Závod: MČR časovka dvojic

  
StavVýsledky
NázevMČR časovka dvojic
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
MASTERS A
MASTERS B
MASTERS C
MASTERS D
MASTERS E
MASTERS ŽENY
MUŽI
ŽENY ELITE
Datum startu23.09.2012
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailckpribram@volny.cz
Telefon 
Fax 
Propozice21-08-12-15-07-04propozice_file2012.09.23_mr_beznice_.dvojic.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

23-09-12-21-20-08v.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MASTERS E
PořadíJménoOddílKategorie
1Zdeněk KARÁSEKCyklo Bendl 
1Petr VATLACHTJ KOVO PRAHA 
2Petr BAUERCK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -CYKLISTICKÝ KLUB MCB SOKOLOV 
3Jan HÁJEKSK CYKLOSPORT KERN 
3Václav KOPECKÝTOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
4František GYRAMOTO KOLO BIKE CLUB LITVÍNOV 
4Karel KUBEŠTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
1- - -GIANT Trans Brdy Team 
2Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
2- - -LAWI Stars - GIANT 
3- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
5Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
6Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
6- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
7- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
9- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
10Michal KESLBikonur Cycling Team 
10Tomáš RADOLFRAPID PLZEŇ 
11Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
11- - -CSK MARKUS, spolek 
12Radek KRUMMERČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
12Ondřej STRÁNSKÝTJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA 
Výsledky v kategorii MASTERS D
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří KASALKCL KOOPERATIVA - Svijany 
1Lubomír NOVÁKCYKLO KLUB KUČERA ZNOJMO 
2Josef BURGRCSK MARKUS, spolek 
2Igor KUBÍNCSK MARKUS, spolek 
3František CHARVÁTKCL KOOPERATIVA - Svijany 
3- - -KCL KOOPERATIVA - Svijany 
4Miloslav ŠUSTRRICOHIMPROMAT TÁBOR z.s. 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5Jiří MACHULKACSK MARKUS, spolek 
5Miloslav RYSCK LOKOMOTIVA PARDUBICE 
6Antonín MLÁTEKTJ KOVO PRAHA 
6Petr ŠORMTJ KOVO PRAHA 
7Zdeněk MANDÍKTJ KOVO PRAHA 
7Václav ZELENKASK CYKLOSPORT KERN 
Výsledky v kategorii MASTERS C
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří BOŠTÍKCyklo Bendl 
1- - -SWEEP Ultimate Sport 
2Ludvík KILLINGERCYKLO TEAM KILLI 
2Radoslav KRUMMERTJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA 
3- - -KCL KOOPERATIVA - Svijany 
3Rudolf HAVRDAKCL KOOPERATIVA - Svijany 
4Pavel BLAŽEKKCL KOOPERATIVA - Svijany 
4- - -KCL KOOPERATIVA - Svijany 
5Jaroslav HOLÍKSPORTOVNÍ KLUB CYKLISTŮ PEČKY 
5Pavel KOHOUTEKTJ JISKRA NOVÝ BYDŽOV 
6- - -SPORTOVNÍ KLUB CYKLISTŮ PEČKY 
6Josef MICHLLOKOMOTIVA NYMBURK 
7Jaromír HAMPLKCL KOOPERATIVA - Svijany 
7Jiří STRNADKCL KOOPERATIVA - Svijany 
Výsledky v kategorii MASTERS A
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BMC RACING 
1Radim KIJEVSKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2Michal GUSESPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 
2Ludvík KILLINGERCYKLO TEAM KILLI 
3- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
3Pavel VESELÝSPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 
4Libor FOUKALSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
4Libor ZAJÍCSPASTIC HANDICAP 
Výsledky v kategorii MASTERS B
PořadíJménoOddílKategorie
1Karel PRAGERCK VINOHRADSKÉ ŠLAPKY 
1- - -BMC RACING 
2- - -Eleven Cube Riders 
2Tomáš VIKTORINSWEEP Ultimate Sport 
3- - -CSK MARKUS, spolek 
3Vladimír NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 
4- - -SWEEP Ultimate Sport 
4Petr ZAJÍCCYKLO POKR PARDUBICE 
5Robert KLEINERLawi - Granfondo team 
5- - -Lawi - Granfondo team 
6- - -CYKLO JIŘIČKA Č.BUDĚJOVICE 
6- - -GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 
7Jan HRUŠKAKCL KOOPERATIVA - Svijany 
7Martin WÜRZZPcyklo PROOFY Corratec team 
8- - -CSK MARKUS, spolek 
8Petr MICHALCSK MARKUS, spolek 
9- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
9- - -CYKLISTICKÝ ODDÍL RAMALA 
Výsledky v kategorii ŽENY ELITE
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -ALLTRAINING.CZ 
2- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
3- - -Dexter Cycling 
3- - -KOLOKRÁM 
4- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
4Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
5- - -AMENITY - EXTREM SPORT 
5Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
6Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
6Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii MASTERS ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BIKE CLUB SVITAVY 
1- - -CYKLOTRENINK.COM 
2- - -KH Tour - BH Bikes team 
2- - -GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 
3- - -LOKOMOTIVA NYMBURK 
3Věra JEŽKOVÁTJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM LOUNY 
1Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -PUSKINAK.CZ 
3- - -DUKLA PRAHA 
3Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
1Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
3Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
4- - -TJ UNIČOV 
4Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
5Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
5Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
6Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10005920822BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013228659KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV AUTHOR cycling team
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
Antonín MLÁTEK10047045687KOVO PRAHA
- - -10009088274DUKLA PRAHA
- - -10047770965LOKOMOTIVA NYMBURK
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10009892566CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10008707651TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010588340TEAM LOUNY
- - -10008974504DUKLA PRAHA
- - -10047544128CSK MARKUS, spolek
František CHARVÁT10047525233KCL KOOPERATIVA - Svijany
František GYRA10046942728Cyklistický klub Litvínov, z .s.
- - -10004620113Androni Giocattoli-Venezuela
- - -10013384061AUTHOR TEAM STUPNO
Igor KUBÍN10046923025CSK MARKUS, spolek
- - -10007412194AMENITY EXTREM SPORT TEAM
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
Jakub RYDVAL10007882040BIKE CLUB JBC
- - -10008146364MORAVEC Team
- - -10007523039ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10007585784KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Jan HÁJEK10046724880SK CYKLOSPORT KERN
- - -10013228861DUKLA PRAHA
- - -10004855539CK Příbram
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
Jan VALEŠ10046764488CYKLO TEAM KILLI
- - -10048208475GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Jaromír HAMPL10046634449KCL KOOPERATIVA - Svijany
Jaroslav HOLÍK10046825520SPORTOVNÍ KLUB CYKLISTŮ PEČKY
- - -10005864642TEAM DUKLA PRAHA
Jiří BOŠTÍK10047577167Cyklo Bendl
- - -10003096304 
- - -10003769038GIANT Trans Brdy Team
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří KASAL10047649919KCL KOOPERATIVA - Svijany
Jiří MACHULKA10047648202CSK MARKUS, spolek
- - -10008707348TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří NESVEDA10003328292Bikonur Cycling Team
Jiří STRNAD10046307780KCL KOOPERATIVA - Svijany
Josef BURGR10002476413CSK MARKUS, spolek
- - -10007593464CK DACOM PHARMA KYJOV
Josef MICHL10047582524LOKOMOTIVA NYMBURK
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
Karel KUBEŠ10047687507KOVO PRAHA
Karel NEPRAŠ10006643369ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Karel PRAGER10046392454CK VINOHRADSKÉ ŠLAPKY
- - -10008913270BIGLA CYCLING TEAM
- - -10047765612DUKLA PRAHA
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375 
- - -10002620903KOLOKRÁM
Libor FOUKAL10046693962SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Libor ZAJÍC10011109413SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Lubomír NOVÁK10047305466CYKLO KLUB ZNOJMO
- - -10047523314KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10048024478BMC RACING
- - -10013480960Dexter Cycling
Ludvík KILLINGER10047706503CYKLO TEAM KILLI
Ludvík KILLINGER10047706604CYKLO TEAM KILLI
- - -10048042969DUKLA PRAHA
Marek MIXA10003097617KOVO PRAHA
- - -10013384162DUKLA PRAHA
- - -10013480758MORAVEC Team
- - -10002279985 
Martin KŘÍŽ10047119449CK Příbram - Fany GASTRO
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10047744693Lawi - Granfondo team
- - -10047190379GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Michael KUKRLE10008680470ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
Michal GUSE10047769450SPORTOVNÍ KLUB MS AUTO
Michal KESL10002318886Bikonur Cycling Team
- - -10047591416CYKLO POKR PARDUBICE
- - -10008659050CCC Team
- - -10008708459EX 23 SARONI factory team
Milan KADLEC10001148422TEAM DUKLA PRAHA
Miloslav RYS10047623647CK LOKOMOTIVA PARDUBICE
Miloslav ŠUSTR10047639815RICOHIMPROMAT TÁBOR z.s.
- - -10046916961CSK MARKUS, spolek
- - -10047843616KOVO PRAHA
Monika SIMONOVÁ10007274273Cyklotrénink - František Trkal
- - -10007704713TJ UNIČOV
- - -10047524627KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10012849652KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10008982483DUKLA PRAHA
Ondřej PÁVEK10005713886SportRaces Isaac Team
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavel BLAŽEK10047518664KCL KOOPERATIVA - Svijany
Pavel KOHOUTEK10047623344LEHKÁ DĚTSKÁ KOLA - LDK
Pavel PETR10047892217CK LOKOMOTIVA PARDUBICE
- - -10046834715SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10047770157BIKE CLUB SVITAVY
Pavlína KŠÍRLOVÁ10046593932SPORTOVNÍ KLUB CYKLISTŮ PEČKY
- - -10006398546OPLT CYCLING
- - -10046855630Sweep cycling
- - -10047610816SK CYKLOSPORT KERN
- - -10046639907Eleven Cube Riders
- - -10046524921CSK MARKUS, spolek
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
Petr MICHAL10047167343CSK MARKUS, spolek
- - -10014422567CK Příbram - Fany GASTRO
Petr ŠORM10047828862KOVO PRAHA
Petr VATLACH10046570084KOVO PRAHA
Petr ZAJÍC10047670329CYKLO POKR PARDUBICE
- - -10012804283ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046338904SK MAXBIKE Ostrava
Radim KIJEVSKÝ10046569983TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10008975009 
Radoslav KRUMMER10047705893TJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA
- - -10008706641KOVO PRAHA
Robert KLEINER10047247973Lawi - Granfondo team
Rudolf HAVRDA10047517149KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10047730347KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10015214937ALLTRAINING.CZ
- - -10009110809PUSKINAK.CZ
Tomáš BUCHÁČEK10002058202TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10006092691BMC RACING
- - -10008992991 
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
Tomáš VIKTORIN10046796117Sweep cycling
- - -10046920601BMC RACING
Václav KOPECKÝ10047687406TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
Václav ZELENKA10047648000SK CYKLOSPORT KERN
Věra JEŽKOVÁ10046294545TJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA
- - -10009338252DRÁSAL TEAM HOLEŠOV
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Vladimír NOVÁK10047131169SPORTOVNÍ KLUB MS AUTO
- - -10004627587 
- - -10046370529SPORTOVNÍ KLUB CYKLISTŮ PEČKY
Zdeněk KARÁSEK10047616068Cyklo Bendl
Zdeněk MANDÍK10048124007KOVO PRAHA