Závod: ČP mládeže Praha-Strahov

  
StavVýsledky
NázevČP mládeže Praha-Strahov
Odvětví
Silnice
Junioři
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Mladší žáci
Starší žáci
Starší žákyně
Ženy Elite
Datum startu29.09.2012
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailjara.krakovicova@caths.cz
Telefon 
Fax 
Propozice08-09-12-21-26-23propozice_file2012.09.29-30_praha-strahov_p_mldee.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

02-10-12-10-56-18ExportNedeleJuniori.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Ženy Elite
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
2- - -ALLTRAINING.CZ 
3Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
Výsledky v kategorii Starší žáci
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -TJ KOVO PRAHA 
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
6- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
8- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
8- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12- - -IVT NÁCHOD 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15- - -GHOST Team 
16- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19- - -DUKLA PRAHA 
19- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
22Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
23- - -DUKLA PRAHA 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
26- - -PUSKINAK.CZ 
27- - -DUKLA PRAHA 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -IVT NÁCHOD 
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
6- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov 
8- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
9Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
10- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
11Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
12- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -TJ KOVO PRAHA 
15- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
16- - -TJ STADION LOUNY 
17- - -TJ STADION LOUNY 
18Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
19- - -Klein Constantia 
20Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
21- - -PUSKINAK.CZ 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
26- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -DUKLA PRAHA 
27- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
28- - -TJ FAVORIT BRNO 
29- - -TJ FAVORIT BRNO 
30- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
31- - -DUKLA PRAHA 
32- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
33- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
34- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
35- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii Mladší žáci
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Maloja Pushbikers 
2Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
5Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
7Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
8- - -DUKLA PRAHA 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -CK BÍTOVSKÁ 
11Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
13- - -PROFI SPORT CHEB 
Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -EX 23 SARONI factory team 
5Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
6Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
9- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
10Tomáš KALOJÍROSAC SPARTA PRAHA 
11- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
12Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
13Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
14- - -EX 23 SARONI factory team 
15- - -DUKLA PRAHA 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
21- - -DUKLA PRAHA 
22- - -TJ KOVO PRAHA 
23- - -TJ KOVO PRAHA 
24- - -TRUXXXIK Cycling 
 Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
 - - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
1Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
2Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
3- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
4- - -BEPINK 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TEAM LOUNY 
7- - -ASO DUKLA BRNO 
8- - -TJ STADION LOUNY 
9- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
11Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -TJ TŽ TŘINEC 
13- - -BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem 
Výsledky v kategorii Starší žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -DUKLA PRAHA 
7Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PUSKINAK.CZ 
2- - -DUKLA PRAHA 
3Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10047485322MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013228659KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10013384263TJ STADION LOUNY
- - -10008822637 
- - -10005865349KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009088274DUKLA PRAHA
- - -10010778094KROSS Bike Ranch team
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10009511741DUKLA PRAHA
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10009511842SK PETŘÍN PLZEŇ
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10008974504DUKLA PRAHA
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
- - -10013667785ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub DUŘT10046812483BORA - hansgrohe
- - -10046783585DUKLA PRAHA
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10048089146PROFI SPORT CHEB
- - -10007882040ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10010776882KOVO PRAHA
- - -10048208980IVT NÁCHOD
- - -10007585784KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10013228861DUKLA PRAHA
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10009512044DUKLA PRAHA
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
- - -10048205950SK ZŠ HOSTIVAŘ
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009850938TEAM LOUNY
- - -10047765612DUKLA PRAHA
- - -10046320615AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10046514615BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009494967CK DACOM PHARMA KYJOV
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10048180688XXX
- - -10048042969DUKLA PRAHA
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10013668593TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10013384162DUKLA PRAHA
- - -10046310915AUTHOR TEAM STUPNO
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10007529911DUKLA PRAHA
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046542604TJ UNIČOV
- - -10046714170CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Martin PEŠŤÁK10046856842Norco Bicycles CZ
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046810867DUKLA PRAHA
- - -10046314046CK ORLÍK ORLOVÁ
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10046563923SK ZŠ HOSTIVAŘ
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047574440DUKLA PRAHA
Michael KUKRLE10008680470ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
Michal MALÍK10008879928LAWI Stars - GIANT
Michal STARK10008503345STARK CYCLING TEAM
- - -10047497547KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046564630 
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
Monika SIMONOVÁ10007274273Cyklotrénink - František Trkal
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009335121BEPINK
- - -10012849652KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048058026TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009808704 
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10046644351MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014422567CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008975009 
- - -10008706641KOVO PRAHA
- - -10046833200MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10006117650CPV KRNOV
Rostislav BROKEŠ10013668189FORCE TEAM JESENÍK
- - -10046624547CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047627788DUKLA PRAHA
- - -10015214937ALLTRAINING.CZ
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
- - -10048095412DUKLA PRAHA
- - -10046562913MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10008992991 
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046584030CYKLOTEAM OSTROV
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009338252DRÁSAL TEAM HOLEŠOV
- - -10008954090CYCLING BRNO
- - -10046714271TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046665973MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
- - -10047181891DUKLA PRAHA
- - -10046502790SK ZŠ HOSTIVAŘ
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
- - -10047048115DUKLA PRAHA
- - -10006682876AC SPARTA PRAHA