Závod: MČR silnice

  
StavVýsledky
NázevMČR silnice
Odvětví
Silnice
časovka junior
časovka juniorky
časovka ženy
junioři
juniorky
ženy
Datum startu22.06.2013
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

28-06-13-13-22-06import.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii ženy
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -NowiS TEAM 
2- - -OPLT CYCLING 
3Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4- - -ALLTRAINING.CZ 
5- - -GHOST Team 
6- - -VEUS VYŠKOV 
7Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
8- - -BIGLA CYCLING TEAM 
9- - -TEAM FORMAN CINELLI 
10- - -AMENITY - EXTREM SPORT 
11- - -CYCLING BRNO 
12Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
13Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
14- - -CK HOBBY Bohumín 
15- - -CYKLOTRENINK.COM 
16- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
17- - -TJ STADION LOUNY 
18- - -TJ TŽ TŘINEC 
19Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
20Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
21- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
22- - -PUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii časovka ženy
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -NowiS TEAM 
2- - -BIGLA CYCLING TEAM 
3- - -OPLT CYCLING 
4Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
5Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
6- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
7- - -ALLTRAINING.CZ 
8- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
9- - -CYCLING BRNO 
10- - -AMENITY - EXTREM SPORT 
11- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
12Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
13- - -TJ STADION LOUNY 
14Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
15Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
16Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
17- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
18- - -TEAM LOUNY 
19- - -PUSKINAK.CZ 
20- - -MORAVEC Team 
Výsledky v kategorii časovka junior
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
2Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
3Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
4Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
5Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -DUKLA PRAHA 
8Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
11- - -PUSKINAK.CZ 
12Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -TEAM FORMAN CINELLI 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
17Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov 
20- - -TJ SIGMA HRANICE 
21- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
22Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
23Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
24- - -Klein Constantia 
25- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
26Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
27- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
28- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
29- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
30Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
31Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
32- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
33- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
34- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
35- - -DUKLA PRAHA 
36- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
37- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
38- - -TJ STADION LOUNY 
39- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
40Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
41- - -VELOSERVIS TEAM 
42- - -TJ FAVORIT BRNO 
43- - -EX 23 SARONI factory team 
44Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
45- - -NowiS TEAM 
46- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
47Zdeněk MORÁVEKGT OPPORTUNITY BRNO 
Výsledky v kategorii časovka juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
1Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -TEAM LOUNY 
3Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4- - -NowiS TEAM 
5- - -NowiS TEAM 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
9- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10- - -TJ STADION LOUNY 
11- - -TJ TŽ TŘINEC 
12- - -NowiS TEAM 
13Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
14- - -DUKLA PRAHA 
15- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
16- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
17- - -DUKLA PRAHA 
18- - -TEAM LOUNY 
Výsledky v kategorii junioři
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
3- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
7Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
11- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
12- - -Klein Constantia 
13- - -AC SPARTA PRAHA 
14Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
15Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
16- - -EX 23 SARONI factory team 
17Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov 
19Rostislav BROKEŠFORCE GO! Jeseník 
20Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
21- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
22- - -DUKLA PRAHA 
23Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
24- - -TEAM FORMAN CINELLI 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
27- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
28- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
29Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
30- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
31- - -DUKLA PRAHA 
32- - -Cyklo Bendl 
33- - -TEAM FORMAN CINELLI 
34Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
35- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
36- - -TJ SIGMA HRANICE 
37Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
38- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
39- - -TJ FAVORIT BRNO 
40- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
Výsledky v kategorii juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
1Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
2- - -NowiS TEAM 
3- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
4- - -NowiS TEAM 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -TEAM LOUNY 
8Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
9- - -TJ TŽ TŘINEC 
10- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
11- - -NowiS TEAM 
12- - -TJ STADION LOUNY 
13- - -DUKLA PRAHA 
14Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam