Závod: ČP mládeže a žen - Zbraslav u Brna

  
StavVýsledky
NázevČP mládeže a žen - Zbraslav u Brna
Odvětví
Silnice
junioři
juniorky
kadeti
kadetky
žáci mladší
žáci starší
žákyně
ženy
Datum startu14.04.2013
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailfavorit.brno@cbox.cz
Telefon 
Fax 
Propozice1363506809-propozice-p-mldee-a-en-zbraslav-u-brna.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

15-04-13-15-05-14V_130414_Zbraslav.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii ženy
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
4- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
5- - -TJ STADION LOUNY 
6- - -CYKLOTRENINK.COM 
7- - -GHOST Team 
8- - -CYCLING BRNO 
9Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -TEAM LOUNY 
Výsledky v kategorii kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
3Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
4Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8Lukáš KUNTGHOST Team 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10Jonáš BŘEZINATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
11- - -AC SPARTA PRAHA 
12- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
13- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
15Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
16- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
17- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
18- - -TJ STADION LOUNY 
19- - -TEAM DUKLA PRAHA 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24Michael ZEŤÁKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
25Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
26- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
28- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
29- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
30- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
31- - -MORAVEC Team 
32- - -TJ KOVO PRAHA 
33- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
34- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
35- - -TEAM DUKLA PRAHA 
36- - -TJ UNIČOV 
37- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
38- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
39- - -PUSKINAK.CZ 
40- - -TJ FAVORIT BRNO 
41- - -SUPERIOR RIDERS 
42- - -BIKE 2000 
43- - -Vysočina Cycling 
44David BÁRTEKKROSS Bike Ranch team 
45- - -TJ FAVORIT BRNO 
46- - -VRV TEAM 
47Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
48- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
49- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
50- - -IVT NÁCHOD 
51- - -TJ FAVORIT BRNO 
52- - -TJ FAVORIT BRNO 
53- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
54- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
55- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
56- - -CK FESO PETŘVALD 
57- - -TJ KOVO PRAHA 
58Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
59- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
60- - -TJ SIGMA HRANICE 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
 - - -MRX TEAM BOŘITOV 
 - - -Vysočina Cycling 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii junioři
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
2Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
3Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
4Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov 
7Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
10- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
11Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
12Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
15Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
16- - -Klein Constantia 
17Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
18Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
19- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
20- - -EX 23 SARONI factory team 
21Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
22- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
24- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
25- - -AC SPARTA PRAHA 
26- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
27Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
28Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
29- - -TEAM FORMAN CINELLI 
30- - -PUSKINAK.CZ 
31- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
32- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
33- - -EX 23 SARONI factory team 
34- - -VELOSERVIS TEAM 
35Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
36- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
37- - -DUKLA PRAHA 
38- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
39- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
40- - -DUKLA PRAHA 
41- - -TJ FAVORIT BRNO 
42- - -TEAM FORMAN CINELLI 
43- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
44Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
45- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
46- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
 - - -PUNKBIKE TEAM 
 - - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -BMX PLZEŇ - LITICE 
 - - -Cyklo Bendl 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii žáci starší
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4- - -SC SAMOTIŠKY 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8- - -Cyklo Bendl 
9- - -AC SPARTA PRAHA 
10Šimon VANÍČEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
11- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
14- - -TEAM DUKLA PRAHA 
15Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
19Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
20- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
21- - -ASO DUKLA BRNO 
22- - -MAX bejk tým 
23- - -TJ SIGMA HRANICE 
24Miloslav KRÝDACyklo Bendl 
25- - -Cyklo Bendl 
26Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
28- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
29Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
30- - -ACS DRAK VRBNO 
31- - -TJ FAVORIT BRNO 
32- - -TJ FAVORIT BRNO 
33Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
34- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
35- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
37- - -TJ UNIČOV 
38- - -TJ UNIČOV 
39Martin PEŠŤÁKNorco Bicycles CZ 
40- - -TJ SIGMA HRANICE 
 David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
 Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii žáci mladší
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
3Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -PROFI SPORT CHEB 
7Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9- - -ACS DRAK VRBNO 
10Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
12- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
14- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
3Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
4Lucie KRUPOVÁEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
5- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
6- - -VRV TEAM 
7Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
8- - -CK BÍTOVSKÁ 
9- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10- - -PUSKINAK.CZ 
11- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
12- - -TJ DUKLA BRNO 
13- - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
1Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
2- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
3Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -SPASTIC HANDICAP 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -TEAM LOUNY 
 - - -TJ TŽ TŘINEC 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -ACS DRAK VRBNO 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
2Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
8- - -CYKLOTEAM OSTROV 
9- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
11- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
12- - -BEPINK 
13Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -TJ SIGMA HRANICE 
15Daniela TRČKOVÁČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
 Denisa KNAPKOVÁSUPERIOR RIDERS 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046658293ACS DRAK VRBNO
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047212409MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10013228659KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10013384263TJ STADION LOUNY
- - -10008822637 
Aleš TRÁVNÍČEK10046456516SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015425408PUSKINAK.CZ
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009722919GHOST Team
- - -10047776423SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046456819MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
- - -10012825808ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10009088274DUKLA PRAHA
- - -10048057925TJ UNIČOV
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
- - -10014749842TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10007704612 
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10009446770ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10009511741DUKLA PRAHA
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10009511842SK PETŘÍN PLZEŇ
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10014211187 
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010588340TEAM LOUNY
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10008974504DUKLA PRAHA
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10046316672VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM
- - -10015730754 
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
- - -10013384061AUTHOR TEAM STUPNO
Ivo KOBLASA10008500517TJ FAVORIT BRNO
- - -10013667785ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub DUŘT10046812483BORA - hansgrohe
- - -10046783585DUKLA PRAHA
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10014825624ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10048089146PROFI SPORT CHEB
- - -10046602319 
Jakub SCHIERL10016518070EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047966682ACS DRAK VRBNO
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048208980IVT NÁCHOD
- - -10013667886EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047214732SKP DUHA Lanškroun
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009892465TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048199785TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013228861DUKLA PRAHA
- - -10047212308MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009745349 
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
- - -10009732922TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046357290TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009512044DUKLA PRAHA
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
- - -10046863209CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10013985057APACHE LOKO TRUTNOV
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151Mitas Mercedes-Benz PRAHA Trek
- - -10009846086EX 23 SARONI factory team
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10046720941KOVO PRAHA
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
- - -10007180509CYKLOTRENINK
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047210890Vysočina Cycling
- - -10007945391TJ AŠ ML.BOLESLAV
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009850938TEAM LOUNY
- - -10047765612DUKLA PRAHA
- - -10048207667CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10013667583ACS DRAK VRBNO
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013675566CYKLOTEAM OSTROV
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10047210789Vysočina Cycling
- - -10007775340GHOST - MOJEKOLO
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047212611MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10009846187 
- - -10046669714PRO MUSIC PROLOG BIKE
- - -10013668593TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009500829 
- - -10046713261Cyklo Bendl
- - -10013384162DUKLA PRAHA
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
- - -10046720032DUKLA PRAHA
- - -10046711847Cyklo Bendl
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10008624391ČEZ Cyklo Team Tábor
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10046714170CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10048001442PATRY CYCLING TEAM TŘEŠŤ
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
Martina KUKULOVÁ10009338353CYKLO TEAM KOLARNA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10046810867DUKLA PRAHA
- - -10047212914MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010173462TJ FAVORIT BRNO
- - -10048176143AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10046563923SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047574440DUKLA PRAHA
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10048006189MRX TEAM BOŘITOV
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010901568TJ FAVORIT BRNO
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
Miloslav KRÝDA10092745825Cyklo Bendl
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10048063177PROFI SPORT CHEB
- - -10047203719 
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009335121BEPINK
- - -10048046912TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10012849652KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
- - -10014211389ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10047101261EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10009176483TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047213116TJ Sigma Hranice, z.s.
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014422567CK Příbram - Fany GASTRO
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
- - -10046675572KOVO PRAHA
Radim MATĚJKA10048084395Cyklo Bendl
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Rostislav BROKEŠ10013668189FORCE TEAM JESENÍK
- - -10047774302SK PETŘÍN PLZEŇ
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
- - -10047627788DUKLA PRAHA
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013668290KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10046514716EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047212813MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046439944ACS DRAK VRBNO
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
- - -10048095412DUKLA PRAHA
- - -10009301068DUKLA PRAHA
- - -10046562913MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
- - -10046584030CYKLOTEAM OSTROV
- - -10014211591MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10008146869TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10047207052CK Příbram
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046694366CK BÍTOVSKÁ
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009338757 
- - -10008146465EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046665973MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048094907TJ UNIČOV
- - -10046627476CYKLOTEAM OSTROV
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
- - -10047181891DUKLA PRAHA
- - -10046667892Cyklo Bendl
- - -10046502790SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10014216948KOVO PRAHA
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
- - -10047206244TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10048071968KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.