Závod: MCR MTB

  
StavVýsledky
NázevMCR MTB
Odvětví
Silnice
Expert
Junioři
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Masters
Muži ELITE
Muži U23
Žáci
Žákyně
Ženy ELITE
Ženy U23
Datum startu19.10.2012
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

19-10-12-16-44-40.mtb_mcr.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Muži ELITE
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BOUDNÝČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
2Milan SPĚŠNÝMS BIKE ACADEMY RACING 
3- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
4Ondřej CINKPrimaflor Mondraker Rotor UCI Elite MTB team 
5- - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
6- - -DMT RACING TEAM 
7Jaroslav KULHAVÝSPECIALIZED RACING XC 
8Matouš ULMANČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
9- - -Nilfisk ALTO pro cycling 
10Michal KANĚRAGHOST Team 
11Jan JOBÁNEKSUPERIOR SUNINVENT TEAM 
12- - -CS Specialized HK 
13- - -DURATEC WEIL HOTELTIME 
14- - -EUROFOAM SPORT TEAM 
15Martin HAMANSUPERIOR RIDERS 
16- - -TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
 Jan ŠKARNITZLMITAS TREK 
 Zdeněk VOBECKÝPROTOCYCLES 
Výsledky v kategorii Masters
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel GONDADURATEC WEIL HOTELTIME 
2- - -EUROFOAM SPORT TEAM 
3- - -VELOSPORT DOMAŽLICE 
4- - -TJ RUMBURK KOLABRABEC.CZ 
6David KLAPRAJEC TREK 
7- - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
8Jan NOVOTAACTIVE TOUR CYCLING TEAM VARNSDORF 
10Jan PITHARTSTEVENS Bikes - EMILIO SPORT 
11Jan VOKOUNKL SPORT MOST 
12- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
2Matěj PRŮDEKGapp system - Cabtech MTB Racing Team 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4Lukáš KOBESSymbio+CE.Energy 
5- - -PROFI SPORT CHEB 
6- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
7Jakub ŠULCSymbio+CE.Energy 
8- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
9Lukáš KUNTGHOST Team 
10- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
11- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
12- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
13Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14- - -APACHE BIKE TEAM ÚPICE 
15- - -SUPERIOR RIDERS 
16Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
17- - -o 
18- - -UNIQA JIHLAVA 
19- - -Cyklo Bendl 
20Zdeněk JÍLEKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
21- - -APACHE BIKE TEAM ÚPICE 
22- - -MORAVEC Team 
23- - -PRO MUSIC PROLOG BIKE 
24- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
25Jakub KADLECČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
26- - -Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. 
27- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
29- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
30- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
31Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
32- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
33- - -KL SPORT MOST 
34- - -Cyklo Bendl 
35- - -BIKE PRO RACING 
36- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
37Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
38Radim MATĚJKACyklo Bendl 
39- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
40- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -PLANET BIKES TEAM 
 - - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii Ženy ELITE
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Symbio+CE.Energy 
2Lucie VESELÁGT OPPORTUNITY BRNO 
3- - -OPLT CYCLING 
4Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
6- - -UNIQA JIHLAVA 
7- - -AMENITY - EXTREM SPORT 
 Soňa JURKOVÁČSC Praha 
 - - -TRUXXXIK Cycling 
Výsledky v kategorii Expert
PořadíJménoOddílKategorie
1Michal MALÍKLAWI Stars - GIANT 
2- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6- - -SK BAGBIKE 
9Michael KUBÍNELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
11- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
12- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
14- - -MORAVEC Team 
19Pavel KODLCK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
20- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
21- - -GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 
 Pavel ADELKC HLINSKO 
Výsledky v kategorii Muži U23
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš PAPRSTKAEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
2Jan NESVADBAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3Marek RAUCHFUSSKROSS Bike Ranch team 
4- - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
5- - -MORAVEC Team 
6- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
7Filip ADELSUPERIOR SUNINVENT TEAM 
8- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
9- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
10- - -JUMP - X 
11Jiří OŠŤÁDALENJOY RIDING TEAM 
12- - -N1 KONA TEAM 
13- - -SUPERIOR RIDERS 
14- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
15Petr JEŽEKHNÍZDIL TEAM 
16- - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
17Jakub KAVALÍRKC KUTNÁ HORA 
18Dominik BUKSAFUTURE CYCLING - eD´system 
19Milan DAMEKBIKE WORLD 
20- - -BIKE PRO RACING 
21- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
22- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
 - - -APACHE LOKO TRUTNOV 
 - - -Symbio+CE.Energy 
 Roman BULIS4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
 - - -JIRAPO-GIANT 
 - - -PUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan VASTLN1 TEAM 
2- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
3Martin STOŠEKSymbio+CE.Energy 
4Kryštof BOGÁRROHOZEC AMULET TEAM 
5- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
6Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
7- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
8Filip KUBÍNGT OPPORTUNITY BRNO 
9- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
10- - -APACHE BIKE TEAM ÚPICE 
11- - -TJ STADION LOUNY 
12- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
13- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
14- - -MORAVEC Team 
15- - -KL SPORT MOST 
16- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
19- - -KC HLINSKO 
20Tomáš KALOJÍROSAC SPARTA PRAHA 
21- - -TJ TŽ TŘINEC 
22- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
23- - -VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 
24- - -TJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA 
25- - -BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 
26- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
27- - -VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 
28- - -PATRY CYCLING TEAM TŘEŠŤ 
29Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
30- - -EX 23 SARONI factory team 
31- - -VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 
32- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
33- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
34Tomáš SCHÜHLERAC SPARTA PRAHA 
35- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
 - - -ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 
Výsledky v kategorii Žáci
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Josef JELÍNEKMITAS TREK 
3Jonáš BŘEZINATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -BIKE 2000 
6- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7- - -SK VELO PRAHA 
8- - -SUPERIOR RIDERS 
9- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
10Dominik PRUDEKETHIC SPORT 
11Kryštof SOLAŘEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
12David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
13- - -LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 
14- - -TJ KOVO PRAHA 
15- - -BIKE PRO RACING 
16- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
17- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19Bruno STOČEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
20- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
21Šimon VANÍČEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
22Jakub SCHIERLEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
23- - -Cyklo Bendl 
24- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
25- - -VRV TEAM 
26- - -Cyklo Bendl 
27- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
28- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
29- - -BIKE PRO RACING 
30Miloslav KRÝDACyklo Bendl 
31- - -GHOST Team 
32- - -BIKE PRO RACING 
33- - -LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 
34- - -ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 
35Maxim MÜLLERPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 Martin PEŠŤÁKNorco Bicycles CZ 
 Michael ZEŤÁKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -NUTREND SPECIALIZED RACING 
2Petra KOZELSKÁBIKE 2000 
3- - -BIKE 2000 
4- - -BIKE PRO RACING 
5- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
6- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
7Lucie KRUPOVÁEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
8- - -VRV TEAM 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
11Denisa KNAPKOVÁSUPERIOR RIDERS 
12Tereza TVARŮŽKOVÁMaloja - Rocky Mountain Team 
13Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
14- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
15- - -LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 
16- - -PUSKINAK.CZ 
17Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
18Magdalena MIŠOŇOVÁADASTRA SOKOL VELTĚŽ 
Výsledky v kategorii Ženy U23
PořadíJménoOddílKategorie
1Jitka ČÁBELICKÁGapp system - Cabtech MTB Racing Team 
2Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
3Karla ŠTĚPÁNOVÁN1 TEAM 
4- - -RAJEC TREK 
5Hana JEŽKOVÁGT OPPORTUNITY BRNO 
6- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
7- - -TJ STADION LOUNY 
8- - -HAVEN TEAM 
 - - -CYKLOTRENINK.COM 
 - - -GT OPPORTUNITY BRNO 
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
1Nikol STOČKOVÁBIKE 2000 
2Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
3Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
5- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
6Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
7- - -TJ TŽ TŘINEC 
8- - -BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem 
9- - -BEPINK 
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
2- - -TJ UNIČOV 
3- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
4- - -SUPERIOR RIDERS 
5- - -MORAVEC Team 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam