Závod: ČP VC LAWI Dobrovice

  
StavVýsledky
NázevČP VC LAWI Dobrovice
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI / JUNIORS
JUNIORKY/ JUNIORS FEMINI
KADETI / CADETS
KADETKY / CADETS FEMINI
MUŽI / MEN
ŽÁCI / MINIME
ŽÁCI MLADŠÍ
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
ŽENY/ WOMEN
Datum startu30.06.2013
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailkc.jablonec@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice31-05-13-10-18-23propozice_file2013.06.30_p_vc_lawi_dobrovice.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii MUŽI / MEN
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr NOVÁKSportRaces-Isaac Team 
2Jiří DOLEŽALSportRaces-Isaac Team 
3- - -KOLOKRÁM 
4- - -JIRAPO-GIANT 
5Filip ADELSUPERIOR SUNINVENT TEAM 
6Jiří BOUŠKALAWI Stars - GIANT 
7Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
8Tomáš SCHÜHLERAC SPARTA PRAHA 
9Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
10- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
11- - -CYKLOTRENINK.COM 
12Michael KUBÍNELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
13- - -PUSKINAK.CZ 
14Michal BENDATJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 
15Daniel TREMLLAWI Stars - GIANT 
16Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
17- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
 - - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
Výsledky v kategorii ŽENY/ WOMEN
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2- - -ALLTRAINING.CZ 
3- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
4Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
5- - -CYKLOTRENINK.COM 
6Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
7- - -TJ STADION LOUNY 
8Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
9- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 - - -TEAM LOUNY 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
2- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
3Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
7- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Lukáš KUNTGHOST Team 
11- - -TJ STADION LOUNY 
12- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
13Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16- - -AC SPARTA PRAHA 
17Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
18- - -TEAM FORMAN CINELLI 
19- - -TJ SIGMA HRANICE 
20Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
21- - -BIKE 2000 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
26- - -TJ STADION LOUNY 
27- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
28Josef FIALACYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
29- - -PUSKINAK.CZ 
30- - -TJ UNIČOV 
31- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
32- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
33Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
34- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
35- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
36- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
37- - -TJ FAVORIT BRNO 
38Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
39- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
40- - -TEAM DUKLA PRAHA 
41- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
42- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
43- - -TEAM DUKLA PRAHA 
44- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
45- - -TJ FAVORIT BRNO 
46- - -TJ FAVORIT BRNO 
47- - -TJ FAVORIT BRNO 
48- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Radim MATĚJKACyklo Bendl 
 - - -IVT NÁCHOD 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -AC SPARTA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Rostislav BROKEŠFORCE GO! Jeseník 
4Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
7Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
8Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
9Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
10- - -Klein Constantia 
11- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
12- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
13- - -EX 23 SARONI factory team 
14- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
15- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
16- - -TEAM FORMAN CINELLI 
17- - -DUKLA PRAHA 
18Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
19- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
22Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
23- - -PUSKINAK.CZ 
24Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
25- - -EX 23 SARONI factory team 
26- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
28- - -TJ STADION LOUNY 
29- - -TJ SIGMA HRANICE 
30- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
31- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
32- - -TJ FAVORIT BRNO 
33- - -DUKLA PRAHA 
34- - -DUKLA PRAHA 
35- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
36- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
37- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
38- - -TJ FAVORIT BRNO 
39- - -DUKLA PRAHA 
 - - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
 - - -Cyklo Bendl 
 Zdeněk MORÁVEKGT OPPORTUNITY BRNO 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
3David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
4Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Tomáš BÁRTAPARDUS TUFO Prostějov 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
9Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
10Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13- - -Cyklo Bendl 
14- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
15- - -CK BÍTOVSKÁ 
16Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
17- - -Cyklo Bendl 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
22Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
23- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
24Miloslav KRÝDACyklo Bendl 
25Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
26- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
27- - -ACS DRAK VRBNO 
28- - -ASO DUKLA BRNO 
29- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
30- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
32Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
33- - -Cyklo Bendl 
34Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
35- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
36Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
37- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
38- - -TJ UNIČOV 
39- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
 David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
6- - -TJ UNIČOV 
7- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
 - - -TJ DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii JUNIORKY/ JUNIORS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
4- - -TJ TŽ TŘINEC 
5Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TEAM LOUNY 
7- - -TJ STADION LOUNY 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
10- - -CK Příbram 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADETS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BEPINK 
2Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
6Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
7Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
8Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -TJ SIGMA HRANICE 
10- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
2Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Jan ŠTYCHČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
4Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
6Petr HETFLEIŠMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
8- - -PROFI SPORT CHEB 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046480259TJ FAVORIT BRNO
- - -10046658293ACS DRAK VRBNO
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047212409MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - - EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10048048427ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
- - -10015425408PUSKINAK.CZ
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009494866TJ FAVORIT BRNO
- - -10047776423SK PETŘÍN PLZEŇ
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046456819MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
- - -10012825808ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10009088274DUKLA PRAHA
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
- - -10047236253TJ FAVORIT BRNO
- - -10014749842TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047226856MADETA FITNESS/HAIBIKE
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009892566CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046671128TJ FAVORIT BRNO
- - -10009511741DUKLA PRAHA
- - -10047220590Cyklosport Pitstop.cz
- - -10047229987ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10009511842SK PETŘÍN PLZEŇ
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10014211187 
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048063985TJ FAVORIT BRNO
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
- - -10014485215TJ DUKLA BRNO
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10008974504DUKLA PRAHA
- - -10006188277GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10047218166TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
- - -10013384061AUTHOR TEAM STUPNO
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046470256Cyklo Bendl
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
Jakub DUŘT10046812483BORA - hansgrohe
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046602319 
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10013667987TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047214732SKP DUHA Lanškroun
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047230593TJ FAVORIT BRNO
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048199785TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013228861DUKLA PRAHA
- - -10047212308MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046527345TJ UNIČOV
- - -10009745349 
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
- - -10009732922TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10004855539CK Příbram
Jan ŠTYCH10047220287ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10015528872SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046357290TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009512044DUKLA PRAHA
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
- - -10046863209CK Příbram - Fany GASTRO
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151Mitas Mercedes-Benz PRAHA Trek
- - -10014533816CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
- - -10047230694TJ FAVORIT BRNO
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047222917TJ UNIČOV
- - -10007818281TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
Josef FIALA10015425812Cyklosport Pitstop.cz
- - -10047220489Cyklosport Pitstop.cz
- - -10007180509CYKLOTRENINK
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007945391TJ AŠ ML.BOLESLAV
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046667488CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10047765612DUKLA PRAHA
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046320615AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10013667583ACS DRAK VRBNO
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015366396BIKE 2000
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10047222816CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047212611MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10009846187 
- - -10048042969DUKLA PRAHA
- - -10009975826APACHE LOKO TRUTNOV
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10013668593TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009500829 
- - -10046713261Cyklo Bendl
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
- - -10046711847Cyklo Bendl
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
- - -10008624391ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10009511943CK Příbram - Fany GASTRO
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10046714170CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047235748CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10047212914MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046563923SK ZŠ HOSTIVAŘ
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047574440DUKLA PRAHA
Michael KUBÍN10012252801ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
Michal KESL10002318886Bikonur Cycling Team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10008659050CCC Team
- - -10047232213 
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046564630 
Miloslav KRÝDA10092745825Cyklo Bendl
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047203719 
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048046912TJ Sigma Hranice, z.s.
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
- - -10047226755MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10046495114TJ FAVORIT BRNO
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
- - -10047218065TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009808704 
- - -10009176483TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047213116TJ Sigma Hranice, z.s.
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014422567CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048203627TEAM FORMAN CINELLI
- - - DUKLA PRAHA
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
- - -10013668391PROFI SPORT CHEB
- - -10047235849CK DACOM PHARMA KYJOV
Radim MATĚJKA10048084395Cyklo Bendl
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Rostislav BROKEŠ10013668189FORCE TEAM JESENÍK
- - -10047774302SK PETŘÍN PLZEŇ
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10047220893Cyklosport Pitstop.cz
- - -10047232415ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046514716EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047212813MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
- - -10048095412DUKLA PRAHA
- - -10009301068DUKLA PRAHA
- - -10047220792Cyklosport Pitstop.cz
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
- - -10046562913MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10047228977TJ STADION LOUNY
- - -10013668795TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10046584030CYKLOTEAM OSTROV
- - -10047223018TJ STADION LOUNY
- - -10014211591MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047220388Cyklosport Pitstop.cz
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008146869TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10047207052CK Příbram
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048065403APACHE LOKO TRUTNOV
- - -10014389326TJ FAVORIT BRNO
- - -10002128021TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10046665973MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046667892Cyklo Bendl
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046502790SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10014216948KOVO PRAHA
- - -10046441459TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
- - -10047206244TJ Sigma Hranice, z.s.