Závod: Regionem Orlicka Lanškroun 2012

  
StavVýsledky
NázevRegionem Orlicka Lanškroun 2012
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI / JUNIORS 1
JUNIOŘI / JUNIORS 2
JUNIOŘI / JUNIORS 3
JUNIOŘI / JUNIORS 4
JUNIOŘI / JUNIORS celkově
Datum startu10.08.2012
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailskpduha@quick.cz
Telefon 
Fax 
Propozice01-06-12-18-21-28propozice_file2012.08.10.-12_etap_ro_lankroun.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

15-08-12-12-40-32aa.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS 1
PořadíJménoOddílKategorie
5- - -FORCE GO! Jeseník 
9Tomáš KALOJÍROSAC SPARTA PRAHA 
12- - -TJ UNIČOV 
13Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
15Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
16- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19- - -TEAM DUKLA PRAHA 
21- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
22- - -DUKLA PRAHA 
24- - -TJ KOVO PRAHA 
25- - -EX 23 SARONI factory team 
28- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
29- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
32Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
33- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
34- - -EX 23 SARONI factory team 
35Lukáš KUNTGHOST Team 
36- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
37- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
38- - -TJ FAVORIT BRNO 
39Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
40- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
43Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
44Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
45Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
48- - -MORAVEC Team 
49- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
50Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
51Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
53Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
55- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
58- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
59Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
60- - -OPLT CYCLING 
61- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
62- - -DUKLA PRAHA 
63Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
64- - -DUKLA PRAHA 
65- - -TRUXXXIK Cycling 
66- - -TJ UNIČOV 
 - - -PUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS 2
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ KOVO PRAHA 
3Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
11Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
12Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
14Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
15Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -EX 23 SARONI factory team 
21- - -FORCE GO! Jeseník 
23- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
24- - -DUKLA PRAHA 
25- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
26Lukáš KUNTGHOST Team 
28- - -MORAVEC Team 
29- - -TJ UNIČOV 
31- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
34Tomáš KALOJÍROSAC SPARTA PRAHA 
35- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
37Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
40- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
43Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
46- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
48- - -EX 23 SARONI factory team 
49- - -OPLT CYCLING 
50- - -DUKLA PRAHA 
51- - -DUKLA PRAHA 
52- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
53- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
55Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
57- - -TJ UNIČOV 
58- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
60Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
61- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
63- - -TRUXXXIK Cycling 
64Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
66- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS 3
PořadíJménoOddílKategorie
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6Tomáš KALOJÍROSAC SPARTA PRAHA 
12- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
13Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
16Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
17- - -TEAM DUKLA PRAHA 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -TJ UNIČOV 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -MORAVEC Team 
27- - -EX 23 SARONI factory team 
28- - -FORCE GO! Jeseník 
30Lukáš KUNTGHOST Team 
32Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
33- - -DUKLA PRAHA 
34- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
37Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
39Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
41- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
43- - -OPLT CYCLING 
46Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
47- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
48Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
49- - -DUKLA PRAHA 
51Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
52- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
53- - -TJ UNIČOV 
55- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
56- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
57- - -EX 23 SARONI factory team 
58- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
59Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
60- - -DUKLA PRAHA 
61- - -TRUXXXIK Cycling 
63Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
64Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
 Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS 4
PořadíJménoOddílKategorie
2Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
4Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
8- - -FORCE GO! Jeseník 
13- - -MORAVEC Team 
14Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16Tomáš KALOJÍROSAC SPARTA PRAHA 
17- - -TJ KOVO PRAHA 
20- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
22- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
24- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
25Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
26- - -TJ UNIČOV 
27Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
28- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
29Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
30- - -EX 23 SARONI factory team 
31- - -TEAM DUKLA PRAHA 
32- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
34Lukáš KUNTGHOST Team 
35Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
36Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
37- - -EX 23 SARONI factory team 
38Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
39Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
45- - -OPLT CYCLING 
46- - -DUKLA PRAHA 
48- - -TJ UNIČOV 
49- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
50- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
51- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
52- - -DUKLA PRAHA 
53- - -DUKLA PRAHA 
54- - -TRUXXXIK Cycling 
55Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
 - - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS celkově
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -TJ KOVO PRAHA 
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
6- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9Tomáš KALOJÍROSAC SPARTA PRAHA 
11- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
14Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
16- - -TJ UNIČOV 
17- - -TEAM DUKLA PRAHA 
20- - -FORCE GO! Jeseník 
21- - -MORAVEC Team 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -EX 23 SARONI factory team 
25Lukáš KUNTGHOST Team 
28Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
30- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
32Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
33Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
35Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
39Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
40Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
41Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
42- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
43- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
44- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
45- - -EX 23 SARONI factory team 
46- - -DUKLA PRAHA 
47- - -OPLT CYCLING 
48Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
49- - -DUKLA PRAHA 
50- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
52- - -TJ UNIČOV 
53- - -DUKLA PRAHA 
55Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
56- - -TRUXXXIK Cycling 
 - - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10007704612 
Daniel MAYER10009360076KC HLINSKO
- - -10009511741DUKLA PRAHA
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10009163955DUKLA PRAHA
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008146364MORAVEC Team
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10013228861DUKLA PRAHA
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10009512044DUKLA PRAHA
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10048180688XXX
- - -10048042969DUKLA PRAHA
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10046542604TJ UNIČOV
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Michael KUKRLE10008680470ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
- - -10008708459EX 23 SARONI factory team
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10046644351MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
- - -10014422567CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10013668391PROFI SPORT CHEB
- - -10008975009 
- - -10008706641KOVO PRAHA
- - -10013668189FORCE TEAM JESENÍK
- - -10046470054CPV KRNOV
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008992991TJ UNIČOV
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013662836TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008146869TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009338252DRÁSAL TEAM HOLEŠOV
- - -10008146465EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10013781155VELOSERVIS TEAM
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice