAM 
20- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
21Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -DUKLA PRAHA 
23- - -ACS DRAK VRBNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
4Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
9- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
10- - -DUKLA PRAHA 
11- - -SPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046658293ACS DRAK VRBNO
- - -10047485322MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10046459647CK DACOM PHARMA KYJOV
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10008822637 
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
- - -10009515882TEAM LOUNY
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009494866TJ FAVORIT BRNO
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
- - -10014749842TJ AŠ ML.BOLESLAV
Daniel MAYER10009360076KC HLINSKO
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
- - -10009446770ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046495720ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10009511842SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10009769496AUTHOR TEAM STUPNO
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10015730754 
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10013667785ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
- - -10010776882KOVO PRAHA
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048208980IVT NÁCHOD
- - -10013667886EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10013667987TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10009745349 
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10013985057APACHE LOKO TRUTNOV
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046560081EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
Josef JELÍNEK10009745652MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10048207667CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046320615AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10013667583ACS DRAK VRBNO
- - -10009494967CK DACOM PHARMA KYJOV
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10048071362TJ TŽ TŘINEC
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046666074ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046659307Carla.kupkolo.cz
Lukáš KOBES10008822435SKIBIKECENTRUM.CZ team
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10009975826APACHE LOKO TRUTNOV
- - -10046669714PRO MUSIC PROLOG BIKE
- - -10013668593TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009500829 
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10008624391ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048175234TEAM LOUNY
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10046714170CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048005886Carla.kupkolo.cz
- - -10009338353CYKLO TEAM KOLARNA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10010173462TJ FAVORIT BRNO
- - -10048176143AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10046314046CK ORLÍK ORLOVÁ
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10046563923SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10048006189MRX TEAM BOŘITOV
- - -10010901568TJ FAVORIT BRNO
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
- - -10046612928SPORTOVNÍ KLUB MS AUTO
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009335121BEPINK
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
- - -10048199280G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10048058026TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009808704 
- - -10046630813DUKLA PRAHA
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047101261EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046644351MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048203627TEAM FORMAN CINELLI
- - -10013668391PROFI SPORT CHEB
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046310107CPV KRNOV
- - -10046624547CK DACOM PHARMA KYJOV
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10046514716EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
- - -10046562913MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10015064080KOVO PRAHA
- - -10013668795TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046714271TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046591407TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10009338757 
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046665973MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046627476CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046502790SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10014216948KOVO PRAHA
- - -10046441459TJ FAVORIT BRNO
- - -10046343550KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice