Závod: Přebor SCM na dráze

  
StavVýsledky
NázevPřebor SCM na dráze
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
KADETI
KADETKY A JUNIORKY
ŽÁCI A ŽÁKYNĚ
Datum startu10.11.2012
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailjaroslavamixova@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice04-11-12-11-24-34propozice_file1110-scm-motol.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

12-11-12-23-14-30motol.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
1Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
3Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
4Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov 
7Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9- - -PUSKINAK.CZ 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11- - -PUSKINAK.CZ 
11- - -VELOSERVIS TEAM 
12Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
12- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
13- - -DUKLA PRAHA 
13- - -DUKLA PRAHA 
14Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
14- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
15- - -VELOSERVIS TEAM 
15Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii ŽÁCI A ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
4Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
8Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -CK BÍTOVSKÁ 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
13- - -PUSKINAK.CZ 
14- - -PROFI SPORT CHEB 
15Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
16- - -PROFI SPORT CHEB 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ KOVO PRAHA 
2Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
3Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
9- - -CYKLOTEAM OSTROV 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11- - -TJ KOVO PRAHA 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
16- - -PROFI SPORT CHEB 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -TJ UNIČOV 
19- - -DUKLA PRAHA 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
Výsledky v kategorii KADETKY A JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
5Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -CYKLOTEAM OSTROV 
7Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10015425408PUSKINAK.CZ
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
- - -10047131068KOVO PRAHA
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048063985TJ FAVORIT BRNO
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10046315763KOVO PRAHA
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10046720941KOVO PRAHA
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10048207667CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048202516CK BÍTOVSKÁ
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009500829 
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10048063177PROFI SPORT CHEB
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
- - -10046630813DUKLA PRAHA
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10046675572KOVO PRAHA
- - -10013668391PROFI SPORT CHEB
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
- - -10046584030CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046637075CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046694366CK BÍTOVSKÁ
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
- - -10014216948KOVO PRAHA