Závod: CP MTB 5

  
StavVýsledky
NázevCP MTB 5
Odvětví
Silnice
Expert
Junioři
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Masters
Muži Elita/Pod 23
Žáci
Žákyně
Ženy
Datum startu19.10.2012
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

19-10-12-16-44-27.mtb5_kouty.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Muži Elita/Pod 23
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
3- - -DMT RACING TEAM 
5Milan SPĚŠNÝMS BIKE ACADEMY RACING 
6Jan ŠKARNITZLMITAS TREK 
7Marek RAUCHFUSSKROSS Bike Ranch team 
8Matouš ULMANČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
9- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
10Tomáš PAPRSTKAEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
11- - -Nilfisk ALTO pro cycling 
14Michal KANĚRAGHOST Team 
16- - -MORAVEC Team 
18- - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
21- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
22- - -PUSKINAK.CZ 
23- - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
25- - -SUPERIOR RIDERS 
27Tomáš STUNABB CYKLOSPORT SUPERIOR 
28Jiří OŠŤÁDALENJOY RIDING TEAM 
29Roman BULIS4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
30- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
31- - -EUROFOAM SPORT TEAM 
32Milan DAMEKBIKE WORLD 
33- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
34- - -Symbio+CE.Energy 
35- - -JUMP - X 
36- - -BIKE PRO RACING 
 - - -APACHE LOKO TRUTNOV 
 Martin HAMANSUPERIOR RIDERS 
 Petr JEŽEKHNÍZDIL TEAM 
Výsledky v kategorii Masters
PořadíJménoOddílKategorie
2David KLAPRAJEC TREK 
3- - -VELOSPORT DOMAŽLICE 
5Jan PITHARTSTEVENS Bikes - EMILIO SPORT 
6Jan VOKOUNKL SPORT MOST 
7- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
8Ondřej ZELENÝELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
3Matěj PRŮDEKGapp system - Cabtech MTB Racing Team 
4- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
5Lukáš KOBESSymbio+CE.Energy 
6Jakub ŠULCSymbio+CE.Energy 
10- - -PLANET BIKES TEAM 
11- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
12- - -o 
15Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
16- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
17Zdeněk JÍLEKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
18- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
20- - -SUPERIOR RIDERS 
22- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
23- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
24- - -APACHE BIKE TEAM ÚPICE 
25- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
26- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
27- - -APACHE BIKE TEAM ÚPICE 
28Daniel MAYERKC HLINSKO 
29Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
30- - -MORAVEC Team 
31- - -Cyklo Bendl 
32Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
34- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
35- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
36- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
37- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
38- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
39Radim MATĚJKACyklo Bendl 
 - - -o 
 - - -UNIQA JIHLAVA 
 - - -PROFI SPORT CHEB 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -OPLT CYCLING 
3Karla ŠTĚPÁNOVÁN1 TEAM 
4Jitka ČÁBELICKÁGapp system - Cabtech MTB Racing Team 
5Lucie VESELÁGT OPPORTUNITY BRNO 
6Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
7Hana JEŽKOVÁGT OPPORTUNITY BRNO 
8- - -AMENITY - EXTREM SPORT 
9- - -TRUXXXIK Cycling 
10- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
11- - -RAJEC TREK 
12Soňa JURKOVÁČSC Praha 
13- - -UNIQA JIHLAVA 
14Alžběta STUNOVÁBB CYKLOSPORT SUPERIOR 
 - - -GT OPPORTUNITY BRNO 
Výsledky v kategorii Expert
PořadíJménoOddílKategorie
1Michal MALÍKLAWI Stars - GIANT 
4- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
7- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
9Roman KUBICAMS BIKE ACADEMY RACING 
11- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin STOŠEKSymbio+CE.Energy 
2Jan VASTLN1 TEAM 
3- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
4- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
5- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7- - -APACHE BIKE TEAM ÚPICE 
9- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
10- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13Filip KUBÍNGT OPPORTUNITY BRNO 
14Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
15- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
16- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
18- - -SUPERIOR RIDERS 
19Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
20- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
21- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
23- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
24- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
25- - -ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -AUTHOR TEAM STUPNO 
Výsledky v kategorii Žáci
PořadíJménoOddílKategorie
1Josef JELÍNEKMITAS TREK 
2Jonáš BŘEZINATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
4Michael ZEŤÁKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6David BÁRTEKKROSS Bike Ranch team 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8- - -BIKE 2000 
9- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
10- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
11- - -SK VELO PRAHA 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14Kryštof SOLAŘEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
15Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
16- - -SK BRNO 
17- - -Cyklo Bendl 
18- - -VRV TEAM 
19- - -Cyklo Bendl 
20- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
21- - -ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 
22- - -ACS DRAK VRBNO 
23Jakub SCHIERLEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
24- - -ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 
25- - -VRV TEAM 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -SUPERIOR RIDERS 
 Miloslav KRÝDACyklo Bendl 
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -NUTREND SPECIALIZED RACING 
2Petra KOZELSKÁBIKE 2000 
3- - -BIKE 2000 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
6- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
7Tereza TVARŮŽKOVÁMaloja - Rocky Mountain Team 
8- - -VRV TEAM 
9Lucie KRUPOVÁEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
10Denisa KNAPKOVÁSUPERIOR RIDERS 
11- - -PUSKINAK.CZ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
1Nikol STOČKOVÁBIKE 2000 
2Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
3- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
4Barbora PRŮDKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
6Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7- - -BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem 
8- - -TJ TŽ TŘINEC 
9- - -BEPINK 
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
3- - -TJ UNIČOV 
6- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
7- - -SUPERIOR RIDERS 
8- - -MORAVEC Team 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam