Závod: 4. CP BMX

  
StavVýsledky
Název4. CP BMX
Odvětví
Silnice
B 10
B 11/12
B 13/14
B 15/16
B 6
B 7
B 8
B 9
Cruiser 30+
CRUISER TOP
ELITE MEN
M 17+
Datum startu24.09.2012
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

23-09-12-21-22-27v.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii M 17+
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CANNONDALE KUR ENDURO 
2Jiří HOLUBBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
3- - -BMX MOPED KLUB PROTIVÍN 
4Petr SOUBUSTACK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
5Pavel PODOLSKÝSC BMX Benátky nad Jizerou 
6Vojtěch TRSEKOK TEAM 
7- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
8- - -TO EUROPE - PEKSPORT 
9- - -SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX 
Výsledky v kategorii CRUISER TOP
PořadíJménoOddílKategorie
1Karel DVOŘÁKBMX NIŽBOR 
2Daniel HAVELASC BMX Benátky nad Jizerou 
3- - -SC BMX Benátky nad Jizerou 
Výsledky v kategorii ELITE MEN
PořadíJménoOddílKategorie
1Marek VODÁKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
2Lukáš TAMMEBIKROSCLUB ŘEPY 
3- - -TJ BMX PARDUBICE 
4- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
5Marcel PEŠEKTJ BMX PARDUBICE 
6Viktor KARLÍKOK TEAM 
7- - -OK TEAM 
8- - -0 
9Dominik TOPINKABIKROSCLUB ŘEPY 
10- - -BMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
11Michal PŘIBYLBIKROSCLUB ŘEPY 
12Jan HUBENÝOK TEAM 
13- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
14- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
15Jan KOŠÁREKAMK KEMP HRANICE ODDÍL BMX 
Výsledky v kategorii Cruiser 30+
PořadíJménoOddílKategorie
1Radomír HUFUTOPIA BIKES ZÁBŘEH 
2Josef MATYSFOXHOLESHOP.cz 
3Jiří ZVOLSKÝBIKROSCLUB ŘEPY 
4Miroslav ZÁMEČNÍKCYKLO KLUB Klatovy z.s. 
5- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
6- - -TUFÍR TEAM 
7- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
8Jaroslav FEJFARTJ DOBŘANY 
9- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
10- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
11- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
Výsledky v kategorii B 7
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan SEIDLTJ BMX PARDUBICE 
2- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
3Tomáš TESAŘÍKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
4- - -BIKE TEAM UNIČOV z.s. 
5- - -TJ BMX PARDUBICE 
6Vilém SOKOLTJ BMX PARDUBICE 
7- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
8- - -LAGUNA BIKE TEAM PŘEROV 
9Martin ŘÍHABIKROSCLUB ŘEPY 
10Matěj BUKVATUFÍR TEAM 
11- - -CYKLO JIŘIČKA Č.BUDĚJOVICE 
12- - -TJ BMX PARDUBICE 
Výsledky v kategorii B 9
PořadíJménoOddílKategorie
1Adam MORAVECTJ BMX PARDUBICE 
2Ondřej MATĚJÍKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
3Lukáš KUNČAROK TEAM 
4Michaela HÁJKOVÁBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
5Patrik NOVÁKTUFÍR TEAM 
6Radek VLČEKBIKE TEAM UNIČOV z.s. 
7- - -BMX NIŽBOR 
8- - -Bikros klub Jeseník - ÚAMK 
9- - -CYKLO JIŘIČKA Č.BUDĚJOVICE 
10- - -SC BMX Benátky nad Jizerou 
Výsledky v kategorii B 8
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub HÁJEKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
2Matyáš MENTLÍKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
3Jakub VESECKÝSC BMX Benátky nad Jizerou 
4Jonáš MIKSASC BMX Benátky nad Jizerou 
5Matěj LITERABIKROSCLUB ŘEPY 
6- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
7Marek NEUŽILTJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
8- - -ODDÍL BIKROSU BMX BÍLINA 
9- - -TUFÍR TEAM!!!!!!!!!!! 
10Adam RAUFERBIKROSCLUB ŘEPY 
11- - -ODDÍL BIKROSU BMX BÍLINA 
13Jiří ZVOLSKÝBIKROSCLUB ŘEPY 
14- - -TJ BMX PARDUBICE 
15Ondřej ŠIMŮNEKTJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
16- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
17Lukáš VESECKÝSC BMX Benátky nad Jizerou 
Výsledky v kategorii B 13/14
PořadíJménoOddílKategorie
1Dušan HŮLKABMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
2Erik VOTAVATJ BMX PARDUBICE 
3Daniel HAVELASC BMX Benátky nad Jizerou 
4- - -UTOPIA BIKES ZÁBŘEH 
5Matěj BOHUSLÁVEKBIKROSCLUB ŘEPY 
7Theodor ŠVARCBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
8- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
9Matyáš KŘAPAOK TEAM 
10- - -BIKE TEAM UNIČOV z.s. 
Výsledky v kategorii B 11/12
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub ŠŤASTNÝASO DUKLA BRNO 
2Lukáš MENTLÍKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
3- - -AC SPARTA PRAHA 
4Nicolas KOLLNERBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
5- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
6Patrik HORÁKLAGUNA BIKE TEAM PŘEROV 
7Vojtěch KAŠPARCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
8- - -MSK Benešov nad Ploučnicí 
9Vojtěch POPELABIKROSCLUB ŘEPY 
10Marek SMÉKALAMK KEMP HRANICE ODDÍL BMX 
11Matěj FEJFARTJ DOBŘANY 
12Michal SCHWARZBIKROSCLUB ŘEPY 
13- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
14- - -CYKLOKLUB ZÁBOŘÍ NAD LABEM o.s 
Výsledky v kategorii B 10
PořadíJménoOddílKategorie
1Matěj LINHARTBIKE TEAM UNIČOV z.s. 
2- - -BMX STUDÉNKA 
3Eliška BARTUŇKOVÁBikros klub Jeseník - ÚAMK 
4Matěj ŠEDACK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
5- - -TUFÍR TEAM!!!!!!!!!!! 
6Štěpán HLADÍKSC BMX Benátky nad Jizerou 
8Tomáš VESECKÝSC BMX Benátky nad Jizerou 
9Adam PECHAČBIKROSCLUB ŘEPY 
Výsledky v kategorii B 6
PořadíJménoOddílKategorie
1Michal HRAZDÍRABMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
2Jakub KLEMENTSK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX 
3- - -TJ BMX PARDUBICE 
4- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
5Vít MÁDRBIKROSCLUB ŘEPY 
7Jiří KNAPBIKROSCLUB ŘEPY 
8David MATĚJÍKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
9Martin HUFUTOPIA BIKES ZÁBŘEH 
10Michal ČEPELABIKROSCLUB ŘEPY 
11Jakub SOKOLTJ BMX PARDUBICE 
12Kristýna ZVOLSKÁBIKROSCLUB ŘEPY 
13Ondřej POPELABIKROSCLUB ŘEPY 
14- - -ODDÍL BIKROSU BMX BÍLINA 
Výsledky v kategorii B 15/16
PořadíJménoOddílKategorie
1Miloš KŘEČEKOK TEAM 
2Michal SCHURANAC SPARTA PRAHA 
3- - -TO EUROPE - PEKSPORT 
4- - -FOXHOLESHOP.cz 
5Jiří VESELÝDURATEC team Mar. Lázně 
6- - -OK TEAM 
7- - -VEUS VYŠKOV 
8- - -CYKLO KLUB Klatovy z.s. 
9- - -SC BMX Benátky nad Jizerou 
10Lukáš CIKÁNEKBIKROSCLUB ŘEPY 
11- - -OK TEAM 
12- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
13- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam