Závod: CP Motol

  
StavVýsledky
NázevCP Motol
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI
JUNIORKY A ŽENY
KADETI
MUŽI
ŽÁCI
ŽÁKYNĚ A KADETKY
Datum startu1.12.2012
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailmvorechovsky@chello.cz
Telefon 
Fax 
Propozice05-11-12-14-16-10propozice_file29-10-12-22-38-39propozice_filedesktop.zip (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

03-12-12-19-10-282pohar.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
6René JAURISFAVORIT RACING 
7Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
9David SOJKAASO DUKLA BRNO 
10Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
11Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY A ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
1Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
3- - -PUSKINAK.CZ 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -CYKLOTEAM OSTROV 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
2Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
6Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
8Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
9Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov 
11Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
14Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
15- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
16Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
17- - -TJ UNIČOV 
18Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
19- - -TJ KOVO PRAHA 
20- - -PUSKINAK.CZ 
21- - -VELOSERVIS TEAM 
22- - -DUKLA PRAHA 
23- - -TJ KOVO PRAHA 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
8- - -AC SPARTA PRAHA 
9- - -CK BÍTOVSKÁ 
10- - -GHOST Team 
11- - -ASO DUKLA BRNO 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
14Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
15Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
16- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
17- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
18David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
19- - -PROFI SPORT CHEB 
20Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
21Karel TYRPEKLPARDUS TUFO Prostějov 
22Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
23- - -TEAM DUKLA PRAHA 
24Vojtěch POPELABIKROSCLUB ŘEPY 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
2Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
4- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
9Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -CYKLOTEAM OSTROV 
13Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
18Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22Lukáš CIKÁNEKBIKROSCLUB ŘEPY 
23- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
24- - -PROFI SPORT CHEB 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
26- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27- - -TEAM DUKLA PRAHA 
28- - -PROFI SPORT CHEB 
29Matěj BOHUSLÁVEKBIKROSCLUB ŘEPY 
30- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ A KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
4Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
7Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -CYKLOTEAM OSTROV 
9- - -CK BÍTOVSKÁ 
10Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
11- - -TJ KOVO PRAHA 
12- - -PUSKINAK.CZ 
13- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10015425408PUSKINAK.CZ
- - -10009494866TJ FAVORIT BRNO
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046367091PROFI SPORT CHEB
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
- - -10047131068KOVO PRAHA
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048063985TJ FAVORIT BRNO
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10046315763KOVO PRAHA
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10048089146PROFI SPORT CHEB
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10046720941KOVO PRAHA
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10048207667CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
- - -10009494967CK DACOM PHARMA KYJOV
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10048202516CK BÍTOVSKÁ
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009500829 
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10008659050CCC Team
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10048063177PROFI SPORT CHEB
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
- - -10046630813DUKLA PRAHA
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046675572KOVO PRAHA
- - -10013668391PROFI SPORT CHEB
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
- - -10009110809PUSKINAK.CZ
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046714271TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046694366CK BÍTOVSKÁ
- - -10046627476CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
- - -10014216948KOVO PRAHA
- - -10046441459TJ FAVORIT BRNO