Závod: CP MTB 4

  
StavVýsledky
NázevCP MTB 4
Odvětví
Silnice
Expert
Junioři
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Masters
Muži Elita/Pod 23
Žáci
Žákyně
Ženy
Datum startu19.10.2012
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

19-10-12-16-44-15.mtb4.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Muži Elita/Pod 23
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan ŠKARNITZLMITAS TREK 
2- - -DMT RACING TEAM 
3Milan SPĚŠNÝMS BIKE ACADEMY RACING 
4- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
5Tomáš PAPRSTKAEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
6- - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
7Matouš ULMANČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
8- - -Nilfisk ALTO pro cycling 
9Jan NESVADBAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
10- - -JIRAPO-GIANT 
11- - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
12- - -MORAVEC Team 
13- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
14- - -PUSKINAK.CZ 
15- - -N1 KONA TEAM 
16- - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
17- - -EUROFOAM SPORT TEAM 
18Jiří OŠŤÁDALENJOY RIDING TEAM 
19- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
20- - -BIKE PRO RACING 
21- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
22- - -JUMP - X 
23- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
24Petr JEŽEKHNÍZDIL TEAM 
25- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
26- - -SUPERIOR RIDERS 
 Roman BULIS4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
Výsledky v kategorii Masters
PořadíJménoOddílKategorie
1Ondřej ZELENÝELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
2- - -VELOSPORT DOMAŽLICE 
3David KLAPRAJEC TREK 
4Jan PITHARTSTEVENS Bikes - EMILIO SPORT 
5Jan VOKOUNKL SPORT MOST 
6- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
 - - -N1 KONA TEAM 
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
1Michal MALÍKLAWI Stars - GIANT 
1Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
4Matěj PRŮDEKGapp system - Cabtech MTB Racing Team 
5Lukáš KOBESSymbio+CE.Energy 
6Jakub ŠULCSymbio+CE.Energy 
7- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
8Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
10- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
13- - -RAJEC TREK 
14- - -PLANET BIKES TEAM 
15- - -PROFI SPORT CHEB 
16Zdeněk JÍLEKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
17- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
18- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
19- - -SUPERIOR RIDERS 
20- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
21- - -UNIQA JIHLAVA 
23- - -APACHE BIKE TEAM ÚPICE 
24- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
25- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
28- - -Cyklo Bendl 
29- - -PRO MUSIC PROLOG BIKE 
30- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
31- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
32- - -MORAVEC Team 
33- - -KL SPORT MOST 
34Radim MATĚJKACyklo Bendl 
35- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
36- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
1Jitka ČÁBELICKÁGapp system - Cabtech MTB Racing Team 
2Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3Vendula KUNTOVÁGHOST Team 
4Lucie VESELÁGT OPPORTUNITY BRNO 
5Hana JEŽKOVÁGT OPPORTUNITY BRNO 
6Karla ŠTĚPÁNOVÁN1 TEAM 
7- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
8Soňa JURKOVÁČSC Praha 
9- - -UNIQA JIHLAVA 
10- - -HAVEN TEAM 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
 - - -RAJEC TREK 
 - - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
Výsledky v kategorii Expert
PořadíJménoOddílKategorie
4- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
6- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
9Pavel KODLCK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
10- - -MORAVEC Team 
Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin STOŠEKSymbio+CE.Energy 
2Jan VASTLN1 TEAM 
3Filip KUBÍNGT OPPORTUNITY BRNO 
4- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
5- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
6Kryštof BOGÁRROHOZEC AMULET TEAM 
8- - -TJ STADION LOUNY 
9- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
10- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
11Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
12- - -APACHE BIKE TEAM ÚPICE 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
17- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
18- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
19- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
20- - -MORAVEC Team 
21- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
22- - -KC HLINSKO 
23- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
24- - -KL SPORT MOST 
25- - -PATRY CYCLING TEAM TŘEŠŤ 
26- - -TJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA 
27- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
28- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
29- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
30- - -ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 
31Tomáš SCHÜHLERAC SPARTA PRAHA 
32- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
Výsledky v kategorii Žáci
PořadíJménoOddílKategorie
1Michael ZEŤÁKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
2- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
3Josef JELÍNEKMITAS TREK 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5Jonáš BŘEZINATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6David BÁRTEKKROSS Bike Ranch team 
7- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
10- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
11Kryštof SOLAŘEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
12David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
13- - -SK VELO PRAHA 
14- - -SUPERIOR RIDERS 
15Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
16Martin PEŠŤÁKNorco Bicycles CZ 
17- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
18- - -LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 
19- - -LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 
20Dominik PRUDEKETHIC SPORT 
21Samuel JIROUŠČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
22- - -Cyklo Bendl 
23- - -GHOST Team 
24- - -AC SPARTA PRAHA 
25- - -BIKE 2000 
26- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
27Jakub SCHIERLEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
28Miloslav KRÝDACyklo Bendl 
29- - -Cyklo Bendl 
30- - -ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 
31- - -LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 
32- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
33- - -ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
1Petra KOZELSKÁBIKE 2000 
2- - -NUTREND SPECIALIZED RACING 
3- - -BIKE 2000 
4Lucie KRUPOVÁEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
5- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
6- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
7Tereza TVARŮŽKOVÁMaloja - Rocky Mountain Team 
8Denisa KNAPKOVÁSUPERIOR RIDERS 
9- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
10- - -LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 
11- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
12Tereza SÁSKOVÁČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
13- - -PUSKINAK.CZ 
14- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
15- - -LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 
16Magdalena MIŠOŇOVÁADASTRA SOKOL VELTĚŽ 
 - - -VRV TEAM 
 - - -AUTHOR TEAM STUPNO 
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
4- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
5- - -TJ UNIČOV 
6- - -SUPERIOR RIDERS 
7- - -MORAVEC Team 
8- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 - - -AUTHOR TEAM STUPNO 
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
2Nikol STOČKOVÁBIKE 2000 
3Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
4- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
5Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
7- - -TJ TŽ TŘINEC 
8- - -BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem 
9- - -BEPINK 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam