Závod: ČP mládeže kritérium Kyjov

  
StavVýsledky
NázevČP mládeže kritérium Kyjov
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY A ŽENY
KADETI
KADETKY
MUŽI
ŽÁCI MLADŠÍ
ŽÁCI STARŠÍ
ŽÁKYNĚ
Datum startu21.04.2013
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailv.husek@mukyjov.cz
Telefon 
Fax 
Propozice1364459514-propozice-p-mldee-kritrium-kyjov.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

21-04-13-19-38-01xK.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan BÁRTAELKOV AUTHOR cycling team 
2Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
3Petr LECHNERARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
4Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
18- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
22- - -TEAM DUKLA PRAHA 
24- - -TEAM DUKLA PRAHA 
25- - -ETIXX - QUICK STEP 
26- - -TEAM DUKLA PRAHA 
27Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
29Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
33- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
35- - -MAX CURSOR 
36Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
37- - -EX 23 SARONI factory team 
38Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
39Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
40Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
42Michal KESLBikonur Cycling Team 
43- - -TEAM DUKLA PRAHA 
44- - -TJ FAVORIT BRNO 
45Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
52Zdeněk DRÁBEKCYCLING BRNO 
53- - -TJ KOVO PRAHA 
55- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
57Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
59- - -TJ FAVORIT BRNO 
60Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
62Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
63Jiří HRADILFORCE KCK ZLÍN 
64Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
69- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
 Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
 Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
 Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
 - - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 Petr SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -KOLOKRÁM 
Výsledky v kategorii JUNIORKY A ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
2Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -OPLT CYCLING 
4- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
6Vendula KUNTOVÁGHOST Team 
7Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
8Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9- - -CYKLOTRENINK.COM 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
12- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
14- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
16- - -AMENITY - EXTREM SPORT 
18Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
19- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
20- - -TJ STADION LOUNY 
21Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
23Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
 Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
 - - -ACS DRAK VRBNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
3Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6- - -ACS DRAK VRBNO 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
9- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
12Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
6- - -SC SAMOTIŠKY 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Tomáš BÁRTAPARDUS TUFO Prostějov 
9- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
11Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
12Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16- - -ACS DRAK VRBNO 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19- - -CK BÍTOVSKÁ 
20- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
21Šimon VANÍČEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
 Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -ACS DRAK VRBNO 
 Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
 Kryštof SOLAŘEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
2Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
16- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
17Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
18Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
20Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
21Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
22- - -EX 23 SARONI factory team 
23Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
24- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
25- - -TEAM FORMAN CINELLI 
26- - -TJ STADION LOUNY 
27- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
28Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
29- - -TJ FAVORIT BRNO 
30- - -DUKLA PRAHA 
 - - -Klein Constantia 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
 Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -PRO MUSIC PROLOG BIKE 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
4Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
7- - -TJ DUKLA BRNO 
8- - -PUSKINAK.CZ 
9- - -TJ UNIČOV 
 Lucie KRUPOVÁEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -NowiS TEAM 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
4- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
5- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -PUSKINAK.CZ 
9Lukáš KUNTGHOST Team 
10Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
11Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
13- - -TJ STADION LOUNY 
14Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
20- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
21- - -AC SPARTA PRAHA 
23Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25- - -TEAM FORMAN CINELLI 
26- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27- - -TJ SIGMA HRANICE 
28- - -TJ KOVO PRAHA 
29- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
31- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
32Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
34- - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -CK FESO PETŘVALD 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -IVT NÁCHOD 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
3Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
8- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
10Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -TJ SIGMA HRANICE 
12Daniela TRČKOVÁČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
13- - -NowiS TEAM 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046480259TJ FAVORIT BRNO
- - -10046658293ACS DRAK VRBNO
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008903368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047212409MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10005920822BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013228659KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10013384263TJ STADION LOUNY
- - -10008822637 
- - -10048048427ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015425408PUSKINAK.CZ
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009494866TJ FAVORIT BRNO
- - -10047776423SK PETŘÍN PLZEŇ
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
- - -10012825808ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
- - -10006973977MAX CURSOR
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
- - -10014749842TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10007704612 
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10006675301KOLOKRÁM
- - -10009446770ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009892566CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009511842SK PETŘÍN PLZEŇ
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
- - -10008707651TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048063985TJ FAVORIT BRNO
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010588340TEAM LOUNY
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10047203820ACS DRAK VRBNO
- - -10015730754 
- - -10008708257EX 23 SARONI factory team
- - -10007503134CCC Team
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
- - -10013384061AUTHOR TEAM STUPNO
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10007412194AMENITY EXTREM SPORT TEAM
- - -10013667785ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10006235666TJ FAVORIT BRNO
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10004634964CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10014825624ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10047201291SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10048089146PROFI SPORT CHEB
- - -10046602319 
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048208980IVT NÁCHOD
- - -10011196612TJ FAVORIT BRNO
- - -10013667886EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007206979EX 23 SARONI factory team
- - -10047214732SKP DUHA Lanškroun
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10048198876BIKE PRO RACING
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10006891024ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048199785TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047212308MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009745349 
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
- - -10009732922TEAM DUKLA PRAHA
- - -10004855539CK Příbram
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
Jan STÖHR10008707449AC SPARTA PRAHA
- - -10006800488PUSKINAK.CZ
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10046357290TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
Jan WOLF10005619213SK FAVORIT Bílina z.s.
- - -10046863209CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10013985057APACHE LOKO TRUTNOV
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - - TJ FAVORIT BRNO
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
- - -10005864642TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
- - -10003096304TEAM DUKLA PRAHA
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
Jiří JEŽEK10004724284TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009846086EX 23 SARONI factory team
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008707348TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047222917TJ UNIČOV
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10011305029TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10046720941KOVO PRAHA
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
- - -10047477137ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN
- - -10007180509CYKLOTRENINK
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007945391TJ AŠ ML.BOLESLAV
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046667488CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10009850938TEAM LOUNY
- - -10048207667CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10013667583ACS DRAK VRBNO
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013675566CYKLOTEAM OSTROV
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
Lukáš HEINRICH10003190674TEAM FORMAN CINELLI
Lukáš HORÁK10011997769RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10047212611MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10010040591TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009846187 
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10046669714PRO MUSIC PROLOG BIKE
- - -10013668593TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Marek MIXA10003097617KOVO PRAHA
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
- - -10002279985TEAM DUKLA PRAHA
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10008624391ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10009511943CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10004572825TEAM DUKLA PRAHA
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10046714170CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10006956702SUPERIOR RIDERS
- - -10047212914MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048176143AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10046563923SK ZŠ HOSTIVAŘ
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV AUTHOR cycling team
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
Michael KUKRLE10008680470ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
Michal KESL10002318886Bikonur Cycling Team
Michal MRÁČEK10006903653TEAM DUKLA PRAHA
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10008659050CCC Team
- - -10008708459EX 23 SARONI factory team
Milan KADLEC10001148422TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046347085PUSKINAK.CZ
Milan ZÁLESKÝ10013453577RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10013543305TEAM FORMAN CINELLI
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10046538459PUSKINAK.CZ
- - -10054835801BIKE PRO RACING
- - -10048063177PROFI SPORT CHEB
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
- - -10047203719 
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009335121BEPINK
- - -10048046912TJ Sigma Hranice, z.s.
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
- - -10046495114TJ FAVORIT BRNO
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
- - -10013492680TEAM FORMAN CINELLI
Ondřej PÁVEK10005713886SportRaces Isaac Team
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014211389ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047218065TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048001240AC SPARTA PRAHA
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
- - -10047101261EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10013905740BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
Pavel STÖHR10008707550AC SPARTA PRAHA
- - -10009176483TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047213116TJ Sigma Hranice, z.s.
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10011998274TEAM FORMAN CINELLI
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr LECHNER10002722347MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048203627TEAM FORMAN CINELLI
Petr SWACZYNA10012570574CK FESO PETŘVALD
- - -10008706641KOVO PRAHA
René JAURIS10006187873Bikonur Cycling Team
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10006498879TEAM DUKLA PRAHA
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Rostislav BROKEŠ10013668189FORCE TEAM JESENÍK
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
- - -10047774302SK PETŘÍN PLZEŇ
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
- - -10013668290KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047201695SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10047775413CK FESO PETŘVALD
- - -10046514716EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047212813MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046439944ACS DRAK VRBNO
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
- - -10013492074TEAM FORMAN CINELLI
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
- - -10046562913MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
- - -10007585582EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
Tomáš PAPRSTKA10006629528EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046584030CYKLOTEAM OSTROV
- - -10014211591MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10013662836TEAM FORMAN CINELLI
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
- - -10008146869TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vendula KUNTOVÁ10007654088GHOST Team
Veronika JABORNÍKOVÁ10047201594ASO DUKLA BRNO
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10047207052CK Příbram
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10007522938TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046694366CK BÍTOVSKÁ
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008146465EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10014389326TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046665973MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048094907TJ UNIČOV
- - -10004627587 
- - -10046627476CYKLOTEAM OSTROV
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014216948KOVO PRAHA
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
- - -10047206244TJ Sigma Hranice, z.s.
Zdeněk DRÁBEK10046489353CYCLING BRNO
- - -10048071968KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.