Závod: ZMN GP Matoušek Jevíčko

  
StavVýsledky
NázevZMN GP Matoušek Jevíčko
Odvětví
Silnice
Celkově
I
II
III
IV
JUNIORKY - ŽENY Celkově
juniorky celkově
Datum startu3.05.2013
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-maila.dostal@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice30-01-13-10-08-28propozice_file2013.05.03_gp_matouek_jevko.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii I
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -TJ KOVO PRAHA 
8Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
9- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
10Lukáš KUNTGHOST Team 
13- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
15- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
17Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
18- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
24- - -TJ STADION LOUNY 
26- - -TJ FAVORIT BRNO 
33- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
34- - -ULTRASPORT SENSOR 
36- - -AC SPARTA PRAHA 
37- - -TJ STADION LOUNY 
40Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
42- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
43- - -TJ KOVO PRAHA 
44- - -TJ FAVORIT BRNO 
47- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
48Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
50- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
52- - -TEAM DUKLA PRAHA 
53- - -TJ FAVORIT BRNO 
54- - -TJ KOVO PRAHA 
57- - -TJ FAVORIT BRNO 
59Jonáš BŘEZINATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
62- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
64Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
65- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
66Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
67- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
70- - -TEAM DUKLA PRAHA 
73- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
74- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
75- - -TJ KOVO PRAHA 
76- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
77- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
78- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
79- - -TJ SIGMA HRANICE 
80- - -CK FESO PETŘVALD 
81Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
83- - -TJ KOVO PRAHA 
84- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
87- - -TJ UNIČOV 
89- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
90- - -TJ FAVORIT BRNO 
91- - -TEAM DUKLA PRAHA 
92- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
94- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
96Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
97- - -IVT NÁCHOD 
101Josef FIALACYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
104Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
105- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
108- - -PUSKINAK.CZ 
116- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
118- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
119- - -TJ STADION LOUNY 
120Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
121Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
122- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
123- - -TJ FAVORIT BRNO 
124- - -TJ FAVORIT BRNO 
129Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
130- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
131Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
132- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
134Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
135- - -TJ TŽ TŘINEC 
137- - -BIKE 2000 
138Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
139Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
140- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
141Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
142- - -TJ STADION LOUNY 
143- - -TEAM LOUNY 
Výsledky v kategorii II
PořadíJménoOddílKategorie
6- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
8- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
10Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
11- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
13- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
15- - -TJ KOVO PRAHA 
16Jonáš BŘEZINATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
20Lukáš KUNTGHOST Team 
22- - -TJ KOVO PRAHA 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -TJ STADION LOUNY 
28- - -TJ FAVORIT BRNO 
39- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
40- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
41- - -TJ FAVORIT BRNO 
42Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
44- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
46- - -TJ FAVORIT BRNO 
48- - -AC SPARTA PRAHA 
52- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
53- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
55- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
56Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
57- - -TJ SIGMA HRANICE 
58- - -TJ KOVO PRAHA 
59- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
60Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
64- - -ULTRASPORT SENSOR 
65- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
66- - -TEAM DUKLA PRAHA 
67- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
69Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
71- - -TJ FAVORIT BRNO 
73- - -TJ KOVO PRAHA 
74- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
76- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
83- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
89- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
90- - -TJ UNIČOV 
91- - -TJ FAVORIT BRNO 
92Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
94- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
97- - -CK FESO PETŘVALD 
98- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
99Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
101- - -TJ STADION LOUNY 
102- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
103Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
105- - -PUSKINAK.CZ 
106- - -TEAM DUKLA PRAHA 
107Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
108- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
110- - -TJ STADION LOUNY 
112Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
114- - -TJ KOVO PRAHA 
115- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
120- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
121Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
122- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
123Josef FIALACYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
124- - -IVT NÁCHOD 
126- - -BIKE 2000 
127- - -TJ FAVORIT BRNO 
128- - -TJ FAVORIT BRNO 
129Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
131- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
132- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
133- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
134- - -TJ TŽ TŘINEC 
135Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
137- - -TJ STADION LOUNY 
138- - -TEAM DUKLA PRAHA 
139Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
140Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
143Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
144Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
147- - -TEAM LOUNY 
Výsledky v kategorii III
PořadíJménoOddílKategorie
5- - -TJ KOVO PRAHA 
9- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
12- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
14Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
15Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
17Lukáš KUNTGHOST Team 
20- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
22- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
23- - -TJ STADION LOUNY 
24- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
26Jonáš BŘEZINATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
27Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
30Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
33- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
35- - -TJ FAVORIT BRNO 
39- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
41- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
42- - -TJ STADION LOUNY 
44- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
45- - -TJ FAVORIT BRNO 
50- - -TJ KOVO PRAHA 
51- - -AC SPARTA PRAHA 
55Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
58- - -ULTRASPORT SENSOR 
62- - -TEAM DUKLA PRAHA 
63- - -TJ KOVO PRAHA 
64Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
65- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
68Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
69- - -TJ FAVORIT BRNO 
70- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
72- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
73- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
74- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
76- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
77- - -TJ SIGMA HRANICE 
78Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
79- - -TJ FAVORIT BRNO 
80- - -TEAM DUKLA PRAHA 
83Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
84- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
85- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
87- - -TJ KOVO PRAHA 
92Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
95- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
96- - -TJ FAVORIT BRNO 
97- - -PUSKINAK.CZ 
98- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
100- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
101- - -TJ STADION LOUNY 
102- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
104Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
107- - -TJ UNIČOV 
108- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
114- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
115- - -TJ KOVO PRAHA 
117- - -TJ FAVORIT BRNO 
118Josef FIALACYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
120- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
121- - -CK FESO PETŘVALD 
123Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
124- - -TEAM LOUNY 
125- - -BIKE 2000 
126- - -IVT NÁCHOD 
127Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
129- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
130- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
133- - -TJ TŽ TŘINEC 
134- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
135Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
137Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
138Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
139Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
140- - -TJ STADION LOUNY 
141- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii IV
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
4Lukáš KUNTGHOST Team 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
11Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
13- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
18- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
22- - -TJ KOVO PRAHA 
23- - -TEAM DUKLA PRAHA 
27Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
28Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
29Jonáš BŘEZINATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
30- - -TJ FAVORIT BRNO 
31- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
32- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
33- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
34- - -TJ STADION LOUNY 
37- - -TJ KOVO PRAHA 
38- - -TJ SIGMA HRANICE 
40- - -TJ FAVORIT BRNO 
42- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
46- - -TJ STADION LOUNY 
47- - -AC SPARTA PRAHA 
48- - -TJ KOVO PRAHA 
49- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
52- - -TJ FAVORIT BRNO 
55- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
56- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
58- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
61- - -TJ FAVORIT BRNO 
62- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
65Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
66Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
71Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
73- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
74- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
76- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
78- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
79- - -TJ FAVORIT BRNO 
81- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
82- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
86Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
88- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
89- - -CK FESO PETŘVALD 
90Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
91- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
92Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
94- - -ULTRASPORT SENSOR 
96Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
98- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
99Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
101- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
102- - -TJ FAVORIT BRNO 
103- - -IVT NÁCHOD 
106- - -TJ KOVO PRAHA 
108- - -TJ FAVORIT BRNO 
109Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
110- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
111- - -TEAM DUKLA PRAHA 
113- - -PUSKINAK.CZ 
114- - -TJ UNIČOV 
116- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
117Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
118- - -BIKE 2000 
123Josef FIALACYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
126- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
128Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
129- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
130Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
132- - -TJ STADION LOUNY 
133Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
135Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
136- - -TJ TŽ TŘINEC 
139- - -TJ STADION LOUNY 
 - - -TEAM LOUNY 
Výsledky v kategorii Celkově
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -TJ KOVO PRAHA 
4Lukáš KUNTGHOST Team 
8- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
12Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
13- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
14- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
15- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
17Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
21- - -TJ STADION LOUNY 
27- - -TJ FAVORIT BRNO 
31- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
33Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
35Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
36- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
40Jonáš BŘEZINATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
42- - -AC SPARTA PRAHA 
44- - -TJ KOVO PRAHA 
47- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
48- - -TJ STADION LOUNY 
51- - -TJ FAVORIT BRNO 
52- - -TJ KOVO PRAHA 
53- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
57- - -TEAM DUKLA PRAHA 
58- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
60- - -TJ FAVORIT BRNO 
63- - -ULTRASPORT SENSOR 
64- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
65- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
66Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
68- - -TJ KOVO PRAHA 
69Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
70- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
71- - -TJ FAVORIT BRNO 
74- - -TJ FAVORIT BRNO 
75- - -TJ SIGMA HRANICE 
76- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
77- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
78- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
80Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
81Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
82- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
83- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
84- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
85- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
86- - -TEAM DUKLA PRAHA 
90- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
92- - -TJ UNIČOV 
95- - -PUSKINAK.CZ 
101Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
103- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
105- - -TJ KOVO PRAHA 
106Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
107- - -TJ STADION LOUNY 
110- - -CK FESO PETŘVALD 
111- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
114- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
117- - -TJ FAVORIT BRNO 
119Josef FIALACYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
120- - -IVT NÁCHOD 
123Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
124Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
125- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
126- - -TJ FAVORIT BRNO 
127- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
128Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
129- - -BIKE 2000 
130- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
131- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
132- - -TJ TŽ TŘINEC 
135Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
137Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
138Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
139- - -TJ STADION LOUNY 
140Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
Výsledky v kategorii JUNIORKY - ŽENY Celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
3Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
8Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
9- - -TJ STADION LOUNY 
11Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
14Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16- - -TJ TŽ TŘINEC 
18Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
19Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
20- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii juniorky celkově
PořadíJménoOddílKategorie
3Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8- - -TJ TŽ TŘINEC 
10Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
11Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
12- - -TJ STADION LOUNY 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10047485322MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10013384263TJ STADION LOUNY
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10047220590Cyklosport Pitstop.cz
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
- - -10048126734CK FESO PETŘVALD
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
Jakub DUŘT10046812483BORA - hansgrohe
Jakub HRUBÝ10014825826KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10014825624ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10010776882KOVO PRAHA
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048208980IVT NÁCHOD
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009745349 
- - -10009732922TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046863209CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10013985057APACHE LOKO TRUTNOV
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
Josef FIALA10015425812Cyklosport Pitstop.cz
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10009494967CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10015366396BIKE 2000
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10047212611MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10009975826APACHE LOKO TRUTNOV
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048005886Carla.kupkolo.cz
Martina KUKULOVÁ10009338353CYKLO TEAM KOLARNA
- - -10048176143AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046563923SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
- - -10047218065TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10047101261EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015214937ALLTRAINING.CZ
- - -10046562913MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10015064080KOVO PRAHA
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10047207052CK Příbram
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
- - -10014216948KOVO PRAHA