Závod: ČP mládeže časovka jednotlivců

  
StavVýsledky
NázevČP mládeže časovka jednotlivců
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI / JUNIORS
JUNIORKY / JUNIORS FEMINI
KADETI / CADETS
KADETKY / CADETS FEMINI
MLADŠÍ ŽÁCI
STARŠÍ ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
ŽENY / WOMEN
Datum startu7.04.2013
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailzce.cyklistika.plzen@volny.cz
Telefon 
Fax 
Propozice17-03-13-19-03-58propozice_file2013.04.07_plze_as.jed.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii ŽENY / WOMEN
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
3Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
 - - -TEAM LOUNY 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov 
2- - -AC SPARTA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
6- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
8- - -TJ UNIČOV 
9Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
10Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
11- - -Cyklo Bendl 
12Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
13- - -Klein Constantia 
14- - -EX 23 SARONI factory team 
15- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19- - -TJ STADION LOUNY 
20- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
21- - -DUKLA PRAHA 
22- - -TEAM FORMAN CINELLI 
23Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
24- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
25Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
26- - -DUKLA PRAHA 
27- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
28- - -TJ KOVO PRAHA 
29- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
30- - -TJ FAVORIT BRNO 
31- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
6Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
7- - -PROFI SPORT CHEB 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
9Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
6Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
8Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
10Lukáš KUNTGHOST Team 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -TJ KOVO PRAHA 
14- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
15Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
16- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
17- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
18- - -AC SPARTA PRAHA 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -TJ STADION LOUNY 
21- - -TEAM DUKLA PRAHA 
22- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
26- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
29- - -Vysočina Cycling 
30- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
31- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
32- - -TJ KOVO PRAHA 
33- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
34Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
35- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
37- - -TJ UNIČOV 
38- - -PUSKINAK.CZ 
39- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
40- - -TJ FAVORIT BRNO 
41- - -TJ KOVO PRAHA 
42- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
43- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
44- - -TJ FAVORIT BRNO 
45- - -TEAM DUKLA PRAHA 
46- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
48- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
49- - -IVT NÁCHOD 
50- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
51- - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -BIKE 2000 
 Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
5- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
9Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
10- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
11- - -Cyklo Bendl 
12Miloslav KRÝDACyklo Bendl 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
 Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
 Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -Cyklo Bendl 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -Cyklo Bendl 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii JUNIORKY / JUNIORS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -TJ STADION LOUNY 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -TEAM LOUNY 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADETS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
2Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
5Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
7Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
8- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
9- - -CYKLOTEAM OSTROV 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
3- - -CK BÍTOVSKÁ 
4Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6- - -TJ DUKLA BRNO 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046480259TJ FAVORIT BRNO
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10048048427ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015425408PUSKINAK.CZ
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009494866TJ FAVORIT BRNO
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
- - -10012825808ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10009088274DUKLA PRAHA
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014749842TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
- - -10009446770ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046671128TJ FAVORIT BRNO
- - -10009511741DUKLA PRAHA
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10009769496AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10014211187 
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048063985TJ FAVORIT BRNO
- - -10010588340TEAM LOUNY
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10046666377MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10015730754 
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
- - -10013384061AUTHOR TEAM STUPNO
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046470256Cyklo Bendl
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
Jakub DUŘT10046812483BORA - hansgrohe
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048208980IVT NÁCHOD
- - -10013667886EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10013228861DUKLA PRAHA
- - -10046527345TJ UNIČOV
- - -10009745349 
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
- - -10009732922TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046357290TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009512044DUKLA PRAHA
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046863209CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10013985057APACHE LOKO TRUTNOV
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
- - -10009846086EX 23 SARONI factory team
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10046720941KOVO PRAHA
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10007945391TJ AŠ ML.BOLESLAV
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009850938TEAM LOUNY
- - -10047765612DUKLA PRAHA
- - -10048207667CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
- - -10009494967CK DACOM PHARMA KYJOV
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013675566CYKLOTEAM OSTROV
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10048042969DUKLA PRAHA
- - -10013668593TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009500829 
- - -10013384162DUKLA PRAHA
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
- - -10046720032DUKLA PRAHA
- - -10046711847Cyklo Bendl
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10008624391ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10046714170CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10046563923SK ZŠ HOSTIVAŘ
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047574440DUKLA PRAHA
Michaela NEPRAŠOVÁ10046773683ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10008659050CCC Team
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
Miloslav KRÝDA10092745825Cyklo Bendl
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10048063177PROFI SPORT CHEB
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048046912TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046495114TJ FAVORIT BRNO
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046630813DUKLA PRAHA
- - -10047101261EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10009176483TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10006398546OPLT CYCLING
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10046644351MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014422567CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048203627TEAM FORMAN CINELLI
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
- - -10046675572KOVO PRAHA
- - -10013668391PROFI SPORT CHEB
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10006117650CPV KRNOV
Rostislav BROKEŠ10013668189FORCE TEAM JESENÍK
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
- - -10047627788DUKLA PRAHA
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048084500CYKLOTEAM OSTROV
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10046514716EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
- - -10048095412DUKLA PRAHA
- - -10009301068DUKLA PRAHA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
- - -10046562913MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009110809PUSKINAK.CZ
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10008992991 
- - -10046584030CYKLOTEAM OSTROV
- - -10008146869TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009338252DRÁSAL TEAM HOLEŠOV
- - -10047207052CK Příbram
- - -10046694366CK BÍTOVSKÁ
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009338757 
- - -10047920206KOVO PRAHA
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046665973MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046627476CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
- - -10047181891DUKLA PRAHA
- - -10046667892Cyklo Bendl
- - -10046502790SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10014216948KOVO PRAHA
- - -10046441459TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
- - -10047206244TJ Sigma Hranice, z.s.