Závod: CP MTB 2

  
StavVýsledky
NázevCP MTB 2
Odvětví
Silnice
Expert
Junioři
Juniorky
Kadeti
Masters
Muži Elita/Pod 23
Žáci
Žákyně
Ženy
Datum startu19.10.2012
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

19-10-12-16-43-54.mtb2.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Muži Elita/Pod 23
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan ŠKARNITZLMITAS TREK 
2Pavel BOUDNÝČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
3Milan SPĚŠNÝMS BIKE ACADEMY RACING 
4Kristian HYNEKCANYON TOPEAK 
5- - -Nilfisk ALTO pro cycling 
6- - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
7Tomáš PAPRSTKAEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
8Matouš ULMANČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
9- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
10- - -DMT RACING TEAM 
11Michal BUBÍLEKKROSS Bike Ranch team 
12- - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
13Jan NESVADBAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
14Michal KANĚRAGHOST Team 
15- - -PUSKINAK.CZ 
16Zdeněk VOBECKÝPROTOCYCLES 
17- - -JIRAPO-GIANT 
18- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
19- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
20- - -BIKE PRO RACING 
21Martin HAMANSUPERIOR RIDERS 
22Petr ŠŤASTNÝRAJEC TREK 
23František ŽILÁKROCK MACHINE - CYKLOMAX TEAM 
24- - -EUROFOAM SPORT TEAM 
25- - -SUPERIOR RIDERS 
26Tomáš STUNABB CYKLOSPORT SUPERIOR 
27- - -JUMP - X 
28Jiří OŠŤÁDALENJOY RIDING TEAM 
29Roman BULIS4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
30- - -BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem 
31- - -DUKLA PRAHA 
32Petr JEŽEKHNÍZDIL TEAM 
33- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
34- - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
35- - -X-SPORTS Cannondale 
36- - -MORAVEC Team 
37- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
 Dominik BUKSAFUTURE CYCLING - eD´system 
 - - -CS Specialized HK 
Výsledky v kategorii Masters
PořadíJménoOddílKategorie
1Ondřej ZELENÝELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
2- - -VELOSPORT DOMAŽLICE 
3David KLAPRAJEC TREK 
4Jan NOVOTAACTIVE TOUR CYCLING TEAM VARNSDORF 
5- - -N1 KONA TEAM 
6- - -TJ RUMBURK KOLABRABEC.CZ 
7Jan PITHARTSTEVENS Bikes - EMILIO SPORT 
8- - -SK SKIVELO NESLYŠÍCÍ OLOMOUC 
9Jan VOKOUNKL SPORT MOST 
10- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -PROFI SPORT CHEB 
3Lukáš KOBESSymbio+CE.Energy 
4Matěj PRŮDEKGapp system - Cabtech MTB Racing Team 
5- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
6Jakub ŠULCSymbio+CE.Energy 
7- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
8Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
9- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
10- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
11- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
12- - -RAJEC TREK 
13- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
14- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
15- - -PLANET BIKES TEAM 
16- - -SUPERIOR RIDERS 
17- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
18- - -APACHE BIKE TEAM ÚPICE 
19- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
20- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
21- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
22- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
23- - -UNIQA JIHLAVA 
24- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
25Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
26- - -Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. 
27- - -MORAVEC Team 
28- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
29- - -PRO MUSIC PROLOG BIKE 
31Jakub KADLECČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
32- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
33Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
34- - -KL SPORT MOST 
35Radim MATĚJKACyklo Bendl 
36- - -BIKE PRO RACING 
37- - -Cyklo Bendl 
38- - -Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. 
39- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
40- - -PUSKINAK.CZ 
41- - -CK 1967 ČESKÁ KAMENICE 
42- - -TJ KOVO PRAHA 
43- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -Cyklo Bendl 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -OPLT CYCLING 
3Jitka ČÁBELICKÁGapp system - Cabtech MTB Racing Team 
4Vendula KUNTOVÁGHOST Team 
5- - -RAJEC TREK 
7Hana JEŽKOVÁGT OPPORTUNITY BRNO 
8Karla ŠTĚPÁNOVÁN1 TEAM 
9- - -AMENITY - EXTREM SPORT 
10Soňa JURKOVÁČSC Praha 
11- - -TRUXXXIK Cycling 
12- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
13Alžběta STUNOVÁBB CYKLOSPORT SUPERIOR 
14- - -UNIQA JIHLAVA 
15- - -TJ STADION LOUNY 
16- - -SRAM RUBENA TREK 
 - - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
 - - -GT OPPORTUNITY BRNO 
 Lucie VESELÁGT OPPORTUNITY BRNO 
Výsledky v kategorii Expert
PořadíJménoOddílKategorie
1Michal MALÍKLAWI Stars - GIANT 
3Jiří PODRAZILTJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
5- - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
6- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
8- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
10Roman KUBICAMS BIKE ACADEMY RACING 
12Pavel KODLCK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
13- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
14Michal BENDATJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 
15- - -MORAVEC Team 
18Michal SLÁMA4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
20- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
22- - -KC PIVOVAR VRATISLAVICE 
25- - -KCL KOOPERATIVA - Svijany 
 Michael KUBÍNELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan VASTLN1 TEAM 
2Martin STOŠEKSymbio+CE.Energy 
3- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
4- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
6Kryštof BOGÁRROHOZEC AMULET TEAM 
7Filip KUBÍNGT OPPORTUNITY BRNO 
8- - -APACHE BIKE TEAM ÚPICE 
9Tomáš KALOJÍROSAC SPARTA PRAHA 
10Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
11- - -TJ STADION LOUNY 
12- - -SUPERIOR RIDERS 
13- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
14- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
15- - -MORAVEC Team 
16- - -KL SPORT MOST 
17- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
18- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
19- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
21- - -TJ TŽ TŘINEC 
22- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
23- - -TJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA 
24- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
25- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
26- - -PATRY CYCLING TEAM TŘEŠŤ 
27- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
28- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
29Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
30- - -KOLOSHOP TEAM.CZ o.s. 
31- - -Nilfisk ALTO pro cycling 
32- - -TRUXXXIK Cycling 
 - - -Symbio+CE.Energy 
 Tomáš SCHÜHLERAC SPARTA PRAHA 
 - - -BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 
 - - -SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
 - - -KC HLINSKO 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -EUROFOAM SPORT TEAM 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Žáci
PořadíJménoOddílKategorie
1Josef JELÍNEKMITAS TREK 
2- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
3Michael ZEŤÁKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
4David BÁRTEKKROSS Bike Ranch team 
5- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6- - -BIKE 2000 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8- - -SK VELO PRAHA 
9- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
10David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
11- - -SUPERIOR RIDERS 
12- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
13- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14- - -TJ KOVO PRAHA 
15- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
16Dominik PRUDEKETHIC SPORT 
17Kryštof SOLAŘEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
18Martin PEŠŤÁKNorco Bicycles CZ 
19- - -LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 
20- - -Cyklo Bendl 
21- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
22- - -BIKE PRO RACING 
23Bruno STOČEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
24Šimon VANÍČEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
25Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
26- - -GHOST Team 
27- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
28Jakub SCHIERLEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
29- - -LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 
30Miloslav KRÝDACyklo Bendl 
31- - -SK BRNO 
32- - -HNÍZDIL TEAM 
33- - -Cyklo Bendl 
34- - -LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 
35- - -IVT NÁCHOD 
 Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -NUTREND SPECIALIZED RACING 
2Tereza TVARŮŽKOVÁMaloja - Rocky Mountain Team 
3Petra KOZELSKÁBIKE 2000 
4- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
5- - -BIKE 2000 
6Lucie KRUPOVÁEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
7- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
8Denisa KNAPKOVÁSUPERIOR RIDERS 
9- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
10- - -VRV TEAM 
11- - -BIKE PRO RACING 
12- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
13- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
15- - -PUSKINAK.CZ 
16- - -LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 
17Tereza VANÍČKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
18- - -LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 
19- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
 - - -BIKE 2000 
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
1- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
2- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3- - -TJ UNIČOV 
3Nikol STOČKOVÁBIKE 2000 
4Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
4- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
5- - -MORAVEC Team 
5Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
6- - -SUPERIOR RIDERS 
7- - -TJ TŽ TŘINEC 
8- - -BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem 
 - - -BEPINK 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam