Závod: 6. CP BMX

  
StavVýsledky
Název6. CP BMX
Odvětví
Silnice
B 10
B 11/12
B 13/14
B 15/16
B 6
B 7
B 8
B 9
CR TOP
Cruiser 30+
ELITE MEN
M 17+
Datum startu24.09.2012
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

24-09-12-20-07-226.CMP-Pardubice.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Cruiser 30+
PořadíJménoOddílKategorie
1Robert BOČEKTJ FAVORIT BRNO 
2Radomír HUFUTOPIA BIKES ZÁBŘEH 
3Jaroslav FEJFARTJ DOBŘANY 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5Josef MATYSFOXHOLESHOP.cz 
6Jiří ZVOLSKÝBIKROSCLUB ŘEPY 
7- - -TUFÍR TEAM 
8- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
9Petr MOŠNATJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
10Miroslav ZÁMEČNÍKCYKLO KLUB Klatovy z.s. 
11Zdeněk MERTATJ BMX PARDUBICE 
12- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
13- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
15- - -CYKLOTEAM ABOS 
Výsledky v kategorii M 17+
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří HOLUBBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
2- - -BMX MOPED KLUB PROTIVÍN 
3- - -BIKE TEAM UNIČOV z.s. 
4- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
5Jakub SCHMIDBMX NIŽBOR 
6- - -VEUS VYŠKOV 
7Petr SOUBUSTACK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
8- - -BMX STUDÉNKA 
9- - -Bikros klub Jeseník - ÚAMK 
10Vojtěch TRSEKOK TEAM 
11- - -DURATEC team Mar. Lázně 
12- - -SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX 
13- - -Bike Team Vyškov 
14Karel DVOŘÁKBMX NIŽBOR 
15Pavel PODOLSKÝSC BMX Benátky nad Jizerou 
16Jiří ZVOLSKÝBIKROSCLUB ŘEPY 
Výsledky v kategorii CR TOP
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BMX STUDÉNKA 
2Karel DVOŘÁKBMX NIŽBOR 
3Mikuláš NEVRKLABIKE CLUB JBC 
4Daniel HAVELASC BMX Benátky nad Jizerou 
5- - -SC BMX Benátky nad Jizerou 
Výsledky v kategorii B 15/16
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -VEUS VYŠKOV 
2Miloš KŘEČEKOK TEAM 
3- - -DURATEC team Mar. Lázně 
4- - -OK TEAM 
5- - -FOXHOLESHOP.cz 
6Aneta HLADÍKOVÁTJ BMX PARDUBICE 
7- - -CYKLO KLUB Klatovy z.s. 
8Michal SCHURANAC SPARTA PRAHA 
10- - -TO EUROPE - PEKSPORT 
11Lukáš CIKÁNEKBIKROSCLUB ŘEPY 
12- - -SC BMX Benátky nad Jizerou 
13Michaela BERÁKOVÁFOXHOLESHOP.cz 
14- - -CYKLOTEAM ABOS 
15- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
16- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
Výsledky v kategorii ELITE MEN
PořadíJménoOddílKategorie
1Lukáš TAMMEBIKROSCLUB ŘEPY 
2- - -0 
3Marcel PEŠEKTJ BMX PARDUBICE 
4- - -BMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
5- - -TJ BMX PARDUBICE 
6Radim SOUSEDÍKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
7- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
8Viktor KARLÍKOK TEAM 
9Tomáš MERTATJ BMX PARDUBICE 
10Michal PŘIBYLBIKROSCLUB ŘEPY 
11Jan HUBENÝOK TEAM 
12- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
13- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
14Marek VODÁKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
Výsledky v kategorii B 7
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan SEIDLTJ BMX PARDUBICE 
2- - -LAGUNA BIKE TEAM PŘEROV 
3Vilém SOKOLTJ BMX PARDUBICE 
4- - -BIKE TEAM UNIČOV z.s. 
5- - -TJ BMX PARDUBICE 
6Tomáš TESAŘÍKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
7Matěj BUKVATUFÍR TEAM 
8- - -CYKLO JIŘIČKA Č.BUDĚJOVICE 
9- - -BIKE TEAM UNIČOV z.s. 
10- - -TJ BMX PARDUBICE 
11Vojtěch POLESNÝBIKROSCLUB ŘEPY 
12Martin ŘÍHABIKROSCLUB ŘEPY 
13- - -CYKLO JIŘIČKA Č.BUDĚJOVICE 
14- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
Výsledky v kategorii B 8
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub HÁJEKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
3- - -BIKE TEAM UNIČOV z.s. 
4Lukáš VESECKÝSC BMX Benátky nad Jizerou 
5Matěj LITERABIKROSCLUB ŘEPY 
6- - -BMX STUDÉNKA 
7Jakub VESECKÝSC BMX Benátky nad Jizerou 
8Matyáš MENTLÍKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
8- - -BIKE TEAM UNIČOV z.s. 
9- - -TUFÍR TEAM!!!!!!!!!!! 
10- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
11- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
12Adam RAUFERBIKROSCLUB ŘEPY 
13Michaela WANTULOKOVÁTJ BMX TŘINEC 
14Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
15Jonáš MIKSASC BMX Benátky nad Jizerou 
16Ondřej ŠIMŮNEKTJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
17- - -TJ BMX PARDUBICE 
18Jiří ZVOLSKÝBIKROSCLUB ŘEPY 
19- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
Výsledky v kategorii B 9
PořadíJménoOddílKategorie
1Adam BÁBEKBIKE TEAM UNIČOV z.s. 
2Lukáš KUNČAROK TEAM 
3Pavel JINDŘICHTJ STADION LOUNY 
4Patrik NOVÁKTUFÍR TEAM 
5- - -BMX NIŽBOR 
6Ondřej MATĚJÍKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
8Matěj FABISZTJ BMX TŘINEC 
8Adam MORAVECTJ BMX PARDUBICE 
9- - -Norco Bicycles CZ 
11Radek VLČEKBIKE TEAM UNIČOV z.s. 
12- - -Bikros klub Jeseník - ÚAMK 
13- - -SC BMX Benátky nad Jizerou 
Výsledky v kategorii B 13/14
PořadíJménoOddílKategorie
1Mikuláš NEVRKLABIKE CLUB JBC 
2Dušan HŮLKABMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
3- - -UTOPIA BIKES ZÁBŘEH 
4Theodor ŠVARCBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
5Daniel HAVELASC BMX Benátky nad Jizerou 
6Matyáš KŘAPAOK TEAM 
7- - -TJ BMX TŘINEC 
8Erik VOTAVATJ BMX PARDUBICE 
9- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
11- - -VEUS VYŠKOV 
12- - -BIKE TEAM UNIČOV z.s. 
Výsledky v kategorii B 6
PořadíJménoOddílKategorie
1Michal HRAZDÍRABMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
2Jakub KLEMENTSK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX 
3- - -TJ BMX PARDUBICE 
4Martin HUFUTOPIA BIKES ZÁBŘEH 
5Jiří SMÉKALAMK KEMP HRANICE ODDÍL BMX 
6- - -TJ BMX PARDUBICE 
7Jiří KNAPBIKROSCLUB ŘEPY 
8- - -SC BMX Benátky nad Jizerou 
9- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
12Kristýna ZVOLSKÁBIKROSCLUB ŘEPY 
13David MATĚJÍKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
14Jakub SOKOLTJ BMX PARDUBICE 
15Iveta WANTULOKOVÁTJ BMX TŘINEC 
16Václav VELETATJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
17Ondřej POPELABIKROSCLUB ŘEPY 
Výsledky v kategorii B 11/12
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub ŠŤASTNÝASO DUKLA BRNO 
2Adam HLADÍKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
3- - -AC SPARTA PRAHA 
7Nicolas KOLLNERBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
9Lukáš MENTLÍKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
10- - -MSK Benešov nad Ploučnicí 
11Vojtěch KAŠPARCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
12Vojtěch POPELABIKROSCLUB ŘEPY 
13- - -Bikros klub Jeseník - ÚAMK 
14Martin ŠÁLEKSC BMX Benátky nad Jizerou 
15Matěj FEJFARTJ DOBŘANY 
16- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
17- - -Bikros klub Jeseník - ÚAMK 
18Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
19Michal SCHWARZBIKROSCLUB ŘEPY 
20David PAGÁČLAGUNA BIKE TEAM PŘEROV 
21Marek SMÉKALAMK KEMP HRANICE ODDÍL BMX 
Výsledky v kategorii B 10
PořadíJménoOddílKategorie
1Matěj HURNÍKBMX STUDÉNKA 
2Matěj LINHARTBIKE TEAM UNIČOV z.s. 
3- - -TUFÍR TEAM!!!!!!!!!!! 
4Eliška BARTUŇKOVÁBikros klub Jeseník - ÚAMK 
5Tomáš VESECKÝSC BMX Benátky nad Jizerou 
7- - -BMX STUDÉNKA 
8Štěpán HLADÍKSC BMX Benátky nad Jizerou 
9Matěj ŠEDACK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
10Adam PECHAČBIKROSCLUB ŘEPY 
11- - -TJ BMX PARDUBICE 
13- - -SC BMX Benátky nad Jizerou 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam