Závod: MČR na dráze

  
StavVýsledky
NázevMČR na dráze
Odvětví
Dráha
Junioři - 1km
Junioři - 3km
Junioři - bodovací 24 km
Junioři - Keirin
Junioři - scratch
Junioři - sprint celkově
Junioři - sprint družstev
Junioři - stíhací družstev
Juniorky - 2km
Juniorky - 500m
Juniorky - bodovací 20 km
Juniorky - Keirin
Juniorky - scratch
Juniorky - sprint celkově
Juniorky - sprint družstev
Kadeti - 2km
Kadeti - 500m
Kadeti - bodovací 20 km
Kadeti - Keirin
Kadeti - scratch
Kadeti - sprint celkově
Kadeti - sprint družstev
Kadeti - stíhací družstev
Žáci - 2km
Žáci - 500m
Žáci - bodovací 16 km
Žáci - scratch
Žáci - sprint celkově
Žákyně + Kadetky - 2km
Žákyně + Kadetky - 500m
Žákyně + Kadetky - bodovací 10 km
Žákyně + Kadetky - scratch
Žákyně + Kadetky - sprint celkově
Žákyně + Kadetky - sprint družstev
Žákyně + Kadetky - stíhací družstev
Datum startu16.07.2012
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailfavorit.brno@cbox.cz
Telefon 
Fax 
Propozice05-06-12-07-49-26propozice_filemr-drha-2012.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

23-07-12-09-25-16V120716_MČR_dráha_Brno.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Kadeti - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
6Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
11- - -TJ STADION LOUNY 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov 
13- - -PUSKINAK.CZ 
14- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
17- - -AC SPARTA PRAHA 
18Daniel MAYERKC HLINSKO 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20- - -VELOSERVIS TEAM 
Výsledky v kategorii Kadeti - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
1Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
2Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
3Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov 
4Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
6Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -PUSKINAK.CZ 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -AC SPARTA PRAHA 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Kadeti - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
2Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TJ STADION LOUNY 
8Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
9- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
12- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -PUSKINAK.CZ 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov 
16Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -TJ STADION LOUNY 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -DUKLA PRAHA 
21- - -AC SPARTA PRAHA 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
24- - -VELOSERVIS TEAM 
25- - -DUKLA PRAHA 
26- - -TJ FAVORIT BRNO 
27- - -TJ STADION LOUNY 
28Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
29- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
31- - -TJ KOVO PRAHA 
32- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
33- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Kadeti - 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
5- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov 
7Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -TJ STADION LOUNY 
9- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
10- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -PUSKINAK.CZ 
13- - -AC SPARTA PRAHA 
14Daniel MAYERKC HLINSKO 
15- - -TJ STADION LOUNY 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -DUKLA PRAHA 
19- - -TJ STADION LOUNY 
20Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
21- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -ASO DUKLA BRNO 
24Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
26- - -VELOSERVIS TEAM 
27- - -TJ KOVO PRAHA 
28- - -DUKLA PRAHA 
29- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
31- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
32- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
33- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Kadeti - scratch
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
8- - -TJ STADION LOUNY 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -AC SPARTA PRAHA 
11- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
12Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -PUSKINAK.CZ 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -TJ STADION LOUNY 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19- - -TJ KOVO PRAHA 
20- - -VELOSERVIS TEAM 
21- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
22- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
23- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25- - -TJ STADION LOUNY 
26Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
27- - -PARDUS TUFO Prostějov 
28Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Daniel MAYERKC HLINSKO 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Kadeti - bodovací 20 km
PořadíJménoOddílKategorie
1Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov 
5- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
6Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
7Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
8- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -DUKLA PRAHA 
11- - -TJ STADION LOUNY 
12- - -PUSKINAK.CZ 
13Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
14Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -TJ STADION LOUNY 
17- - -AC SPARTA PRAHA 
18- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
19Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21- - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -VELOSERVIS TEAM 
 Daniel MAYERKC HLINSKO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Kadeti - stíhací družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
1Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
2Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov 
2- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
3Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PUSKINAK.CZ 
4- - -VELOSERVIS TEAM 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
6Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Junioři - bodovací 24 km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
7David SOJKAASO DUKLA BRNO 
8Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
9Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
10- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
11- - -DUKLA PRAHA 
12Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -TJ UNIČOV 
 Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Junioři - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
5Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7- - -EX 23 SARONI factory team 
8Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
11- - -TJ KOVO PRAHA 
12- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii Junioři - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
1- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
2Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
4Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
6- - -DUKLA PRAHA 
6- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Junioři - 1km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -DUKLA PRAHA 
5Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
6Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
7- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
10Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
11- - -EX 23 SARONI factory team 
12Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
13- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -TJ UNIČOV 
16- - -DUKLA PRAHA 
17- - -TJ KOVO PRAHA 
18Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
19- - -TJ KOVO PRAHA 
20- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Junioři - 3km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
4Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
5Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
8- - -TJ UNIČOV 
9Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
10Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
11- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
12Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
13- - -EX 23 SARONI factory team 
14- - -TJ KOVO PRAHA 
15- - -DUKLA PRAHA 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
19- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
20- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Junioři - scratch
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
6Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
10- - -DUKLA PRAHA 
11Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
14Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -TJ KOVO PRAHA 
17- - -EX 23 SARONI factory team 
18- - -DUKLA PRAHA 
19- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
20- - -TJ KOVO PRAHA 
21Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
 - - -TJ UNIČOV 
 Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
Výsledky v kategorii Junioři - Keirin
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
8Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
11Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Junioři - stíhací družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
1Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
3Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TJ UNIČOV 
3Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
3Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
4Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
4- - -EX 23 SARONI factory team 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Juniorky - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -DUKLA PRAHA 
2Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TJ UNIČOV 
3- - -PUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii Juniorky - scratch
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -MORAVEC Team 
6- - -PUSKINAK.CZ 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Juniorky - Keirin
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -PUSKINAK.CZ 
3- - -DUKLA PRAHA 
4Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Žáci - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
2Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
13- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
14Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Žáci - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
16- - -PROFI SPORT CHEB 
17Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Žáci - 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
11- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -TJ UNIČOV 
17Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
18- - -PROFI SPORT CHEB 
Výsledky v kategorii Žáci - scratch
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
2Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
4Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
9- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
13- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -PROFI SPORT CHEB 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -TJ UNIČOV 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Žáci - bodovací 16 km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
3Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
4Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
5- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TJ UNIČOV 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
10- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
14- - -PROFI SPORT CHEB 
15- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Kadeti - Keirin
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
3Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
6- - -PUSKINAK.CZ 
7- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
8- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii Žákyně + Kadetky - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
11Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
12- - -CK BÍTOVSKÁ 
13Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Žákyně + Kadetky - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
1Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TJ STADION LOUNY 
6- - -CK BÍTOVSKÁ 
Výsledky v kategorii Žákyně + Kadetky - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
7Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -TJ STADION LOUNY 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
12- - -CK BÍTOVSKÁ 
13Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Žákyně + Kadetky - 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
6Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -CK BÍTOVSKÁ 
11- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
12Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Žákyně + Kadetky - scratch
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
8Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -TJ STADION LOUNY 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
13- - -KROSS Bike Ranch team 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
Výsledky v kategorii Žákyně + Kadetky - bodovací 10 km
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -ASO DUKLA BRNO 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
11- - -KROSS Bike Ranch team 
Výsledky v kategorii Žákyně + Kadetky - stíhací družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
1Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
2- - -TJ STADION LOUNY 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii Juniorky - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -DUKLA PRAHA 
3Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii Juniorky - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -DUKLA PRAHA 
3Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PUSKINAK.CZ 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Juniorky - bodovací 20 km
PořadíJménoOddílKategorie
1Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -PUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii Juniorky - 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MORAVEC Team 
2- - -TJ UNIČOV 
3Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -PUSKINAK.CZ 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046459647CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009088274DUKLA PRAHA
- - -10010778094KROSS Bike Ranch team
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
Daniel MAYER10009360076KC HLINSKO
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
- - -10009511741DUKLA PRAHA
- - -10048047619DUKLA PRAHA
- - -10047131068KOVO PRAHA
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10009511842SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10008974504DUKLA PRAHA
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10015730754 
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Jakub DUŘT10046812483BORA - hansgrohe
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10013228861DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10009512044DUKLA PRAHA
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10046720941KOVO PRAHA
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
- - -10047765612DUKLA PRAHA
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009494967CK DACOM PHARMA KYJOV
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10048042969DUKLA PRAHA
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10009500829 
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10048175234TEAM LOUNY
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047574440DUKLA PRAHA
Michael KUKRLE10008680470ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
- - -10013286152CK Příbram
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10048063177PROFI SPORT CHEB
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046630813DUKLA PRAHA
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10046644351MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014422567CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008975009 
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046624547CK DACOM PHARMA KYJOV
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
- - -10047627788DUKLA PRAHA
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
- - -10048095412DUKLA PRAHA
- - -10046562913MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008992991 
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046714271TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046694366CK BÍTOVSKÁ
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046665973MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046627476CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
- - -10013781155VELOSERVIS TEAM
- - -10014216948KOVO PRAHA
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
- - -10047048115DUKLA PRAHA