Závod: Regionem Orlicka 2013

  
StavVýsledky
NázevRegionem Orlicka 2013
Odvětví
Silnice
jun celkově
jun I
jun II
jun III
jun IV
Datum startu9.08.2013
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailskpduha@quick.cz
Telefon 
Fax 
Propozice30-06-13-00-25-41propozice_file2013.08.09_ro_2013_lankroun.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

14-08-13-23-02-41r.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii jun I
PořadíJménoOddílKategorie
1Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
2Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
9Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
15Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
17Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
18Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
20Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
26- - -Klein Constantia 
31Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
32Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
33- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
34Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
36Lukáš KUNTGHOST Team 
40- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
44- - -TEAM FORMAN CINELLI 
45- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
46- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
47- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
49- - -PARDUS TUFO Prostějov 
51- - -TJ STADION LOUNY 
54- - -TEAM FORMAN CINELLI 
56- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
57Rostislav BROKEŠFORCE GO! Jeseník 
58- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
59Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
65- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
66Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
70- - -EX 23 SARONI factory team 
72- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
73- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
79- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
85- - -Cyklo Bendl 
87Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
88- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
90- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
93- - -TJ SIGMA HRANICE 
94- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
95- - -TJ SIGMA HRANICE 
97Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
98- - -TJ FAVORIT BRNO 
99Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
100Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
101- - -PUSKINAK.CZ 
104- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
106- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
111- - -TEAM FORMAN CINELLI 
114- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
117- - -TJ FAVORIT BRNO 
120Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
121- - -VELOSERVIS TEAM 
123Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
124Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
125- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
126- - -EX 23 SARONI factory team 
127- - -TJ FAVORIT BRNO 
128Zdeněk MORÁVEKGT OPPORTUNITY BRNO 
129- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
131- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
132- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
134Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
135- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
136- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
137- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
138- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
139- - -DUKLA PRAHA 
140- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
141Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
143- - -DUKLA PRAHA 
144- - -SKP DUHA Lanškroun 
145Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -TRUXXXIK Cycling 
 Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -VEUS VYŠKOV 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii jun II
PořadíJménoOddílKategorie
3- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
6Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
7Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
11Lukáš KUNTGHOST Team 
19Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
20Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
23Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
27Rostislav BROKEŠFORCE GO! Jeseník 
28- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
29Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
33- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
34- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
35- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
37Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
43Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
44- - -TJ FAVORIT BRNO 
48- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
49Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
50- - -PUSKINAK.CZ 
51- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
53- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
54Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
55- - -Klein Constantia 
59- - -Cyklo Bendl 
61- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
63- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
64- - -TJ SIGMA HRANICE 
65- - -TJ FAVORIT BRNO 
69Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
70- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
71- - -TJ FAVORIT BRNO 
74Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
75Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
76- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
78Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
79- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
82- - -TJ SIGMA HRANICE 
83- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
84- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
85- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
86- - -PARDUS TUFO Prostějov 
91Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
94- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
97- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
101- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
102- - -TEAM FORMAN CINELLI 
105- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
116- - -EX 23 SARONI factory team 
117Zdeněk MORÁVEKGT OPPORTUNITY BRNO 
122- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
123- - -TJ STADION LOUNY 
126- - -TEAM FORMAN CINELLI 
127Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
128- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
129- - -EX 23 SARONI factory team 
130Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
131- - -TEAM FORMAN CINELLI 
132- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
134Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
135- - -VELOSERVIS TEAM 
136Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
137Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
138- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
139- - -SKP DUHA Lanškroun 
140- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
141- - -DUKLA PRAHA 
142Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
143- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
144- - -DUKLA PRAHA 
145Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii jun III
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
11Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
12- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
13Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
15Lukáš KUNTGHOST Team 
18Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
21Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
24Rostislav BROKEŠFORCE GO! Jeseník 
26Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
28- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
29- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
36- - -TJ STADION LOUNY 
37Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
40- - -Klein Constantia 
45Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
50- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
51- - -Cyklo Bendl 
54Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
58Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
62- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
64- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
65- - -TJ FAVORIT BRNO 
66Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
69- - -PARDUS TUFO Prostějov 
70Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
74- - -TEAM FORMAN CINELLI 
75- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
76Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
81- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
82- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
83- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
85- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
90- - -TEAM FORMAN CINELLI 
94Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
96- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
97Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
98- - -TJ FAVORIT BRNO 
99- - -EX 23 SARONI factory team 
100- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
101- - -EX 23 SARONI factory team 
102- - -TEAM FORMAN CINELLI 
103- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
106Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
109- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
110- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
112- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
113Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
114Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
115- - -TJ SIGMA HRANICE 
116- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
117Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
118Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
121Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
124- - -VELOSERVIS TEAM 
125Zdeněk MORÁVEKGT OPPORTUNITY BRNO 
129- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
130- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
131- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
132Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
134- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii jun celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
2Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
3Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11Lukáš KUNTGHOST Team 
14Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
19Rostislav BROKEŠFORCE GO! Jeseník 
21- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
23Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
25Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
27- - -Klein Constantia 
28Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
30- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
32- - -Cyklo Bendl 
35- - -TJ STADION LOUNY 
41- - -PARDUS TUFO Prostějov 
45Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
47Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
48- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
52- - -TEAM FORMAN CINELLI 
61Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
62- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
63Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
64- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
68- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
69- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
74Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
76Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
78- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
79- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
80- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
82Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
86- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
87- - -TJ FAVORIT BRNO 
90- - -TEAM FORMAN CINELLI 
92- - -EX 23 SARONI factory team 
93- - -TJ FAVORIT BRNO 
96Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
97- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
98- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
99- - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
 Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -TJ UNIČOV 
 Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
 Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -VELOSERVIS TEAM 
 - - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
 Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
 Zdeněk MORÁVEKGT OPPORTUNITY BRNO 
 - - -TRUXXXIK Cycling 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
 Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
 - - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
 Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
 Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -VEUS VYŠKOV 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii jun IV
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
4Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
7Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
15- - -Klein Constantia 
16Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
18- - -Cyklo Bendl 
21Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
29- - -TEAM FORMAN CINELLI 
31- - -TJ STADION LOUNY 
32- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
33Lukáš KUNTGHOST Team 
34- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
35- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
36- - -PARDUS TUFO Prostějov 
37Rostislav BROKEŠFORCE GO! Jeseník 
40- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
45Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
47Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
51Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
58Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
59- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
61Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
63- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
64- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
65- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
66- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
68- - -TJ FAVORIT BRNO 
69Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
74- - -EX 23 SARONI factory team 
84- - -TJ FAVORIT BRNO 
85- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
86- - -EX 23 SARONI factory team 
88- - -TEAM FORMAN CINELLI 
92- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
93Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
94- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
95Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
96- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
97- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
98Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
Přihlášky
Řazení: Závodník
ZávodníkUCI IDOddíl
Zdeněk MORÁVEK10014821681SUPERIOR RIDERS
- - -10047206244TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10014216948KOVO PRAHA
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046667892Cyklo Bendl
- - -10013781155VELOSERVIS TEAM
- - -10014389326TJ FAVORIT BRNO
- - -10008146869TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10013662836TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008992991 
- - -10009544679ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10013668290KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10014422567CK Příbram - Fany GASTRO
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
- - -10014363963SKIBIKECENTRUM.CZ team
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10009176483TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10009808704 
- - -10014211389ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10008659050CCC Team
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010170129 
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10009808502Klein Constantia
Martin SPUDIL10010605720 
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10009511943CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008624391ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10009500829 
- - -10009975826APACHE LOKO TRUTNOV
- - -10048042969DUKLA PRAHA
- - -10009846187 
- - -10048180688XXX
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009846086EX 23 SARONI factory team
- - -10047230694TJ FAVORIT BRNO
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009512044DUKLA PRAHA
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
- - -10009745349 
- - -10046527345TJ UNIČOV
- - -10013228861DUKLA PRAHA
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10014825624ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10013667785ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10009163955DUKLA PRAHA
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
- - -10009511842SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10009511741DUKLA PRAHA
- - -10046714877SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
- - -10014749842TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008822637 
- - -10013228659KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO