Závod: Sprinterské dny Plzeň

  
StavVýsledky
NázevSprinterské dny Plzeň
Odvětví
Dráha
Kadeti + juniorky - keirin celkově
Kadeti + juniorky - omnium
Kadeti + juniorky - sprint celkově
Žáci, žákyně, kadetky - keirin celkově
Žáci, žákyně, kadetky - sprint celkově
Žáci, žákyně, kadetky - sprint celkově 2
Datum startu14.06.2013
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailzce.cyklistika.plzen@volny.cz
Telefon 
Fax 
Propozice1370281736-propozice-sprintersk-dny-plze.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii Kadeti + juniorky - omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
2- - -TJ STADION LOUNY 
3Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
6- - -TJ STADION LOUNY 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9- - -AC SPARTA PRAHA 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11Matěj BOHUSLÁVEKBIKROSCLUB ŘEPY 
12- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
15Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
16- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
17Lukáš CIKÁNEKBIKROSCLUB ŘEPY 
18- - -DUKLA PRAHA 
19- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
Výsledky v kategorii Kadeti + juniorky - keirin celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
4Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6- - -TJ STADION LOUNY 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -AC SPARTA PRAHA 
11- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 Matěj BOHUSLÁVEKBIKROSCLUB ŘEPY 
 Lukáš CIKÁNEKBIKROSCLUB ŘEPY 
 Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
 - - -BIKROSCLUB ŘEPY 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii Kadeti + juniorky - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6- - -TJ STADION LOUNY 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9- - -AC SPARTA PRAHA 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11- - -TJ STADION LOUNY 
12Lukáš CIKÁNEKBIKROSCLUB ŘEPY 
13- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
14- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
15- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
16Matěj BOHUSLÁVEKBIKROSCLUB ŘEPY 
17- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
18Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
19- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Žáci, žákyně, kadetky - keirin celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
4- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7- - -AC SPARTA PRAHA 
8Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
9Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
12Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ DUKLA BRNO 
 Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
 Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Žáci, žákyně, kadetky - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
4- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
6Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
7- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
8Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
15- - -TJ STADION LOUNY 
16- - -TJ KOVO PRAHA 
17- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
18- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
19- - -TJ DUKLA BRNO 
20Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
21Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
22- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
Výsledky v kategorii Žáci, žákyně, kadetky - sprint celkově 2
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
5Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
10Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
11Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
12Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14- - -TJ STADION LOUNY 
15Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
16- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
17- - -TJ DUKLA BRNO 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10009088274DUKLA PRAHA
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
- - -10009511741DUKLA PRAHA
- - -10046429436DUKLA PRAHA
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10047218166TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Jakub DUŘT10046812483BORA - hansgrohe
- - -10009732922TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009512044DUKLA PRAHA
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048042969DUKLA PRAHA
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
- - -10046720032DUKLA PRAHA
- - -10013668492 
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047574440DUKLA PRAHA
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047218065TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - - DUKLA PRAHA
- - -10048095412DUKLA PRAHA
- - -10047223018TJ STADION LOUNY