Závod: 500+1 kolo - mládež - ČP na dráze - etapový závod

  
StavVýsledky
Název500+1 kolo - mládež - ČP na dráze - etapový závod
Odvětví
Dráha
Junioři celkově
Junioři I. Etapa
Junioři II. Etapa
Junioři III. Etapa
Junioři IV. Etapa
Junioři V. Etapa
Kadet 1 etapa
Kadet 2 etapa
Kadet 3 etapa
Kadet 4 etapa
Kadet 5 etapa
Kadet Celkově
žáci celkově
žáci celkově-F
žáci I
žáci II
žáci III
žáci IV
žáci V
žákyně celkově
ženy juniorky celkově
Datum startu10.05.2013
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailfavorit.mach@cbox.cz
Telefon 
Fax 
Propozice09-04-13-07-47-51propozice_file500-mlde-2013.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

10-09-13-10-21-52Kopie_-_25-05-13-12-32-12import.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Junioři II. Etapa
PořadíJménoOddílKategorie
2Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov 
12Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
20Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
21Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
22Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
23Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
 Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
 Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
 - - -VELOSERVIS TEAM 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
 - - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Junioři III. Etapa
PořadíJménoOddílKategorie
2Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
5Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
13Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
15Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov 
17Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
 Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
 Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
 Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
 - - -VELOSERVIS TEAM 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
 - - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Junioři IV. Etapa
PořadíJménoOddílKategorie
2Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
6Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
11Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
15Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
 Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
 Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
 Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
 - - -VELOSERVIS TEAM 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
 - - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Junioři V. Etapa
PořadíJménoOddílKategorie
5Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
10Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
12Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
15Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
16Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov 
 Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
 Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
 - - -VELOSERVIS TEAM 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
 - - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Junioři celkově
PořadíJménoOddílKategorie
3Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
5Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
9- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov 
20Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
21Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
24- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
26Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
27Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
28Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
 - - -VELOSERVIS TEAM 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Junioři I. Etapa
PořadíJménoOddílKategorie
2Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
8- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
9- - -TJ UNIČOV 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
18Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
19Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
21Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
 Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
 Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
 Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
 - - -VELOSERVIS TEAM 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii žáci I
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ DUKLA BRNO 
 Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
 Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
 Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
 Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -Maloja Pushbikers 
Výsledky v kategorii žáci II
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ DUKLA BRNO 
 Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
 Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
 Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
 Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Jan MEISSNERNorco Bicycles CZ 
 Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -Maloja Pushbikers 
Výsledky v kategorii žáci III
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ DUKLA BRNO 
 Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
 Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
 Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 Jan MEISSNERNorco Bicycles CZ 
 Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -Maloja Pushbikers 
Výsledky v kategorii žáci IV
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ DUKLA BRNO 
 Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
 Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
 Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 Jan MEISSNERNorco Bicycles CZ 
 Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -Maloja Pushbikers 
Výsledky v kategorii žáci V
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
6- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
8Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ DUKLA BRNO 
 Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
 Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
 Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 Jan MEISSNERNorco Bicycles CZ 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -Maloja Pushbikers 
Výsledky v kategorii žáci celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ DUKLA BRNO 
 Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
 Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
 Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 Jan MEISSNERNorco Bicycles CZ 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -Maloja Pushbikers 
Výsledky v kategorii Kadet 1 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ KOVO PRAHA 
2- - -AC SPARTA PRAHA 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
14Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
 Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Kadet 2 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
4Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
10Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
14- - -AC SPARTA PRAHA 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Kadet 3 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
3Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -AC SPARTA PRAHA 
13Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14- - -TJ KOVO PRAHA 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Kadet 4 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
 Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Kadet 5 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11- - -TJ KOVO PRAHA 
13- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
 Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Kadet Celkově
PořadíJménoOddílKategorie
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
11Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -AC SPARTA PRAHA 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
22Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
25- - -TJ KOVO PRAHA 
 Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ženy juniorky celkově
PořadíJménoOddílKategorie
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TEAM LOUNY 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -PUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii žáci celkově-F
PořadíJménoOddílKategorie
6Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
7Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii žákyně celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
2Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10005920822BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10009511741DUKLA PRAHA
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046315763KOVO PRAHA
Ivo KOBLASA10008500517TJ FAVORIT BRNO
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub DUŘT10046812483BORA - hansgrohe
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010894292KOVO PRAHA
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009512044DUKLA PRAHA
- - -10046863209CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046720941KOVO PRAHA
- - -10047765612DUKLA PRAHA
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009500829 
- - -10046720032DUKLA PRAHA
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10009511943CK Příbram - Fany GASTRO
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009176483TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014422567CK Příbram - Fany GASTRO
- - - DUKLA PRAHA
- - -10008975009 
René JAURIS10006187873Bikonur Cycling Team
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009301068DUKLA PRAHA
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
- - -10014216948KOVO PRAHA