Závod: 1.závodu ČMP BMX 2013

  
StavVýsledky
Název1.závodu ČMP BMX 2013
Odvětví
Silnice
B 10
B 11/12
B 13/14
B 15/16
B 6
B 7
B 8
B 9
Cruiser Master 30+
CRUISER TOP
ELITE MEN
M 17+
Datum startu4.05.2013
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

21-05-13-23-36-161.CMP-Benatky-csc.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Cruiser Master 30+
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ODDÍL BIKROSU BMX BÍLINA 
2Robert BOČEKTJ FAVORIT BRNO 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Radomír HUFUTOPIA BIKES ZÁBŘEH 
5- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
6- - -TUFÍR TEAM 
7Zdeněk MERTATJ BMX PARDUBICE 
8- - -TJ BMX PARDUBICE 
9- - -BMX MOPED KLUB PROTIVÍN 
10- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
Výsledky v kategorii ELITE MEN
PořadíJménoOddílKategorie
1Viktor KARLÍKOK TEAM 
2Marcel PEŠEKTJ BMX PARDUBICE 
3Radim SOUSEDÍKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
4- - -BMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
5Michal PŘIBYLBIKROSCLUB ŘEPY 
6- - -0 
8Jan KOŠÁREKAMK KEMP HRANICE ODDÍL BMX 
8- - -TJ BMX PARDUBICE 
9- - -TJ BMX PARDUBICE 
10Tomáš MERTATJ BMX PARDUBICE 
11Dominik TOPINKABIKROSCLUB ŘEPY 
12Marek VODÁKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
13Miloš KŘEČEKOK TEAM 
14Jan HUBENÝOK TEAM 
15Michal SCHURANAC SPARTA PRAHA 
16- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
18- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
19Tomáš HALUZATJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii M 17+
PořadíJménoOddílKategorie
1Radim KVAČEKTJ FAVORIT BRNO 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3Jiří HOLUBBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
4- - -TO EUROPE - PEKSPORT 
5- - -BMX MOPED KLUB PROTIVÍN 
6Vojtěch TRSEKOK TEAM 
7- - -DURATEC team Mar. Lázně 
8Karel DVOŘÁKBMX NIŽBOR 
9- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
10Pavel PODOLSKÝSC BMX Benátky nad Jizerou 
11Pavel PODOLSKÝSC BMX Benátky nad Jizerou 
12- - -SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX 
Výsledky v kategorii CRUISER TOP
PořadíJménoOddílKategorie
1Mikuláš NEVRKLABIKE CLUB JBC 
2Karel DVOŘÁKBMX NIŽBOR 
3Daniel HAVELASC BMX Benátky nad Jizerou 
4Tomáš ABENDROTHCYKLOTEAM ABOS 
5- - -SC BMX Benátky nad Jizerou 
Výsledky v kategorii B 8
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan SEIDLTJ BMX PARDUBICE 
2Michal HRAZDÍRABMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
3Tomáš TESAŘÍKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
4Antonín VYROUBALBIKE TEAM UNIČOV z.s. 
5Vilém SOKOLTJ BMX PARDUBICE 
6- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
7Matěj BUKVATUFÍR TEAM 
8Martin ŘÍHABIKROSCLUB ŘEPY 
9Vojtěch POLESNÝBIKROSCLUB ŘEPY 
10- - -BIKE TEAM UNIČOV z.s. 
11- - -BIKE TEAM UNIČOV z.s. 
12- - -BIKE TEAM UNIČOV z.s. 
13- - -CYKLO JIŘIČKA Č.BUDĚJOVICE 
14Pavel VYROUBALBIKE TEAM UNIČOV z.s. 
15Milan RADASC BMX Benátky nad Jizerou 
16- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
17- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
18- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
Výsledky v kategorii B 9
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub HÁJEKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
2Matyáš MENTLÍKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
3Lukáš VESECKÝSC BMX Benátky nad Jizerou 
4Michaela WANTULOKOVÁTJ BMX TŘINEC 
5Marek NEUŽILTJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
6Adam RAUFERBIKROSCLUB ŘEPY 
8- - -TUFÍR TEAM!!!!!!!!!!! 
8Marek JURÁKTUFÍR TEAM 
9Adam RAUFERBIKROSCLUB ŘEPY 
10Matěj LITERABIKROSCLUB ŘEPY 
11- - -BIKE TEAM UNIČOV z.s. 
12Matěj BÁRTABIKROSCLUB ŘEPY 
13Karel HÁNATUFÍR TEAM 
14- - -ODDÍL BIKROSU BMX BÍLINA 
16- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
17Jonáš MIKSASC BMX Benátky nad Jizerou 
18Ondřej ŠIMŮNEKTJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
19Jan ŠEDIVÝBIKROSCLUB ŘEPY 
20Jiří ZVOLSKÝBIKROSCLUB ŘEPY 
Výsledky v kategorii B 10
PořadíJménoOddílKategorie
1Adam BÁBEKBIKE TEAM UNIČOV z.s. 
2Ondřej MATĚJÍKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
3Lukáš KUNČAROK TEAM 
4Pavel JINDŘICHTJ STADION LOUNY 
5Patrik NOVÁKTUFÍR TEAM 
6Matěj FABISZTJ BMX TŘINEC 
7Radek VLČEKBIKE TEAM UNIČOV z.s. 
8- - -BMX NIŽBOR 
9Michaela HÁJKOVÁBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
10- - -Bikros klub Jeseník - ÚAMK 
11- - -SC BMX Benátky nad Jizerou 
12- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
Výsledky v kategorii B 15/16
PořadíJménoOddílKategorie
1Mikuláš NEVRKLABIKE CLUB JBC 
2Dušan HŮLKABMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
3Daniel HAVELASC BMX Benátky nad Jizerou 
4Jiří VESELÝDURATEC team Mar. Lázně 
5- - -FOXHOLESHOP.cz 
6Matěj BOHUSLÁVEKBIKROSCLUB ŘEPY 
7Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
8- - -CYKLOTEAM ABOS 
9Erik VOTAVATJ BMX PARDUBICE 
10Lukáš CIKÁNEKBIKROSCLUB ŘEPY 
11- - -TJ BMX TŘINEC 
12- - -UTOPIA BIKES ZÁBŘEH 
13- - -TJ BMX TŘINEC 
14- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
15- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
16- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
17Theodor ŠVARCBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
Výsledky v kategorii B 6
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SC BMX Benátky nad Jizerou 
2David MATĚJÍKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
3- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
4Kristýna ZVOLSKÁBIKROSCLUB ŘEPY 
5Petr HEŘMANBIKROSCLUB ŘEPY 
7Jakub SOKOLTJ BMX PARDUBICE 
8Jiří KNAPBIKROSCLUB ŘEPY 
9Ondřej POPELABIKROSCLUB ŘEPY 
10- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
11Iveta WANTULOKOVÁTJ BMX TŘINEC 
12Andrea HÁJKOVÁBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
Výsledky v kategorii B 11/12
PořadíJménoOddílKategorie
1Adam HLADÍKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
2Lukáš MENTLÍKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
3Matěj LINHARTBIKE TEAM UNIČOV z.s. 
4Matěj HURNÍKBMX STUDÉNKA 
5- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
6- - -TUFÍR TEAM!!!!!!!!!!! 
7Vojtěch KAŠPARCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
8Eliška BARTUŇKOVÁBikros klub Jeseník - ÚAMK 
9Marek SMÉKALAMK KEMP HRANICE ODDÍL BMX 
10Tomáš VESECKÝSC BMX Benátky nad Jizerou 
11- - -BMX STUDÉNKA 
12Adam PECHAČBIKROSCLUB ŘEPY 
13Štěpán HLADÍKSC BMX Benátky nad Jizerou 
14Matěj ŠEDACK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
15Martin ŠÁLEKSC BMX Benátky nad Jizerou 
17Matyáš LOPOURBIKROSCLUB ŘEPY 
18- - -SC BMX Benátky nad Jizerou 
19- - -TJ BMX TŘINEC 
20David KOŠÁREKAMK KEMP HRANICE ODDÍL BMX 
21- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
Výsledky v kategorii B 13/14
PořadíJménoOddílKategorie
3Nicolas KOLLNERBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
4Matyáš KŘAPAOK TEAM 
6Jakub ŠŤASTNÝASO DUKLA BRNO 
7- - -Bikros klub Jeseník - ÚAMK 
8- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
9Vojtěch POPELABIKROSCLUB ŘEPY 
10Matěj FEJFARTJ DOBŘANY 
Výsledky v kategorii B 7
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří SMÉKALAMK KEMP HRANICE ODDÍL BMX 
2- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
4Michal ČEPELABIKROSCLUB ŘEPY 
6Vít MÁDRBIKROSCLUB ŘEPY 
7Pavel LUKAŠÍKTJ BMX PARDUBICE 
8Petra BEHENSKÁTJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
9- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
10Ondřej PILCTJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam