Závod: ORLOVSKÉ KRITERIUM

  
StavVýsledky
NázevORLOVSKÉ KRITERIUM
Odvětví
Silnice
junioři
juniorky
kadeti
kadetky
mladší žáci
starší žáci
žákyně
ženy
Datum startu23.08.2008
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
PořadatelSK MaxBike Orlová o.s.
Adresa pořadateleLubomír Jurčík, Květinová 589,735 14Orlová-Lutyně
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailcyklojurcik@centrum.cz
Telefon+42 603 879 279
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

07-09-08-19-58-19vysledkyOrlovsk.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
4- - -MAX CURSOR 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -ETIXX - QUICK STEP 
8- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
9Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
10Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
12- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14- - -DOLEKOP.COM DOWNHILL TEAM 
15Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
16Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -NUTREND SPECIALIZED RACING 
19- - -HEAD BIKE Opava 
20Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
23Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
25- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
26- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii junioři
PořadíJménoOddílKategorie
1Lubomír PETRUŠETHIC SPORT 
2- - -Klein Constantia 
3Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
4- - -BMC RACING 
6- - -EX 23 SARONI factory team 
7- - -EX 23 SARONI factory team 
8Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -SKP DUHA Lanškroun 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15Jiří KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18- - -YOGI RACING OSTRAVA 
19- - -TEAM DUKLA PRAHA 
21Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
 - - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 - - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii mladší žáci
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -CK FESO PETŘVALD 
3- - -TJ SIGMA HRANICE 
4- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
5Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
6- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
Výsledky v kategorii starší žáci
PořadíJménoOddílKategorie
3- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6- - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
8- - -CK FESO PETŘVALD 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
11Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
12Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
14- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
15- - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SUPERIOR RIDERS 
2- - -HEAD BIKE Opava 
Výsledky v kategorii ženy
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Dexter Cycling 
2- - -CYKLOTRENINK.COM 
3- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
Výsledky v kategorii kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM CYCLING FANINI 
2- - -PELL´S TEAM 
4Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046829964EX 23 SARONI factory team
- - -10003261204ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10003128030TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK
- - -10047078528CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047965672ASO DUKLA BRNO
- - -10006092489SKP DUHA Lanškroun
- - -10007503134CCC Team
- - -10006049750Klein Constantia
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048054588CK Příbram - Fany GASTRO
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10047477137ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN
Karel NEPRAŠ10006643369ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047159562CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046321827ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10013480960Dexter Cycling
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10048097028CK Příbram - Fany GASTRO
Michaela NEPRAŠOVÁ10046773683ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047771874CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046312127SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
- - -10046873717TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK
- - -10006092691BMC RACING
- - -10047505328CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10007892750ASO DUKLA BRNO