Závod: Krajský přebor v časovce jednotlivců

  
StavVýsledky
NázevKrajský přebor v časovce jednotlivců
Odvětví
Silnice
Junioři
JUNIOŘI jihočeský (časovka)
junioři jmk časovka
JUNIOŘI liberecký (časovka)
JUNIOŘI moravskoslezsky casovka
junioři olk časovka
JUNIOŘI plzenský (časovka)
JUNIOŘI praha (časovka)
JUNIOŘI středočeský (časovka)
JUNIOŘI ustecký (časovka)
JUNIORKY liberecký (časovka)
JUNIORKY moravskoslezsky casovka
juniorky olk časovka
JUNIORKY praha (časovka)
JUNIORKY středočeský (časovka)
JUNIORKY ustecký (časovka)
kadet olk časovka
Kadeti
KADETI jihočeský (časovka)
kadeti jmk časovka
KADETI liberecký (časovka)
KADETI moravskoslezsky casovka
KADETI plzenský (časovka)
KADETI praha (časovka)
KADETI středočeský (časovka)
KADETI ustecký (časovka)
Kadetky
KADETKY jihočeský (časovka)
kadetky jmk časovka
KADETKY liberecký (časovka)
KADETKY moravskoslezsky casovka
kadetky olk časovka
KADETKY plzenský (časovka)
KADETKY středočeský (časovka)
Muži
MUŽI liberecký (časovka)
MUŽI moravskoslezsky casovka
MUŽI plzenský (časovka)
MUŽI praha (časovka)
MUŽI středočeský (časovka)
uniorky jmk časovka
žáci jmk časovka
Žáci mladší
žáci mladší jmk časovka
ŽÁCI MLADŠÍ liberecký (časovka)
ŽÁCI MLADŠÍ moravskoslezsky casovka
žáci mladší olk časovka
ŽÁCI MLADŠÍ plzenský (časovka)
ŽÁCI MLADŠÍ praha (časovka)
ŽÁCI MLADŠÍ středočeský (časovka)
ŽÁCI MLADŠÍ ustecký (časovka)
žáci olk časovka
Žáci starší
ŽÁCI STARŠÍ jihočeský (časovka)
ŽÁCI STARŠÍ liberecký (časovka)
ŽÁCI STARŠÍ moravskoslezsky casovka
ŽÁCI STARŠÍ plzenský (časovka)
ŽÁCI STARŠÍ praha (časovka)
ŽÁCI STARŠÍ středočeský (časovka)
ŽÁCI STARŠÍ ustecký (časovka)
ŽÁKYNĚ jihočeský (časovka)
žákyně jmk časovka
ŽÁKYNĚ moravskoslezsky casovka
žákyně olk časovka
ŽÁKYNĚ plzenský (časovka)
Žákyně starší
žákyně zlk časovka
ženy jmk časovka
ŽENY liberecký (časovka)
ŽENY moravskoslezsky casovka
ženy olk časovka
ŽENY plzenský (časovka)
ŽENY praha (časovka)
ŽENY ustecký (časovka)
Datum startu25.05.2013
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailmilanni@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice10-05-13-09-36-03propozice_filerozpis-kp-as.jedn.-2013.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

20-09-13-20-29-34kp_casovka_25_5_13(P).xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI praha (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SportRaces-Isaac Team 
7Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
Výsledky v kategorii MUŽI liberecký (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří BOUŠKALAWI Stars - GIANT 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
3Josef SEMERÁDSPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 
Výsledky v kategorii MUŽI středočeský (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
2- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
3- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
4- - -CK Příbram 
5Michael KUBÍNELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
6- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
7Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
8- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
Výsledky v kategorii ŽENY liberecký (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii ženy olk časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
Výsledky v kategorii KADETI středočeský (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1Lukáš KUNTGHOST Team 
2- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
3- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
7- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
8- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI plzenský (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
2Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI praha (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
2Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov 
4Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
6- - -PUSKINAK.CZ 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -Klein Constantia 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -DUKLA PRAHA 
11- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii MUŽI moravskoslezsky casovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
2Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
3- - -SK SKIVELO NESLYŠÍCÍ OLOMOUC 
Výsledky v kategorii ŽENY praha (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASTANA WOMEN 
2Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -ALLTRAINING.CZ 
Výsledky v kategorii žáci mladší olk časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ jihočeský (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
2- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3Tereza SÁSKOVÁČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ moravskoslezsky casovka
PořadíJménoOddílKategorie
1Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -ACS DRAK VRBNO 
6- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
7- - -ACS DRAK VRBNO 
 - - -CK ORLÍK ORLOVÁ 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ praha (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
3Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
4- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ plzenský (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -GHOST Team 
2- - -AC SPARTA PRAHA 
3Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii JUNIORKY praha (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI středočeský (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -AC SPARTA PRAHA 
3- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
4- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
5- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
Výsledky v kategorii KADETI praha (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
5Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
6- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
10- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
11- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽENY plzenský (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI liberecký (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
6Jaromír SVOBODASPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 
7- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
Výsledky v kategorii žákyně zlk časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie KRUPOVÁEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
Výsledky v kategorii žáci jmk časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
7Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
8- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii juniorky olk časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii kadet olk časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ SIGMA HRANICE 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -TJ UNIČOV 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13- - -TJ SIGMA HRANICE 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii KADETI moravskoslezsky casovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PUSKINAK.CZ 
2- - -TEAM FORMAN CINELLI 
3- - -CK FESO PETŘVALD 
5- - -TJ TŽ TŘINEC 
6- - -CK ORLÍK ORLOVÁ 
Výsledky v kategorii kadeti jmk časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii uniorky jmk časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI ustecký (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ STADION LOUNY 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
Výsledky v kategorii junioři jmk časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽENY moravskoslezsky casovka
PořadíJménoOddílKategorie
1Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
2Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
3- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
4- - -TJ TŽ TŘINEC 
5- - -CK FESO PETŘVALD 
6Kamila KOLÁČKOVÁCK ORLÍK ORLOVÁ 
7- - -CK ORLÍK ORLOVÁ 
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
1Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
2- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
3- - -CYKLOTEAM OSTROV 
4- - -PROFI SPORT CHEB 
5- - -PROFI SPORT CHEB 
Výsledky v kategorii MUŽI plzenský (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
Výsledky v kategorii JUNIORKY středočeský (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM LOUNY 
2- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii Žákyně starší
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii žáci mladší jmk časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
3- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI jihočeský (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
2Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii KADETI jihočeský (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
Výsledky v kategorii KADETKY jihočeský (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
Výsledky v kategorii KADETKY plzenský (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CYKLOTEAM OSTROV 
2- - -PUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii žáci olk časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TJ SIGMA HRANICE 
4- - -TJ SIGMA HRANICE 
5- - -TJ UNIČOV 
6- - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii Žáci starší
PořadíJménoOddílKategorie
1David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
2- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -HNÍZDIL TEAM 
5- - -CYKLOTEAM OSTROV 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ středočeský (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ liberecký (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii žákyně olk časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ praha (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -CK BÍTOVSKÁ 
6Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii junioři olk časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Rostislav BROKEŠFORCE GO! Jeseník 
3Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
4- - -TJ UNIČOV 
5- - -TJ SIGMA HRANICE 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9- - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii KADETKY liberecký (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BEPINK 
2- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ liberecký (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii KADETI liberecký (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
3- - -SPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 
Výsledky v kategorii KADETI plzenský (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
2- - -AC SPARTA PRAHA 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii KADETI ustecký (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ STADION LOUNY 
2- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii JUNIORKY moravskoslezsky casovka
PořadíJménoOddílKategorie
1Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
2- - -ACS DRAK VRBNO 
Výsledky v kategorii kadetky jmk časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETKY moravskoslezsky casovka
PořadíJménoOddílKategorie
1Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ moravskoslezsky casovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ACS DRAK VRBNO 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ jihočeský (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3Samuel JIROUŠČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
4František HONSAČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
5Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ plzenský (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan ŠTYCHČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
2Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
Výsledky v kategorii JUNIORKY ustecký (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii kadetky olk časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii KADETKY středočeský (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI moravskoslezsky casovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
3- - -TEAM FORMAN CINELLI 
4Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ ustecký (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
5- - -TJ STADION LOUNY 
6- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii Muži
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel KODLCK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
2- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
Výsledky v kategorii JUNIORKY liberecký (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ TŽ TŘINEC 
Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
2- - -PROFI SPORT CHEB 
4- - -CYKLOTEAM OSTROV 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ moravskoslezsky casovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ UNIČOV 
2- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
3- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
Výsledky v kategorii žákyně jmk časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ DUKLA BRNO 
2Veronika JABORNÍKOVÁASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ plzenský (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ středočeský (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
2- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii Žáci mladší
PořadíJménoOddílKategorie
1Marek LIŠKARoman Kreuziger Cycling Academy 
Výsledky v kategorii ŽENY ustecký (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
Výsledky v kategorii ženy jmk časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -VEUS VYŠKOV 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ ustecký (časovka)
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10047485322MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10047218166TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10010776882KOVO PRAHA
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010894292KOVO PRAHA
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
- - -10009732922TEAM DUKLA PRAHA
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
- - -10014533816CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10009846086EX 23 SARONI factory team
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10009975826APACHE LOKO TRUTNOV
- - -10013668593TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009500829 
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
- - -10009511943CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047225139SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10013668492 
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10048176143AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046563923SK ZŠ HOSTIVAŘ
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10047218065TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009808704 
- - -10046630813DUKLA PRAHA
- - -10009386348 
- - -10046533308KOVO PRAHA
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
- - -10046675572KOVO PRAHA
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10015214937ALLTRAINING.CZ
- - -10009301068DUKLA PRAHA
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10015064080KOVO PRAHA
- - -10047223018TJ STADION LOUNY
- - -10008146869TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008146465EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047920206KOVO PRAHA
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046502790SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10014216948KOVO PRAHA