Závod: O pohár Hotelu Artaban Žirovnice

  
StavVýsledky
NázevO pohár Hotelu Artaban Žirovnice
Odvětví
Silnice
ELITE ženy
F*JUNIOR
F*KADET
JUNIOR
KADET
ŽÁCI-mladší
ŽÁCI-starší
ŽÁKYNĚ-starší
Datum startu9.06.2013
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailcyklosporthajek@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice17-03-13-16-25-05propozice_file2013.06.09_irovnice_kriterium.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

10-06-13-21-36-59O_pohar_Hotelu_Artaban_2013.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii ŽÁCI-starší
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
6Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -CK BÍTOVSKÁ 
8- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
10- - -Cyklo Bendl 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12Karel TYRPEKLPARDUS TUFO Prostějov 
13- - -Cyklo Bendl 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
17- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
18Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
19- - -DUKLA PRAHA 
20- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
23Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
24- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
25David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
26Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
27Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
28- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
29- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
30- - -TEAM DUKLA PRAHA 
31- - -TJ SIGMA HRANICE 
32Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
33- - -TJ FAVORIT BRNO 
34- - -TJ UNIČOV 
36- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
37- - -TJ STADION LOUNY 
38- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
39- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -APACHE LOKO TRUTNOV 
 Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii KADET
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
3Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
5- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
9Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11- - -TJ STADION LOUNY 
12Lukáš KUNTGHOST Team 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
15- - -AC SPARTA PRAHA 
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
17Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
18- - -TEAM FORMAN CINELLI 
19- - -TJ SIGMA HRANICE 
20- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
21- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
22- - -TJ STADION LOUNY 
23- - -TJ UNIČOV 
24- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
26- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
28Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
29- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
31- - -TJ FAVORIT BRNO 
32- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
33- - -TJ KOVO PRAHA 
34- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
35- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
36- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
37- - -TJ FAVORIT BRNO 
38- - -IVT NÁCHOD 
39- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
40- - -CK FESO PETŘVALD 
41Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
42- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
43- - -Vysočina Cycling 
44- - -TJ KOVO PRAHA 
45- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
46- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
47- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
48- - -TJ FAVORIT BRNO 
49- - -Vysočina Cycling 
50- - -TJ SIGMA HRANICE 
51- - -TJ FAVORIT BRNO 
52- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
53Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
54- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
55- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
Výsledky v kategorii JUNIOR
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
5Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
7- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
8Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
9Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov 
13Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
14Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
16- - -Klein Constantia 
17Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
18Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
19- - -TEAM FORMAN CINELLI 
20- - -TJ STADION LOUNY 
21- - -DUKLA PRAHA 
22- - -Cyklo Bendl 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
24- - -PUSKINAK.CZ 
25- - -EX 23 SARONI factory team 
26- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
28- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
29Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
30- - -DUKLA PRAHA 
31- - -TJ FAVORIT BRNO 
32- - -TEAM FORMAN CINELLI 
33Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
34- - -SKP DUHA Lanškroun 
35- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
36- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
37- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
38- - -TJ SIGMA HRANICE 
39- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
40- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
41- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
42- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
43Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
44- - -EX 23 SARONI factory team 
45- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
46- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
47- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
48- - -TJ FAVORIT BRNO 
49- - -VELOSERVIS TEAM 
Výsledky v kategorii ŽÁCI-mladší
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
2Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
11- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
12Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ-starší
PořadíJménoOddílKategorie
1Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
2Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
6Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii F*JUNIOR
PořadíJménoOddílKategorie
1Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
4- - -TJ STADION LOUNY 
5Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TEAM LOUNY 
7- - -CK Příbram 
8- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii F*KADET
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
2Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -BEPINK 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
7Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -TJ SIGMA HRANICE 
10- - -ASO DUKLA BRNO 
11Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ELITE ženy
PořadíJménoOddílKategorie
1Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
2- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046480259TJ FAVORIT BRNO
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047485322MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047212409MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - - EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10013228659KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10013384263TJ STADION LOUNY
- - -10008822637 
- - -10048048427ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
- - -10015425408PUSKINAK.CZ
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009494866TJ FAVORIT BRNO
- - -10047776423SK PETŘÍN PLZEŇ
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046456819MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
- - -10012825808ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047074282 
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
- - -10014749842TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047226856MADETA FITNESS/HAIBIKE
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
- - -10009446770ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009892566CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046671128TJ FAVORIT BRNO
- - -10011321092CT J.HRADEC U SK KAMEN
- - -10009511741DUKLA PRAHA
- - -10047220590Cyklosport Pitstop.cz
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10009511842SK PETŘÍN PLZEŇ
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
- - -10009769496AUTHOR TEAM STUPNO
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046411248ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048063985TJ FAVORIT BRNO
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10015730754 
- - -10047218166TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
- - -10013384061AUTHOR TEAM STUPNO
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10013667785ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
Jakub DUŘT10046812483BORA - hansgrohe
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
Jakub HRUBÝ10014825826KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10014825624ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10047201291SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048089146PROFI SPORT CHEB
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
Jakub SCHIERL10016518070EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10010776882KOVO PRAHA
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048208980IVT NÁCHOD
- - -10013667886EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047214732SKP DUHA Lanškroun
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013228861DUKLA PRAHA
- - -10047212308MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046527345TJ UNIČOV
- - -10009745349 
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
- - -10009732922TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10004855539CK Příbram
Jan ŠTYCH10047220287ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10015528872SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10009512044DUKLA PRAHA
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
- - -10046863209CK Příbram - Fany GASTRO
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151Pirelli Mercedes-Benz PRAHA Trek
- - -10013954846Vysočina Cycling
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
- - -10009846086EX 23 SARONI factory team
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10047211193Vysočina Cycling
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
Josef FIALA10015425812Cyklosport Pitstop.cz
- - -10047220489Cyklosport Pitstop.cz
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047210890Vysočina Cycling
- - -10007945391TJ AŠ ML.BOLESLAV
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009850938TEAM LOUNY
- - -10047765612DUKLA PRAHA
- - -10048207667CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046320615AUTHOR TEAM STUPNO
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
- - -10009494967CK DACOM PHARMA KYJOV
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015366396BIKE 2000
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10047222816CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10047210789Vysočina Cycling
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
Luděk TELECKÝ10047202406TJ FAVORIT BRNO
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047212611MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
Lukáš MITAS10012766796CT WEBER
- - -10009846187 
- - -10048042969DUKLA PRAHA
- - -10009975826APACHE LOKO TRUTNOV
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10013668593TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009500829 
- - -10047150771Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
- - -10046720032DUKLA PRAHA
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - - AC SPARTA PRAHA
- - -10008624391ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10009511943CK Příbram - Fany GASTRO
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047225139SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10046714170CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Martin PEŠŤÁK10046856842Norco Bicycles CZ
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10047212914MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010173462TJ FAVORIT BRNO
- - -10048176143AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10046563923SK ZŠ HOSTIVAŘ
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047574440DUKLA PRAHA
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
Michal BEDNÁŘ10013602010ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
Michal KESL10002318886Bikonur Cycling Team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10008659050CCC Team
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046564630 
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10048063177PROFI SPORT CHEB
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009335121BEPINK
- - -10048046912TJ Sigma Hranice, z.s.
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
- - -10047226755MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10003322838ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046495114TJ FAVORIT BRNO
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
- - -10013955149Vysočina Cycling
- - -10014211389ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10047218065TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10009176483TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HERMAN10001310288SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014422567CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048203627TEAM FORMAN CINELLI
- - - DUKLA PRAHA
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Rostislav BROKEŠ10013668189FORCE TEAM JESENÍK
- - -10047774302SK PETŘÍN PLZEŇ
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013668290KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047201695SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
Stanislav BAMBULA10002964443ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10047220893Cyklosport Pitstop.cz
- - -10046514716EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047212813MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
- - -10048095412DUKLA PRAHA
- - -10009301068DUKLA PRAHA
- - -10047220792Cyklosport Pitstop.cz
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
- - -10046562913MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
- - -10015064080KOVO PRAHA
- - -10013668795TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10046584030CYKLOTEAM OSTROV
- - -10013955957Vysočina Cycling
- - -10047223018TJ STADION LOUNY
- - -10014211591MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047220388Cyklosport Pitstop.cz
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047221200Cyklosport Pitstop.cz
- - -10013662836TEAM FORMAN CINELLI
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10008146869TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vendula NAVRÁTILOVÁ10007654088GHOST Team
Veronika JABORNÍKOVÁ10047201594ASO DUKLA BRNO
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10046714271TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047207052CK Příbram
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048065403APACHE LOKO TRUTNOV
- - -10014389326TJ FAVORIT BRNO
- - -10002128021TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10046665973MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046502790SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10014216948KOVO PRAHA
- - -10046441459TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
- - -10047206244TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10048071968KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.