Závod: 5. CP BMX

  
StavVýsledky
Název5. CP BMX
Odvětví
Silnice
B 10
B 11/12
B 13/14
B 15/16
B 6
B 7
B 8
B 9
Cruiser 30+
CRUISER TOP
ELITE MEN
M 17+
Datum startu24.09.2012
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

24-09-12-20-01-095.CMP-Opava.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii M 17+
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří HOLUBBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
2- - -Bikros klub Jeseník - ÚAMK 
3- - -BIKE TEAM UNIČOV z.s. 
4- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
5- - -BMX MOPED KLUB PROTIVÍN 
6- - -SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX 
7- - -VEUS VYŠKOV 
8Vojtěch TRSEKOK TEAM 
9- - -SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX 
10- - -Bike Team Vyškov 
Výsledky v kategorii ELITE MEN
PořadíJménoOddílKategorie
1Marek VODÁKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
2Viktor KARLÍKOK TEAM 
3- - -0 
4Jan KOŠÁREKAMK KEMP HRANICE ODDÍL BMX 
5Marcel PEŠEKTJ BMX PARDUBICE 
6Marek KUDRBikros klub Jeseník - ÚAMK 
7- - -BMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
8- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
9- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
10- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
11- - -BMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
12Tomáš MERTATJ BMX PARDUBICE 
13Jan HUBENÝOK TEAM 
14- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
Výsledky v kategorii Cruiser 30+
PořadíJménoOddílKategorie
1Radek MILNÍČEKBMX STUDÉNKA 
2- - -TUFÍR TEAM 
4Zdeněk MERTATJ BMX PARDUBICE 
Výsledky v kategorii B 9
PořadíJménoOddílKategorie
1Adam MORAVECTJ BMX PARDUBICE 
2Adam BÁBEKBIKE TEAM UNIČOV z.s. 
3Lukáš KUNČAROK TEAM 
4Ondřej MATĚJÍKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
5Patrik NOVÁKTUFÍR TEAM 
7Radek VLČEKBIKE TEAM UNIČOV z.s. 
8Matěj FABISZTJ BMX TŘINEC 
9Michaela HÁJKOVÁBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
10- - -BMX NIŽBOR 
11- - -Bikros klub Jeseník - ÚAMK 
Výsledky v kategorii B 7
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan SEIDLTJ BMX PARDUBICE 
2- - -LAGUNA BIKE TEAM PŘEROV 
3- - -AMK KEMP HRANICE ODDÍL BMX 
4Matěj BUKVATUFÍR TEAM 
5- - -TJ BMX PARDUBICE 
6- - -BIKE TEAM UNIČOV z.s. 
7- - -TJ BMX PARDUBICE 
8- - -TUFÍR TEAM!!!!!!!!!!! 
Výsledky v kategorii B 13/14
PořadíJménoOddílKategorie
1Dušan HŮLKABMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
2Erik VOTAVATJ BMX PARDUBICE 
3Daniel HAVELASC BMX Benátky nad Jizerou 
4Mikuláš NEVRKLABIKE CLUB JBC 
5Theodor ŠVARCBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
6- - -SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX 
7- - -TJ BMX TŘINEC 
8- - -UTOPIA BIKES ZÁBŘEH 
9Matyáš KŘAPAOK TEAM 
10- - -BIKE TEAM UNIČOV z.s. 
11- - -SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX 
12- - -AMK KEMP HRANICE ODDÍL BMX 
13- - -VEUS VYŠKOV 
Výsledky v kategorii B 6
PořadíJménoOddílKategorie
1Michal HRAZDÍRABMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
2Jakub KLEMENTSK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX 
3Karel NAJSERSK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX 
4- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
8- - -BMX STUDÉNKA 
9Iveta WANTULOKOVÁTJ BMX TŘINEC 
Výsledky v kategorii B 11/12
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub ŠŤASTNÝASO DUKLA BRNO 
2Adam HLADÍKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
3David PAGÁČLAGUNA BIKE TEAM PŘEROV 
4Patrik HORÁKLAGUNA BIKE TEAM PŘEROV 
5Lukáš MENTLÍKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
6Vojtěch KAŠPARCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
7- - -SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX 
8Nicolas KOLLNERBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
9Vojtěch POPELABIKROSCLUB ŘEPY 
10Marek SMÉKALAMK KEMP HRANICE ODDÍL BMX 
11Pavel MACHANECAMK KEMP HRANICE ODDÍL BMX 
13- - -TJ TATRAN MANKOVICE BMX 
13David KOŠÁREKAMK KEMP HRANICE ODDÍL BMX 
Výsledky v kategorii B 8
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub HÁJEKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
2Lukáš VESECKÝSC BMX Benátky nad Jizerou 
3- - -BMX STUDÉNKA 
4Matyáš MENTLÍKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
7Jakub VESECKÝSC BMX Benátky nad Jizerou 
8Jonáš MIKSASC BMX Benátky nad Jizerou 
9Michaela WANTULOKOVÁTJ BMX TŘINEC 
10- - -TUFÍR TEAM!!!!!!!!!!! 
11- - -BIKE TEAM UNIČOV z.s. 
12Karel HÁNATUFÍR TEAM 
13Ondřej ŠIMŮNEKTJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
14- - -TJ TATRAN MANKOVICE BMX 
15- - -AMK KEMP HRANICE ODDÍL BMX 
Výsledky v kategorii B 15/16
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -VEUS VYŠKOV 
2Michal SCHURANAC SPARTA PRAHA 
3Miloš KŘEČEKOK TEAM 
4- - -OK TEAM 
6- - -Bikros klub Jeseník - ÚAMK 
7- - -SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX 
8Lukáš CIKÁNEKBIKROSCLUB ŘEPY 
9- - -OK TEAM 
10- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
Výsledky v kategorii B 10
PořadíJménoOddílKategorie
1Matěj LINHARTBIKE TEAM UNIČOV z.s. 
2Matěj HURNÍKBMX STUDÉNKA 
3Eliška BARTUŇKOVÁBikros klub Jeseník - ÚAMK 
4- - -TUFÍR TEAM!!!!!!!!!!! 
5Radek HŘEBÍČEKBikros klub Jeseník - ÚAMK 
6Tomáš VESECKÝSC BMX Benátky nad Jizerou 
7Matěj ŠEDACK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
8- - -BMX STUDÉNKA 
Výsledky v kategorii CRUISER TOP
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX 
2- - -BMX NIŽBOR 
4- - -SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX 
5- - -BMX STUDÉNKA 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam