Závod: Krajský přebor v závodě jednotlivců

  
StavVýsledky
NázevKrajský přebor v závodě jednotlivců
Odvětví
Silnice
hk juniorky silnice
hk kadeti silnice
hk muži a
hk muži b
hk muži d
hk žáci silnice mladší
hk žáci starší silnice
hk žákynš starší silnice
Junioři
JUNIOŘI - usti
JUNIOŘI jihocesky
junioři jmk
JUNIOŘI liberec
JUNIOŘI moravskoslezský silnice
junioři olk
JUNIOŘI plzen
JUNIOŘI praha
JUNIOŘI stredocesky
JUNIORKY - usti
JUNIORKY liberec
JUNIORKY moravskoslezský silnice
juniorky olk
JUNIORKY praha
JUNIORKY stredocesky
junirky jmk
Kadeti
KADETI - usti
KADETI jihocesky
kadeti jmk
KADETI liberec
KADETI moravskoslezský silnice
kadeti olk
KADETI plzen
KADETI praha
KADETI stredocesky
kadetka jmk
kadetka olk
kadetka ulk
Kadetky
KADETKY jihocesky
KADETKY liberec
KADETKY moravskoslezský silnice
KADETKY stredocesky
Muži
MUŽI liberec
MUŽI moravskoslezský silnice
MUŽI praha
MUŽI stredocesky
zaci jmk
zaci mladši jmk
ŽÁCI MLADŠÍ liberec
ŽÁCI MLADŠÍ moravskoslezský silnice
zaci mladsi olk
ŽÁCI MLADŠÍ plzen
ŽÁCI MLADŠÍ praha
ŽÁCI MLADŠÍ stredocesky
zaci olk
Žáci starší
ŽÁCI STARŠÍ - usti
ŽÁCI STARŠÍ jihocesky
ŽÁCI STARŠÍ liberec
ŽÁCI STARŠÍ moravskoslezský silnice
ŽÁCI STARŠÍ plzen
ŽÁCI STARŠÍ praha
ŽÁCI STARŠÍ stredocesky
ŽÁKYNĚ jihocesky
zakyne jmk
ŽÁKYNĚ moravskoslezský silnice
zakyne olk
ŽÁKYNĚ praha
Žákyně starší
zakyne zlk
ŽENY - usti
ženy jmk
ženy jmk časovka
ŽENY liberec
ŽENY moravskoslezský silnice
ženy olk
ŽENY plzen
Datum startu26.05.2013
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailmilanni@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice10-05-13-09-49-58propozice_filerozpis-kp-s-2013.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

20-09-13-20-35-53kp_silnice_26_5_13-vysledky(P).xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI moravskoslezský silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
3- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
4- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
5Petr KOLÁČEKCK FESO PETŘVALD 
6- - -CK FESO PETŘVALD 
10- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 - - -SUPERIOR RIDERS 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
Výsledky v kategorii MUŽI praha
PořadíJménoOddílKategorie
1Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
Výsledky v kategorii MUŽI stredocesky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
3- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
4Michael KUBÍNELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
5Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
6Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
7- - -CK Příbram 
Výsledky v kategorii ŽENY liberec
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2- - -ALLTRAINING.CZ 
3- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii ženy olk
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
Výsledky v kategorii hk muži d
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -REDPOINT ELEVEN TEAM 
Výsledky v kategorii KADETI stredocesky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
2Lukáš KUNTGHOST Team 
3- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
4Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI plzen
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI praha
PořadíJménoOddílKategorie
1Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov 
4- - -Klein Constantia 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -DUKLA PRAHA 
7Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
8Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii zaci mladsi olk
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ jihocesky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
2Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3Tereza SÁSKOVÁČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ moravskoslezský silnice
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -SLAVOJ ÚSTÍ NAD LABEM 
3Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Vojtěch VOZNIČKAHEAD BIKE Opava 
6- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
7- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
8- - -ACS DRAK VRBNO 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ praha
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
3Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
4- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ plzen
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -AC SPARTA PRAHA 
2- - -GHOST Team 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY praha
PořadíJménoOddílKategorie
1Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI stredocesky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -AC SPARTA PRAHA 
3- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
4- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
5- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
6- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
Výsledky v kategorii hk žákynš starší silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
2- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
Výsledky v kategorii KADETI praha
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 - - -MS BIKE ACADEMY RACING 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
Výsledky v kategorii ŽENY plzen
PořadíJménoOddílKategorie
1Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI liberec
PořadíJménoOddílKategorie
1Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
3- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii zakyne zlk
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie KRUPOVÁEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI jihocesky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii zaci jmk
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
6Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii juniorky olk
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii kadeti olk
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4- - -TJ SIGMA HRANICE 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -TJ UNIČOV 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -TS BOHEMIA BIKE TEAM 
12- - -TJ SIGMA HRANICE 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii kadeti jmk
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -MRX TEAM BOŘITOV 
Výsledky v kategorii junirky jmk
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - usti
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ STADION LOUNY 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
Výsledky v kategorii hk kadeti silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
2Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
3- - -IVT NÁCHOD 
Výsledky v kategorii junioři jmk
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽENY moravskoslezský silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
2- - -TJ TŽ TŘINEC 
4Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
5- - -CK FESO PETŘVALD 
6- - -CK ORLÍK ORLOVÁ 
7- - -CK ORLÍK ORLOVÁ 
 - - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
 - - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
1Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
2- - -PROFI SPORT CHEB 
3- - -CYKLOTEAM OSTROV 
4- - -PROFI SPORT CHEB 
Výsledky v kategorii JUNIORKY stredocesky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM LOUNY 
2- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii Žákyně starší
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii hk žáci starší silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
Výsledky v kategorii zaci mladši jmk
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
3- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
4Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii KADETI jihocesky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
2- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
Výsledky v kategorii KADETKY jihocesky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CYKLOTEAM OSTROV 
2- - -PUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii junioři olk
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -FORCE GO! Jeseník 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6- - -TEAM FORMAN CINELLI 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii zaci olk
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -TJ SIGMA HRANICE 
4- - -TJ UNIČOV 
5- - -TJ SIGMA HRANICE 
6- - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii kadetka ulk
PořadíJménoOddílKategorie
1Denisa KNAPKOVÁSUPERIOR RIDERS 
Výsledky v kategorii Žáci starší
PořadíJménoOddílKategorie
1David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
2Karel TYRPEKLPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
5- - -CYKLOTEAM OSTROV 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ stredocesky
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ liberec
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii zakyne olk
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ praha
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
2- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
4Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -CK BÍTOVSKÁ 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETKY liberec
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BEPINK 
2- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
Výsledky v kategorii ženy jmk
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -VEUS VYŠKOV 
2- - -CYCLING BRNO 
Výsledky v kategorii MUŽI liberec
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -KOLOKRÁM 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI moravskoslezský silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
3- - -TEAM FORMAN CINELLI 
4- - -TEAM FORMAN CINELLI 
5- - -CK FESO PETŘVALD 
6- - -TEAM FORMAN CINELLI 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ liberec
PořadíJménoOddílKategorie
1Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii KADETI liberec
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
Výsledky v kategorii hk muži a
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BMC RACING 
2Michal KANĚRAGHOST Team 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -DURATEC 
5Tomáš KALOJÍROSAC SPARTA PRAHA 
6- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii hk muži b
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -REDPOINT ELEVEN TEAM 
2Roman ŠŤASTNÝROCK MACHINE - CYKLOMAX TEAM 
Výsledky v kategorii KADETI moravskoslezský silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PUSKINAK.CZ 
3- - -TEAM FORMAN CINELLI 
4- - -CK FESO PETŘVALD 
 - - -CK ORLÍK ORLOVÁ 
Výsledky v kategorii KADETI plzen
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
2- - -AC SPARTA PRAHA 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii KADETI - usti
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ STADION LOUNY 
2- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii JUNIORKY moravskoslezský silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
2- - -ACS DRAK VRBNO 
Výsledky v kategorii hk žáci silnice mladší
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii Muži
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
2- - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
Výsledky v kategorii kadetka jmk
PořadíJménoOddílKategorie
1Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETKY moravskoslezský silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ moravskoslezský silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ACS DRAK VRBNO 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ jihocesky
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2Samuel JIROUŠČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4František HONSAČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
5Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ plzen
PořadíJménoOddílKategorie
1Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
Výsledky v kategorii JUNIORKY - usti
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii kadetka olk
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii KADETKY stredocesky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii hk juniorky silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ praha
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ - usti
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
5- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii JUNIORKY liberec
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ TŽ TŘINEC 
Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
2- - -PROFI SPORT CHEB 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ moravskoslezský silnice
PořadíJménoOddílKategorie
3- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
6- - -dhCYCLING Team 
Výsledky v kategorii zakyne jmk
PořadíJménoOddílKategorie
1Veronika JABORNÍKOVÁASO DUKLA BRNO 
2- - -TJ DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ stredocesky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii ŽENY - usti
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
Výsledky v kategorii ženy jmk časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -VEUS VYŠKOV 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10047485322MS BIKE ACADEMY RACING
- - - EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10014749842TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10007704612 
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10009446770ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10047218166TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10008708257EX 23 SARONI factory team
Jakub SCHIERL10016518070EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10010776882KOVO PRAHA
- - -10013667886EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010894292KOVO PRAHA
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
- - -10009732922TEAM DUKLA PRAHA
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
- - -10014533816CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10009846086EX 23 SARONI factory team
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
- - -10047477137ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10046669714PRO MUSIC PROLOG BIKE
- - -10013668593TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009500829 
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
- - -10009511943CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047225139SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10013668492 
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10048176143AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046563923SK ZŠ HOSTIVAŘ
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
- - -10008708459EX 23 SARONI factory team
- - -10047218065TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009808704 
- - -10046630813DUKLA PRAHA
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
- - -10046533308KOVO PRAHA
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
- - -10046675572KOVO PRAHA
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10046514716EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10009544679ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10015214937ALLTRAINING.CZ
- - -10009301068DUKLA PRAHA
- - -10007881939BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
- - -10007585582EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10015064080KOVO PRAHA
- - -10047223018TJ STADION LOUNY
Tomáš SCHÜHLER10015224334AC SPARTA PRAHA
- - -10046424079KOLOSHOP TEAM.CZ o.s.
- - -10008146869TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008146465EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047920206KOVO PRAHA
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046502790SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10014216948KOVO PRAHA