Závod: Český pohár 2013 v dráhové cyklistice KOVO PRAHA

  
StavVýsledky
NázevČeský pohár 2013 v dráhové cyklistice KOVO PRAHA
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI - bodovací omnium
JUNIOŘI - sprint družstev
JUNIOŘI - stíhací omnium.
JUNIORKY - bodovací závod
JUNIORKY - stíhací omnium
JUNIORKY A ŽENY - sprint družstev
JUNIORKY SP
KADETI - bodovací omnium
KADETI - sprint družstev
KADETI - stíhací omnium.
KADETI SP
KADETKY a ŽÁKYNĚ - sprint družstev
sprint junior
sprint juniorky
sprint kadet
sprint žáci
ŽÁCI - bodovací závod
ŽÁCI - omnium
ŽÁCI - stíhací omnium
ŽÁCI SP
ŽÁCI starší - sprint družstev
ŽÁKYNĚ + KADETKY - omnium
ŽÁKYNĚ A KADETKY - stíhací omnium
ŽÁKYNĚ, KADETKY - bodovací závod
ŽÁKYNĚ, KADETKY SP
Datum startu17.05.2013
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailjaroslavamixova@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice04-05-13-22-39-36propozice_file0517_cp_trebesin-2013_.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii KADETI SP
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
13Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14- - -TJ STADION LOUNY 
14Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
15Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
16Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
17- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18- - -TEAM DUKLA PRAHA 
19Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
20- - -TJ KOVO PRAHA 
21- - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -PROFI SPORT CHEB 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii KADETI - bodovací omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
2- - -TJ STADION LOUNY 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
10Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12- - -TJ STADION LOUNY 
13- - -TJ KOVO PRAHA 
14Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
15- - -TJ KOVO PRAHA 
16- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
18- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
22Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
23Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
24- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
25- - -TEAM DUKLA PRAHA 
26- - -TJ FAVORIT BRNO 
27Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
28- - -TEAM DUKLA PRAHA 
29- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
30- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
31- - -PROFI SPORT CHEB 
32- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii KADETI - stíhací omnium.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
3- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
4Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11- - -TJ STADION LOUNY 
12- - -AC SPARTA PRAHA 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14- - -TJ KOVO PRAHA 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
17Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
18- - -TJ KOVO PRAHA 
19- - -TJ STADION LOUNY 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
23- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
24Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
25- - -TEAM DUKLA PRAHA 
26- - -TJ FAVORIT BRNO 
27- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
28Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
29Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
30Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
31- - -DUKLA PRAHA 
32- - -PROFI SPORT CHEB 
Výsledky v kategorii KADETI - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TJ STADION LOUNY 
2- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
3- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
5Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
6Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
8- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
8Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -TJ STADION LOUNY 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii sprint kadet
PořadíJménoOddílKategorie
1Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
11- - -TJ STADION LOUNY 
12Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -TJ KOVO PRAHA 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
16- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
17- - -AC SPARTA PRAHA 
18- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
19- - -TJ STADION LOUNY 
20Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
23- - -TJ KOVO PRAHA 
24- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
25- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
26Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
27Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
28- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - bodovací omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov 
5- - -PUSKINAK.CZ 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -VELOSERVIS TEAM 
8Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
11- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
12Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
13- - -ASO DUKLA BRNO 
14Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
15- - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - stíhací omnium.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
3- - -PUSKINAK.CZ 
4Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
5Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov 
7Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
10- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
11- - -VELOSERVIS TEAM 
12- - -TJ UNIČOV 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
1Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
3Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -TJ UNIČOV 
4- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
5Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii sprint junior
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
3Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
8- - -DUKLA PRAHA 
9- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
12- - -TJ UNIČOV 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁCI SP
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
6- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
8Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
9- - -CK BÍTOVSKÁ 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -ASO DUKLA BRNO 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -CK BÍTOVSKÁ 
9Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
10- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
11Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
17Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - bodovací závod
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
6- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
8Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
9- - -CK BÍTOVSKÁ 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -ASO DUKLA BRNO 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - stíhací omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
6Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -CK BÍTOVSKÁ 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
12Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -TEAM DUKLA PRAHA 
15- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
16- - -ASO DUKLA BRNO 
 Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI starší - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
1Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
1- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
2Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -CK BÍTOVSKÁ 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii sprint žáci
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
7Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
8- - -DUKLA PRAHA 
9- - -CK BÍTOVSKÁ 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
14- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii JUNIORKY SP
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TJ STADION LOUNY 
4- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -TEAM LOUNY 
Výsledky v kategorii JUNIORKY - bodovací závod
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TJ STADION LOUNY 
4- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -TEAM LOUNY 
Výsledky v kategorii JUNIORKY - stíhací omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
4Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -TEAM LOUNY 
7- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii JUNIORKY A ŽENY - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ STADION LOUNY 
1- - -DUKLA PRAHA 
1Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
2- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii sprint juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
3- - -TJ STADION LOUNY 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ, KADETKY SP
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
5Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -CYKLOTEAM OSTROV 
8- - -PUSKINAK.CZ 
9- - -PUSKINAK.CZ 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ, KADETKY - bodovací závod
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
5Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -CYKLOTEAM OSTROV 
8- - -PUSKINAK.CZ 
9- - -PUSKINAK.CZ 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ A KADETKY - stíhací omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
5Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -CYKLOTEAM OSTROV 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
9- - -PUSKINAK.CZ 
10- - -PUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ + KADETKY - omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
5Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETKY a ŽÁKYNĚ - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
1Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
2Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046480259TJ FAVORIT BRNO
- - -10015425408PUSKINAK.CZ
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009494866TJ FAVORIT BRNO
- - -10047776423SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046671128TJ FAVORIT BRNO
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10009511842SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048063985TJ FAVORIT BRNO
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10048089146PROFI SPORT CHEB
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10048199785TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009732922TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046863209CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10009975826APACHE LOKO TRUTNOV
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10046563923SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008659050CCC Team
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10048063177PROFI SPORT CHEB
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
- - -10047218065TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10009176483TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10013668391PROFI SPORT CHEB
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
- - -10047774302SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
- - -10008992991 
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014389326TJ FAVORIT BRNO
- - -10046441459TJ FAVORIT BRNO