Závod: MZM Lanškroun

  
StavVýsledky
NázevMZM Lanškroun
Odvětví
Silnice
Starší žáci a kadetky 1
Starší žáci a kadetky 2
Starší žáci a kadetky 3
Starší žáci a kadetky 4
Starší žáci a kadetky celkově
Datum startu31.05.2013
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailklementvaclav@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice1367823929-propozice-mzm-lankroun.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

14-06-13-13-26-33Kopie_-_RESULTCEL.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Starší žáci a kadetky 1
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
5Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12- - -Maloja Pushbikers 
14Tomáš BÁRTAPARDUS TUFO Prostějov 
17- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
19Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
21- - -CK BÍTOVSKÁ 
22Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
28Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
30Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
31- - -TJ FAVORIT BRNO 
32Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
33Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
34- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
35Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
36Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
37- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
38- - -TJ SIGMA HRANICE 
39- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
40Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
42- - -TJ SIGMA HRANICE 
43- - -DUKLA PRAHA 
44Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
45- - -TEAM DUKLA PRAHA 
46- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
52- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
55- - -ACS DRAK VRBNO 
56Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
57- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
58Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
59Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
60Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
65- - -ACS DRAK VRBNO 
66- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
67- - -TEAM DUKLA PRAHA 
68- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
69Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
72Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
75Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
76David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
Výsledky v kategorii Starší žáci a kadetky 2
PořadíJménoOddílKategorie
2Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
16- - -Maloja Pushbikers 
17Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
21Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
22Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28- - -TJ FAVORIT BRNO 
29Tomáš BÁRTAPARDUS TUFO Prostějov 
31- - -CK BÍTOVSKÁ 
32- - -TEAM DUKLA PRAHA 
34Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
35Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
38Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
41Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
42Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
44- - -TJ FAVORIT BRNO 
45Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
46- - -DUKLA PRAHA 
48- - -TJ SIGMA HRANICE 
49- - -TJ SIGMA HRANICE 
51- - -TJ FAVORIT BRNO 
52Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
57- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
58- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
59- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
60Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
61Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
62- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
63- - -TEAM DUKLA PRAHA 
64- - -ACS DRAK VRBNO 
65- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
66Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
67Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
72- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
73David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
74Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
75Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
76Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
77- - -ACS DRAK VRBNO 
Výsledky v kategorii Starší žáci a kadetky 3
PořadíJménoOddílKategorie
2Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
3Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13Tomáš BÁRTAPARDUS TUFO Prostějov 
14- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
16- - -Maloja Pushbikers 
17Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
20Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
23Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
25Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
27- - -TJ FAVORIT BRNO 
28Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
29- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
33- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
34Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
35Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
37- - -TJ FAVORIT BRNO 
38- - -CK BÍTOVSKÁ 
39- - -TEAM DUKLA PRAHA 
41Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
44Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
45- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
48- - -ACS DRAK VRBNO 
49- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
52Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
53- - -DUKLA PRAHA 
55- - -TJ SIGMA HRANICE 
56Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
57- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
59- - -TJ SIGMA HRANICE 
62Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
63Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
64- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
65Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
68David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
70- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
71- - -TEAM DUKLA PRAHA 
73Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
74- - -ACS DRAK VRBNO 
Výsledky v kategorii Starší žáci a kadetky 4
PořadíJménoOddílKategorie
2Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
3Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -Maloja Pushbikers 
11Tomáš BÁRTAPARDUS TUFO Prostějov 
13Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
23- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
24Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
26- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
28- - -CK BÍTOVSKÁ 
29- - -TJ FAVORIT BRNO 
30Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
31- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
32- - -TJ FAVORIT BRNO 
33- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
34Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
35Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
37Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
38- - -TJ SIGMA HRANICE 
40- - -ACS DRAK VRBNO 
41Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
42- - -DUKLA PRAHA 
47- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
48Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
49Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
51Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
52- - -TEAM DUKLA PRAHA 
53David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
54Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
55- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
58Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
59- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
60- - -TJ SIGMA HRANICE 
62- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
63Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
65Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
67- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
69- - -TEAM DUKLA PRAHA 
73Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
74- - -ACS DRAK VRBNO 
Výsledky v kategorii Starší žáci a kadetky celkově
PořadíJménoOddílKategorie
2Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
3Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -Maloja Pushbikers 
14Tomáš BÁRTAPARDUS TUFO Prostějov 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
20Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
23Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
24- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
25Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
28- - -TJ FAVORIT BRNO 
29Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
30- - -CK BÍTOVSKÁ 
31- - -TJ FAVORIT BRNO 
33- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
34Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
35Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
36Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
37Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
38- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
39Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
40Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
41- - -TJ SIGMA HRANICE 
42- - -TEAM DUKLA PRAHA 
43- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
44- - -DUKLA PRAHA 
48- - -ACS DRAK VRBNO 
52- - -TJ SIGMA HRANICE 
54Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
55- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
57- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
58Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
59Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
60- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
65Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
66Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
67- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
68David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
70- - -TEAM DUKLA PRAHA 
73Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
74- - -ACS DRAK VRBNO 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046480259TJ FAVORIT BRNO
- - -10046658293ACS DRAK VRBNO
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046671128TJ FAVORIT BRNO
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
- - -10015730754 
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -100099192421.CZP JČ o.s.
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046602319 
- - -10047966682ACS DRAK VRBNO
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
- - -10046714170CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048046912TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10047218065TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - - DUKLA PRAHA
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046714271TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO