Závod: ČP mládeže Praha

  
StavVýsledky
NázevČP mládeže Praha
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI / JUNIORS
JUNIORKY / JUNIORS FEMINI
KADETI / CADETS
KADETKY / CADETS FEMINI
MLADŠÍ ŽÁCI
STARŠÍ ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
ŽENY / WOMEN
Datum startu1.05.2013
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailantonineis@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice15-04-13-09-47-59propozice_file2013.05.01_praha_kriterium.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

04-05-13-22-41-52V130501_Praha_mládež.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii ŽENY / WOMEN
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ STADION LOUNY 
2Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3- - -AC SPARTA PRAHA 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
7- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
8Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
9Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
10Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
11- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
13Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
14- - -TJ STADION LOUNY 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
17- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
18- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
 Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
 Josef FIALACYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 - - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -PROFI SPORT CHEB 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -AC SPARTA PRAHA 
3- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov 
6Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
8- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
9Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
12- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
13- - -EX 23 SARONI factory team 
14Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
15- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
18- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
 - - -Klein Constantia 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -TJ UNIČOV 
 Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 Lukáš KOBESSymbio+CE.Energy 
 - - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
 Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -VELOSERVIS TEAM 
 Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
5- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -AC SPARTA PRAHA 
9- - -Cyklo Bendl 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12Šimon VANÍČEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
13- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
14Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
15Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15- - -GHOST Team 
16- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
17Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
18- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
19- - -ASO DUKLA BRNO 
20Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
21- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
22- - -CYKLOTEAM OSTROV 
23- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
26Martin PEŠŤÁKNorco Bicycles CZ 
27Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
28- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
29- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
31- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
32- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
33- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
4Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
5Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii JUNIORKY / JUNIORS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ TŽ TŘINEC 
2- - -TJ STADION LOUNY 
3- - -SUPERIOR RIDERS 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADETS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
2- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3- - -BEPINK 
4Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
7- - -CYKLOTEAM OSTROV 
8- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
2Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
3- - -PROFI SPORT CHEB 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047485322MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047212409MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10013228659KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10013384263TJ STADION LOUNY
- - -10008822637 
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10009707357SUPERIOR RIDERS
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
- - -10015425408PUSKINAK.CZ
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047776423SK PETŘÍN PLZEŇ
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047074282 
- - -10014749842TJ AŠ ML.BOLESLAV
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10009446770ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046671128TJ FAVORIT BRNO
- - -10009511741DUKLA PRAHA
- - -10047220590Cyklosport Pitstop.cz
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10009511842SK PETŘÍN PLZEŇ
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10015330731 
- - -10048063985TJ FAVORIT BRNO
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10015730754 
- - -10047218166TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
- - -10013667785ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
Jakub BOUČEK10048200189TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jakub DANĚK10047225240IVAR CS - AUTHOR TEAM
Jakub DUŘT10046812483BORA - hansgrohe
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
Jakub HRUBÝ10014825826KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10014825624ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10048089146PROFI SPORT CHEB
- - -10010776882KOVO PRAHA
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047214732SKP DUHA Lanškroun
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048199785TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047212308MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009745349 
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
- - -10009732922 
- - -10010894595 
- - -10015528872SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10009512044DUKLA PRAHA
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
- - -10046863209CK Příbram - Fany GASTRO
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151GIANT cycling team
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
- - -10009846086EX 23 SARONI factory team
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
Josef FIALA10015425812Cyklosport Pitstop.cz
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10007945391TJ AŠ ML.BOLESLAV
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009850938TEAM LOUNY
- - -10047208466 
- - -10047765612DUKLA PRAHA
- - -10048207667CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10046320615AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10009494967CK DACOM PHARMA KYJOV
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013675566CYKLOTEAM OSTROV
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047212611MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Lukáš KOBES10008822435SKIBIKECENTRUM.CZ team
- - -10009846187 
- - -10009975826APACHE LOKO TRUTNOV
- - -10013668593TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10009500829 
- - -10007704511ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
- - -10046720032DUKLA PRAHA
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10008624391ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10009511943CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047225139SK ZŠ HOSTIVAŘ
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10046714170CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Martin PEŠŤÁK10046856842Norco Bicycles CZ
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048005886Carla.kupkolo.cz
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10047212914MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
Matěj STRÁNSKÝ10047224937IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10046563923SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10015522610 
- - -10046564630 
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10048063177PROFI SPORT CHEB
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009335121BEPINK
- - -10046495114TJ FAVORIT BRNO
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
- - -10014211389ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10047218065TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009808704 
- - -10046630813DUKLA PRAHA
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10009176483TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014422567CK Příbram - Fany GASTRO
- - - DUKLA PRAHA
- - -10013668391PROFI SPORT CHEB
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Rostislav BROKEŠ10013668189FORCE TEAM JESENÍK
- - -10047774302SK PETŘÍN PLZEŇ
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013668290KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10047212813MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015214937ALLTRAINING.CZ
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
- - -10009301068DUKLA PRAHA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
- - -10046562913MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
- - -10015064080KOVO PRAHA
- - -10013668795TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10046584030CYKLOTEAM OSTROV
- - -10047223018TJ STADION LOUNY
- - -10014211591MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
Tomáš ŽENÍŠEK10007594474SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047221200Cyklosport Pitstop.cz
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10008146869TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048065403APACHE LOKO TRUTNOV
- - -10014389326TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046665973MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046502790SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10014216948KOVO PRAHA
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
- - -10048071968KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.