Závod: Sprinterské dny Plzeň - ČP mládeže

  
StavVýsledky
NázevSprinterské dny Plzeň - ČP mládeže
Odvětví
Dráha
juniori sprint
kadeti juniorky keirin
kadeti juniorky omnium
kadeti juniorky sprint
kadeti team sprint
kadetky team sprint
zaci kadetky keirin
zaci kadetky omnium
zaci kadetky sprint
zaci team sprint
Datum startu15.06.2012
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailzce.cyklistika.plzen@volny.cz
Telefon 
Fax 
Propozice04-06-12-18-02-02propozice_filep-drha-sprintersk-dny-plze-15.-17.6.2012.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

02-10-12-13-22-22SPRINT.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii kadeti juniorky omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
2- - -TJ STADION LOUNY 
3- - -DUKLA PRAHA 
4Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11- - -TJ STADION LOUNY 
12- - -PUSKINAK.CZ 
13- - -VELOSERVIS TEAM 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -Klein Constantia 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -APACHE LOKO TRUTNOV 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
Výsledky v kategorii kadeti juniorky keirin
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -TJ STADION LOUNY 
8Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
9- - -AC SPARTA PRAHA 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -PUSKINAK.CZ 
12- - -VELOSERVIS TEAM 
 - - -Klein Constantia 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
Výsledky v kategorii kadeti team sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov 
1- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
2- - -TJ STADION LOUNY 
2- - -TJ STADION LOUNY 
2Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -AC SPARTA PRAHA 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -PUSKINAK.CZ 
4- - -VELOSERVIS TEAM 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
6- - -TJ STADION LOUNY 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -Klein Constantia 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
7- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
Výsledky v kategorii kadeti juniorky sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -TJ STADION LOUNY 
3Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
4- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
6Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -ASO DUKLA BRNO 
9- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
10- - -AC SPARTA PRAHA 
11- - -Klein Constantia 
12- - -DUKLA PRAHA 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov 
15- - -VELOSERVIS TEAM 
16- - -DUKLA PRAHA 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -PUSKINAK.CZ 
19- - -TJ KOVO PRAHA 
20- - -DUKLA PRAHA 
21- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
22- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
23- - -TJ STADION LOUNY 
24Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii juniori sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2David SOJKAASO DUKLA BRNO 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
4Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii zaci kadetky keirin
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
3Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
6- - -TEAM LOUNY 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
10Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
11Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
12Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
 Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
 Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Martin PEŠŤÁKNorco Bicycles CZ 
 Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii zaci kadetky sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
2Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TEAM LOUNY 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
10Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
11Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
17Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
18- - -TJ STADION LOUNY 
19Martin PEŠŤÁKNorco Bicycles CZ 
20Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
21- - -CK BÍTOVSKÁ 
22- - -DUKLA PRAHA 
23Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
24Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii zaci kadetky omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
2Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TEAM LOUNY 
4Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
10Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
 Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
 Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
 Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
 Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
 Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Martin PEŠŤÁKNorco Bicycles CZ 
 Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii zaci team sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
1Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
2Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
2- - -TEAM LOUNY 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
4Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
4Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
5Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
5Martin PEŠŤÁKNorco Bicycles CZ 
Výsledky v kategorii kadetky team sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -TJ STADION LOUNY 
3- - -CK BÍTOVSKÁ 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
David ZADÁK10011016049ROUVY Specialized
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
- - -10008974605TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10048175234TEAM LOUNY
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046563923SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046627476CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV