Závod: ČP Okruhy Jablonecka

  
StavVýsledky
NázevČP Okruhy Jablonecka
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI / JUNIORS
JUNIORKY / JUNIORS FEMINI
KADETI / CADETS
KADETKY / CADETS FEMINI
MLADŠÍ ŽÁCI
STARŠÍ ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
zeny
Datum startu29.06.2013
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailkc.jablonec@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice31-05-13-10-17-37propozice_file2013.06.29_p_okruhy_jablonecka_kriterium.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii zeny
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ALLTRAINING.CZ 
2- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
3Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
5- - -TJ STADION LOUNY 
6- - -CYKLOTRENINK.COM 
7Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
8- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
9- - -TEAM LOUNY 
10Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -TJ STADION LOUNY 
3Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
4- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TJ SIGMA HRANICE 
8- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
10Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -AC SPARTA PRAHA 
15- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
16- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -TJ STADION LOUNY 
19- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
20- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
21- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
22- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
23Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
24- - -IVT NÁCHOD 
25Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
26- - -TJ UNIČOV 
27- - -TJ FAVORIT BRNO 
28- - -TJ FAVORIT BRNO 
29Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
30- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
31- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
32- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
33- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
34- - -TJ FAVORIT BRNO 
35- - -BIKE 2000 
36- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
37Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
38Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
39- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
40- - -TEAM DUKLA PRAHA 
41- - -TEAM FORMAN CINELLI 
42- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
43- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
44- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
45- - -PUSKINAK.CZ 
46- - -TEAM DUKLA PRAHA 
47Michal SWÁROVSKÝALLTRAINING.CZ 
48- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
49- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
3Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
4Rostislav BROKEŠFORCE GO! Jeseník 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -Klein Constantia 
9- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
10Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
11- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
12Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
13Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov 
16- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
17- - -DUKLA PRAHA 
18Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
19Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
20Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
21- - -PUSKINAK.CZ 
22Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
23- - -EX 23 SARONI factory team 
24- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
26- - -TJ STADION LOUNY 
27- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
28Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
29Zdeněk MORÁVEKGT OPPORTUNITY BRNO 
30- - -Cyklo Bendl 
31- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
32- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
33- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
34Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
35- - -TJ SIGMA HRANICE 
36- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
37- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
38- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
39- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
40- - -DUKLA PRAHA 
41- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
42- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
43- - -DUKLA PRAHA 
44- - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ UNIČOV 
 Filip RYDVALALLTRAINING.CZ 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3- - -Cyklo Bendl 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -Cyklo Bendl 
7Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
10- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
11- - -CK BÍTOVSKÁ 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
14- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
15- - -ACS DRAK VRBNO 
16- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
20Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
21Miloslav KRÝDACyklo Bendl 
22Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
23Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
24Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
25- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
26Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
28- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
29- - -TJ STADION LOUNY 
30- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
31- - -Cyklo Bendl 
32- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
33- - -TJ UNIČOV 
34- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
35- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
Výsledky v kategorii JUNIORKY / JUNIORS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
6- - -TJ STADION LOUNY 
7- - -TJ TŽ TŘINEC 
8- - -CK Příbram 
9- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADETS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BEPINK 
2Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
4Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
7Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
8Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
9- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
10Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
6- - -TJ UNIČOV 
7- - -TJ DUKLA BRNO 
8- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
2Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
4- - -PROFI SPORT CHEB 
5Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
6Petr HETFLEIŠMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046480259TJ FAVORIT BRNO
- - -10046658293ACS DRAK VRBNO
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047212409MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - - EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10048048427ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
- - -10015425408PUSKINAK.CZ
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009494866TJ FAVORIT BRNO
Antonín KOSTIHA10046614241 
- - -10046456819MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015141377 
- - -10012825808ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10009088274DUKLA PRAHA
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
- - -10047236253TJ FAVORIT BRNO
- - -10014749842TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047226856MADETA FITNESS/HAIBIKE
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046671128TJ FAVORIT BRNO
- - -10009511741DUKLA PRAHA
- - -10047229987ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
David ZADÁK10011016049ROUVY Specialized
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10014211187 
- - -10015330731 
- - -10048063985TJ FAVORIT BRNO
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
- - -10014485215TJ DUKLA BRNO
Ema CETKOVSKÁ10015286271 
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10008974504DUKLA PRAHA
- - -10006188277GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10047218166TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
- - -10013384061AUTHOR TEAM STUPNO
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046470256Cyklo Bendl
Jakub BOUČEK10048200189TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
Jakub DUŘT10046812483BORA - hansgrohe
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046602319 
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048208980IVT NÁCHOD
- - -10013667987TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047214732SKP DUHA Lanškroun
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047230593TJ FAVORIT BRNO
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048199785TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013228861DUKLA PRAHA
- - -10047212308MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046527345TJ UNIČOV
- - -10009745349 
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
- - -10009732922 
- - -10010894595 
- - -10046357290TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009512044DUKLA PRAHA
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
- - -10046863209CK Příbram - Fany GASTRO
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151GIANT cycling team
- - -10014533816CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
- - -10047230694TJ FAVORIT BRNO
- - -10047222917TJ UNIČOV
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
- - -10007180509CYKLOTRENINK
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007945391TJ AŠ ML.BOLESLAV
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046667488CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10047765612DUKLA PRAHA
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10014211995TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10013667583ACS DRAK VRBNO
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375 
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015366396BIKE 2000
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10047222816CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047212611MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10009846187 
- - -10048042969DUKLA PRAHA
- - -10013668593TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009500829 
- - -10046713261Cyklo Bendl
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
- - -10046720032DUKLA PRAHA
- - -10046711847Cyklo Bendl
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
Martin ČEPEK10047235647TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008624391ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10009511943CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10046714170CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720 
- - -10047235748CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10047212914MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046563923SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010170129 
- - -10047574440DUKLA PRAHA
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10008659050CCC Team
- - -10015522610 
Miloslav KRÝDA10092745825Cyklo Bendl
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047203719 
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Nikola BAJGEROVÁ10009748278 
- - -10048046912TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10047226755MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10046495114TJ FAVORIT BRNO
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
- - -10047218065TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009808704 
- - -10009176483TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047213116TJ Sigma Hranice, z.s.
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014422567CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048203627TEAM FORMAN CINELLI
- - - DUKLA PRAHA
Petr VÁVRA10048001139TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013668391PROFI SPORT CHEB
- - -10047235849CK DACOM PHARMA KYJOV
Radim MATĚJKA10048084395Cyklo Bendl
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Rostislav BROKEŠ10013668189FORCE TEAM JESENÍK
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10047232415ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046514716EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047212813MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015214937ALLTRAINING.CZ
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
- - -10048095412DUKLA PRAHA
- - -10009301068DUKLA PRAHA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046562913MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10047228977TJ STADION LOUNY
- - -10013668795TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10046584030CYKLOTEAM OSTROV
- - -10047223018TJ STADION LOUNY
- - -10014211591MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008146869TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10047207052CK Příbram
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048065403APACHE LOKO TRUTNOV
- - -10014389326TJ FAVORIT BRNO
- - -10046665973MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046667892Cyklo Bendl
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046502790SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10014216948KOVO PRAHA
- - -10046441459TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
- - -10047206244TJ Sigma Hranice, z.s.
Zdeněk MORÁVEK10014821681SUPERIOR RIDERS