Závod: CP MTB 3

  
StavVýsledky
NázevCP MTB 3
Odvětví
Silnice
Expert
Junioři
Juniorky
Kadeti
Masters
Muži Elita/Pod 23
Žáci
Žákyně
Ženy
Datum startu19.10.2012
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

19-10-12-16-44-04.mtb3.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Muži Elita/Pod 23
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -DMT RACING TEAM 
3Jan ŠKARNITZLMITAS TREK 
4Ondřej CINKPrimaflor Mondraker Rotor UCI Elite MTB team 
5Pavel BOUDNÝČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
6Milan SPĚŠNÝMS BIKE ACADEMY RACING 
7Matouš ULMANČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
8Tomáš PAPRSTKAEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
9- - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
11Marek RAUCHFUSSKROSS Bike Ranch team 
12Jan JOBÁNEKSUPERIOR SUNINVENT TEAM 
13- - -Nilfisk ALTO pro cycling 
14- - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
15Michal KANĚRAGHOST Team 
18- - -JIRAPO-GIANT 
20- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
22- - -JUMP - X 
23František ŽILÁKROCK MACHINE - CYKLOMAX TEAM 
24- - -SUPERIOR RIDERS 
26- - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
27Jiří OŠŤÁDALENJOY RIDING TEAM 
28- - -MORAVEC Team 
29Zdeněk VOBECKÝPROTOCYCLES 
31Martin HAMANSUPERIOR RIDERS 
32Tomáš STUNABB CYKLOSPORT SUPERIOR 
33- - -BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem 
34Roman BULIS4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
35- - -DUKLA PRAHA 
37- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
38- - -BIKE PRO RACING 
40- - -PUSKINAK.CZ 
41Petr JEŽEKHNÍZDIL TEAM 
43Milan DAMEKBIKE WORLD 
44- - -MORAVEC Team 
 - - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 Jan NESVADBAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -EUROFOAM SPORT TEAM 
Výsledky v kategorii Masters
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EUROFOAM SPORT TEAM 
2Ondřej ZELENÝELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
3- - -VELOSPORT DOMAŽLICE 
4David KLAPRAJEC TREK 
5- - -N1 KONA TEAM 
7Jan PITHARTSTEVENS Bikes - EMILIO SPORT 
8Jan VOKOUNKL SPORT MOST 
9- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
11Ladislav DOLEŽALHNÍZDIL TEAM 
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
2Lukáš KOBESSymbio+CE.Energy 
3Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
4Matěj PRŮDEKGapp system - Cabtech MTB Racing Team 
5- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
7- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
8- - -RAJEC TREK 
9- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
10Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
11- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
12- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
13Zdeněk JÍLEKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
14- - -PLANET BIKES TEAM 
15- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
16- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
17- - -PROFI SPORT CHEB 
19- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
20- - -o 
21- - -SUPERIOR RIDERS 
22- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
23- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
24- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
25- - -UNIQA JIHLAVA 
27Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
28- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
29- - -MORAVEC Team 
30- - -Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. 
31Jakub KADLECČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
34- - -Cyklo Bendl 
35- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
36- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
37- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
38Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
39Daniel MAYERKC HLINSKO 
40- - -KL SPORT MOST 
41- - -BIKE PRO RACING 
42- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
43- - -PRO MUSIC PROLOG BIKE 
44- - -PUSKINAK.CZ 
45- - -Cyklo Bendl 
46Radim MATĚJKACyklo Bendl 
47- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
48- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
49- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
50- - -TJ KOVO PRAHA 
51- - -CK 1967 ČESKÁ KAMENICE 
52- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -o 
 - - -APACHE LOKO TRUTNOV 
 Jakub ŠULCSymbio+CE.Energy 
Výsledky v kategorii Expert
PořadíJménoOddílKategorie
1Michal MALÍKLAWI Stars - GIANT 
2Jiří PODRAZILTJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
3- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5Stanislav BAMBULAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
7- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
8- - -MORAVEC Team 
11Michael KUBÍNELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
16Michal SLÁMA4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
19- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
 Pavel KODLCK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
 Roman KUBICAMS BIKE ACADEMY RACING 
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
2Jitka ČÁBELICKÁGapp system - Cabtech MTB Racing Team 
3Karla ŠTĚPÁNOVÁN1 TEAM 
4Lucie VESELÁGT OPPORTUNITY BRNO 
5- - -RAJEC TREK 
7- - -OPLT CYCLING 
8- - -AMENITY - EXTREM SPORT 
10Soňa JURKOVÁČSC Praha 
12- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
13Hana JEŽKOVÁGT OPPORTUNITY BRNO 
14- - -TEAM BIKECENTRUM Olomouc 
15- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
16Alžběta STUNOVÁBB CYKLOSPORT SUPERIOR 
17Pavlína MARÁČKOVÁSK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
18- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
19- - -TJ STADION LOUNY 
 Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
Výsledky v kategorii Žáci
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ KOVO PRAHA 
2Josef JELÍNEKMITAS TREK 
3Michael ZEŤÁKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
4David BÁRTEKKROSS Bike Ranch team 
5- - -BIKE 2000 
6Jonáš BŘEZINATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
8- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
9- - -SK VELO PRAHA 
10Kryštof SOLAŘEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
11- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
12Dominik PRUDEKETHIC SPORT 
13- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
14- - -SUPERIOR RIDERS 
15Martin PEŠŤÁKNorco Bicycles CZ 
16Šimon VANÍČEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
17- - -LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 
18- - -LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 
20Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
21- - -Cyklo Bendl 
22Jakub SCHIERLEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
23Vojtěch VOZNIČKAHEAD BIKE Opava 
24- - -SK BRNO 
25- - -ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 
26- - -GHOST Team 
27- - -LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 
28- - -VRV TEAM 
29Miloslav KRÝDACyklo Bendl 
30- - -Cyklo Bendl 
31Maxim MÜLLERPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
32Bruno STOČEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
1Kryštof BOGÁRROHOZEC AMULET TEAM 
2Jan VASTLN1 TEAM 
3- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4Martin STOŠEKSymbio+CE.Energy 
5- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
6- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
7Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
10- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
11- - -KC HLINSKO 
12Filip KUBÍNGT OPPORTUNITY BRNO 
13- - -TJ STADION LOUNY 
15- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
16- - -APACHE BIKE TEAM ÚPICE 
18- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
19- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
20- - -MORAVEC Team 
21- - -SUPERIOR RIDERS 
22- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
23- - -KL SPORT MOST 
24- - -VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 
25Tomáš KALOJÍROSAC SPARTA PRAHA 
26- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
27- - -PATRY CYCLING TEAM TŘEŠŤ 
28Tomáš SCHÜHLERAC SPARTA PRAHA 
29- - -TJ TŽ TŘINEC 
30- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
31- - -TJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA 
32Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
33- - -VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 
34- - -BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 
35- - -VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 
36- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
37- - -ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 
38- - -Nilfisk ALTO pro cycling 
39- - -EUROFOAM SPORT TEAM 
40- - -BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem 
41- - -VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 
 - - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -NUTREND SPECIALIZED RACING 
2Petra KOZELSKÁBIKE 2000 
3Lucie KRUPOVÁEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
4- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
5- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
6- - -BIKE 2000 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -VRV TEAM 
9Denisa KNAPKOVÁSUPERIOR RIDERS 
10- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
11- - -LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 
12- - -BIKE 2000 
13Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
14- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
15- - -LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 
16- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
17- - -PUSKINAK.CZ 
18Magdalena MIŠOŇOVÁADASTRA SOKOL VELTĚŽ 
19- - -LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 
20- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 - - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
 Tereza TVARŮŽKOVÁMaloja - Rocky Mountain Team 
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
1- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
2- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3- - -TJ UNIČOV 
3Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4Nikol STOČKOVÁBIKE 2000 
5- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
5- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
6Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -MORAVEC Team 
7- - -TJ TŽ TŘINEC 
7- - -SUPERIOR RIDERS 
8- - -BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam