Závod: CP MTB 1

  
StavVýsledky
NázevCP MTB 1
Odvětví
Silnice

Expert
Junioři
Kadeti
Masters
Muži Elita/Pod 23
Žáci
Žákyně
Ženy
Datum startu19.10.2012
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

19-10-12-16-43-38.mtb1.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Muži Elita/Pod 23
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan ŠKARNITZLMITAS TREK 
2Ondřej CINKPrimaflor Mondraker Rotor UCI Elite MTB team 
3- - -DMT RACING TEAM 
4Kristian HYNEKCANYON TOPEAK 
5Pavel BOUDNÝČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
6Milan SPĚŠNÝMS BIKE ACADEMY RACING 
7- - -Nilfisk ALTO pro cycling 
8- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
9Tomáš PAPRSTKAEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
10Marek RAUCHFUSSKROSS Bike Ranch team 
12- - -BMC RACING 
13- - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
15Jan JOBÁNEKSUPERIOR SUNINVENT TEAM 
16Michal KANĚRAGHOST Team 
18Jan NESVADBAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
20- - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
24- - -MORAVEC Team 
25Petr ŠŤASTNÝRAJEC TREK 
26Dominik BUKSAFUTURE CYCLING - eD´system 
28- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
30- - -PUSKINAK.CZ 
31- - -BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem 
32- - -BIKE PRO RACING 
34- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
35Roman BULIS4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
36- - -HNÍZDIL TEAM 
38Jakub KAVALÍRKC KUTNÁ HORA 
39- - -EUROFOAM SPORT TEAM 
42- - -CS Specialized HK 
43- - -JUMP - X 
44Milan DAMEKBIKE WORLD 
45- - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
46Jiří OŠŤÁDALENJOY RIDING TEAM 
47- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
48- - -SUPERIOR RIDERS 
49Petr JEŽEKHNÍZDIL TEAM 
50- - -X-SPORTS Cannondale 
51- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
53- - -MORAVEC Team 
54- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
 - - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
 Matouš ULMANČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
 - - -UNIQA JIHLAVA 
Výsledky v kategorii Masters
PořadíJménoOddílKategorie
1Ondřej ZELENÝELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
2- - -EUROFOAM SPORT TEAM 
3- - -VELOSPORT DOMAŽLICE 
5David KLAPRAJEC TREK 
6- - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
8Jan VOKOUNKL SPORT MOST 
9Jan PITHARTSTEVENS Bikes - EMILIO SPORT 
10- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
12Jaroslav HRABÍKRAPID PLZEŇ 
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
2Lukáš KOBESSymbio+CE.Energy 
3Jakub ŠULCSymbio+CE.Energy 
4Matěj PRŮDEKGapp system - Cabtech MTB Racing Team 
5Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6Lukáš KUNTGHOST Team 
7- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
8- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
10- - -APACHE BIKE TEAM ÚPICE 
11- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
12- - -PROFI SPORT CHEB 
13Zdeněk JÍLEKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
14- - -PLANET BIKES TEAM 
15- - -SUPERIOR RIDERS 
16- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
17- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
18- - -Cyklo Bendl 
19- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
20- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
22- - -RAJEC TREK 
23Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
24- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
25- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
27- - -UNIQA JIHLAVA 
28Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
29- - -MORAVEC Team 
30- - -KOLOSHOP TEAM.CZ o.s. 
31- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
32- - -Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. 
33- - -o 
34- - -PRO MUSIC PROLOG BIKE 
35- - -PUSKINAK.CZ 
36- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
37- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
38- - -TEAM FORMAN CINELLI 
39- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
40- - -EUROFOAM SPORT TEAM 
41- - -o 
42- - -CYKLOTEAM OSTROV 
43- - -KL SPORT MOST 
45- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
47- - -APACHE BIKE TEAM ÚPICE 
48- - -BIKE PRO RACING 
49Radim MATĚJKACyklo Bendl 
50- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
51- - -DUKLA PRAHA 
53- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
54- - -Cyklo Bendl 
55- - -KL SPORT MOST 
56- - -TJ KOVO PRAHA 
57- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 - - -CK 1967 ČESKÁ KAMENICE 
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
4Jitka ČÁBELICKÁGapp system - Cabtech MTB Racing Team 
5Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6Hana JEŽKOVÁGT OPPORTUNITY BRNO 
7Lucie VESELÁGT OPPORTUNITY BRNO 
9- - -RAJEC TREK 
10Karla ŠTĚPÁNOVÁN1 TEAM 
11Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
13- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
15Soňa JURKOVÁČSC Praha 
16- - -TRUXXXIK Cycling 
17- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
18- - -AMENITY - EXTREM SPORT 
19- - -BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem 
20- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
21- - -CYKLOTRENINK.COM 
22- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
23- - -UNIQA JIHLAVA 
24- - -DUKLA PRAHA 
25- - -GHOST - MOJEKOLO 
26- - -EUROFOAM SPORT TEAM 
27- - -TJ STADION LOUNY 
28- - -UNIQA JIHLAVA 
29Andrea DRENGUBÁKOVÁSK ZŠ HOSTIVAŘ 
Výsledky v kategorii Expert
PořadíJménoOddílKategorie
2Michal MALÍKLAWI Stars - GIANT 
3- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4- - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
5- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
11- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
12- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
14Pavel KODLCK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
16- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
17Roman KUBICAMS BIKE ACADEMY RACING 
19- - -KL SPORT MOST 
23Michal SLÁMA4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
 Michal BEDNÁŘČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
Výsledky v kategorii Žáci
PořadíJménoOddílKategorie
1Josef JELÍNEKMITAS TREK 
2- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
4David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
5Michael ZEŤÁKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
6- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8Jonáš BŘEZINATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9- - -BIKE 2000 
10- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
11- - -SKI KLUB ŠUMAVA 
12- - -SK VELO PRAHA 
13Dominik PRUDEKETHIC SPORT 
14- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15Martin PEŠŤÁKNorco Bicycles CZ 
16Kryštof SOLAŘEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
17- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
18- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
19- - -SUPERIOR RIDERS 
20- - -GHOST Team 
21- - -Cyklo Bendl 
22- - -LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 
23- - -LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 
27- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
28Jakub SCHIERLEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
29- - -HNÍZDIL TEAM 
30Miloslav KRÝDACyklo Bendl 
31- - -ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 
32- - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
33- - -DUKLA PRAHA 
34- - -Cyklo Bendl 
35- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
36- - -LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 
37Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 Šimon VANÍČEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan VASTLN1 TEAM 
2- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3Kryštof BOGÁRROHOZEC AMULET TEAM 
5Tomáš KALOJÍROSAC SPARTA PRAHA 
6- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
7- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
8- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
9- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
10Filip KUBÍNGT OPPORTUNITY BRNO 
11- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
12- - -APACHE BIKE TEAM ÚPICE 
13- - -KL SPORT MOST 
14- - -MORAVEC Team 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -SUPERIOR RIDERS 
17- - -SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
18- - -TJ TŽ TŘINEC 
19- - -KC HLINSKO 
20- - -Symbio+CE.Energy 
21- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
22- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
23- - -TJ STADION LOUNY 
24- - -REDPOINT ELEVEN TEAM 
25- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
27Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
28- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
29- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
30- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
31- - -BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 
32- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
33- - -TJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA 
34- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
35- - -Nilfisk ALTO pro cycling 
36- - -KOLOSHOP TEAM.CZ o.s. 
37- - -ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 
 - - -PATRY CYCLING TEAM TŘEŠŤ 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 Tomáš SCHÜHLERAC SPARTA PRAHA 
 - - -EUROFOAM SPORT TEAM 
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
2- - -NUTREND SPECIALIZED RACING 
3Petra KOZELSKÁBIKE 2000 
4- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
5- - -BIKE 2000 
6Tereza TVARŮŽKOVÁMaloja - Rocky Mountain Team 
7- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
8- - -BIKE 2000 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10- - -BIKE PRO RACING 
11Lucie KRUPOVÁEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
12Denisa KNAPKOVÁSUPERIOR RIDERS 
13- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
14- - -VRV TEAM 
15- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
16- - -PUSKINAK.CZ 
17- - -LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 
18- - -LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 
19- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
20- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
21- - -LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 
22- - -Cyklo Bendl 
Výsledky v kategorii
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
1- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
2- - -TJ UNIČOV 
2Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
4- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
4- - -SUPERIOR RIDERS 
5Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
5- - -MORAVEC Team 
6- - -TJ TŽ TŘINEC 
7- - -BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem 
8Nikol STOČKOVÁBIKE 2000 
9- - -BIKE PRO RACING 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam