Závod: ČP dráha - Motol

  
StavVýsledky
NázevČP dráha - Motol
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI - bodovací omnium
JUNIOŘI - sprint družstev
JUNIOŘI - stíhací omnium.
JUNIOŘI sprint
JUNIORKY - bodovací závod
JUNIORKY - bodovací závod - silniční CP
JUNIORKY - stíhací omnium
JUNIORKY A ŽENY - sprint družstev
JUNIORKY A ŽENY sprint
KADETI - bodovací omnium
KADETI - omnium - silniční CP
KADETI - sprint družstev
KADETI - stíhací omnium.
Kadeti sprint
ŽÁCI - bodovací závod (dráhový CP)
ŽÁCI - bodovací závod (silniční CP)
ŽÁCI - omnium
ŽÁCI - sprint
ŽÁCI - sprint družstev
ŽÁCI - stíhací omnium
ŽÁKYNĚ + KADETKY - omnium
ŽÁKYNĚ A KADETKY - sprint
ŽÁKYNĚ A KADETKY - sprint družstev
ŽÁKYNĚ A KADETKY - stíhací omnium
ŽÁKYNĚ, KADETKY - bodovací závod (dráhový CP)
ŽÁKYNĚ, KADETKY - bodovací závod (silniční CP)
Datum startu26.04.2013
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailvorechovskym@dukla.army.cz
Telefon 
Fax 
Propozice23-04-13-11-10-36propozice_fileprog130426-2-.xls (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii KADETI - stíhací omnium.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
7Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
9- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
10Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -TJ STADION LOUNY 
14- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
15- - -TJ KOVO PRAHA 
16- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
17- - -TJ KOVO PRAHA 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
20- - -TEAM DUKLA PRAHA 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
24- - -TJ STADION LOUNY 
25- - -TEAM DUKLA PRAHA 
26Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
27- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
28- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
29Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
30Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
Výsledky v kategorii KADETI - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
1- - -TJ KOVO PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -AC SPARTA PRAHA 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
6- - -TJ STADION LOUNY 
7Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
7- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii Kadeti sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
2- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
7Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
8- - -AC SPARTA PRAHA 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -TJ KOVO PRAHA 
14Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -TEAM DUKLA PRAHA 
18- - -TJ STADION LOUNY 
19- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
20Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
21- - -TEAM DUKLA PRAHA 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii KADETI - bodovací omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
3Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11- - -TJ STADION LOUNY 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
18- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
19- - -TEAM DUKLA PRAHA 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
22Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
23- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
24Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii KADETI - omnium - silniční CP
PořadíJménoOddílKategorie
1Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
2Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -TJ STADION LOUNY 
6Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
7Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8- - -AC SPARTA PRAHA 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
13- - -TJ KOVO PRAHA 
14- - -TEAM DUKLA PRAHA 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -TJ KOVO PRAHA 
17- - -TEAM DUKLA PRAHA 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
 Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -APACHE LOKO TRUTNOV 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - stíhací omnium.
PořadíJménoOddílKategorie
1Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
2Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
3Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
4Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -PUSKINAK.CZ 
7- - -DUKLA PRAHA 
8Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov 
10Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
11Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
12- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
13- - -VELOSERVIS TEAM 
14- - -TJ UNIČOV 
15- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
16Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
17- - -ASO DUKLA BRNO 
18- - -DUKLA PRAHA 
19- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
1Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
1- - -DUKLA PRAHA 
2Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -VELOSERVIS TEAM 
3Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PUSKINAK.CZ 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
5Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -DUKLA PRAHA 
8Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
9- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11- - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - bodovací omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov 
5Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
6- - -DUKLA PRAHA 
7Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
8Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
9Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
10Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
11Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
12- - -PUSKINAK.CZ 
13- - -ASO DUKLA BRNO 
14- - -DUKLA PRAHA 
15- - -TJ UNIČOV 
16- - -VELOSERVIS TEAM 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
19- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - bodovací závod (dráhový CP)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
8Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
11- - -CK BÍTOVSKÁ 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
17Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - bodovací závod (silniční CP)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
8Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
11- - -CK BÍTOVSKÁ 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
17Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - stíhací omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
4Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
7- - -CK BÍTOVSKÁ 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
13Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
14Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
15Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
1Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
1- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
2Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
4- - -CK BÍTOVSKÁ 
4Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
5Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
7- - -CK BÍTOVSKÁ 
8Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
13Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
16Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
5Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
6- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -CK BÍTOVSKÁ 
13- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
16Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
17Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ, KADETKY - bodovací závod (dráhový CP)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
6Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
9- - -CYKLOTEAM OSTROV 
10Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -CK BÍTOVSKÁ 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
13- - -TJ DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ, KADETKY - bodovací závod (silniční CP)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
6Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
9- - -CYKLOTEAM OSTROV 
10Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -CK BÍTOVSKÁ 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
13- - -TJ DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ A KADETKY - stíhací omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
6Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
7Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -CK BÍTOVSKÁ 
9- - -TJ DUKLA BRNO 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
12- - -CYKLOTEAM OSTROV 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ A KADETKY - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
3Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -CK BÍTOVSKÁ 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -TJ DUKLA BRNO 
5Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ A KADETKY - sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
5Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
6Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -CK BÍTOVSKÁ 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11- - -TJ DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ + KADETKY - omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
6Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -KL SPORT MOST 
9- - -CK BÍTOVSKÁ 
10- - -TJ DUKLA BRNO 
11- - -ASO DUKLA BRNO 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY - stíhací omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii JUNIORKY - bodovací závod
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY - bodovací závod - silniční CP
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY A ŽENY - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
1Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii JUNIORKY A ŽENY sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -TJ STADION LOUNY 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
- - -10009511741DUKLA PRAHA
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub DUŘT10046812483BORA - hansgrohe
- - -10009732922TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009512044DUKLA PRAHA
- - -10046863209CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046720032DUKLA PRAHA
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009176483TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014422567CK Příbram - Fany GASTRO
- - - DUKLA PRAHA
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.