Závod: MČR mládeže - dráha 2013 - Prostějov

  
StavVýsledky
NázevMČR mládeže - dráha 2013 - Prostějov
Odvětví
Dráha
Junioři - 1km
Junioři - 200m
Junioři - 3km celkové pořadí
Junioři - bodovací 24 km
Junioři - keirin finále
Junioři - scratch
Junioři - sprint celkově
Junioři - sprint družstev celkově
Junioři - stíhací družstev celkové pořadí
Kadeti - 200m
Kadeti - 2km
Kadeti - 500m
Kadeti - bodovací 20 km
Kadeti - keirin finále
Kadeti - scratch
Kadeti - sprint celkově
Kadeti - sprint družstev celkově
Kadeti - stíhací družstev celkové pořadí
Žáci - 200m
Žáci - 500m
Žáci - bodovací 16 km
Žáci - scratch
Žáci - sprint celkově
Žáci 2km celkové pořadí
Žákyně + Kadetky - 2km celkové pořadí
Žákyně + Kadetky - 500m
Žákyně + Kadetky - bodovací 10 km
Žákyně + Kadetky - scratch
Žákyně + Kadetky - sprint celkově
Žákyně + Kadetky - sprint družstev celkově
Žákyně + Kadetky - stíhací družstev finále/celkové pořadí
Datum startu23.07.2013
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@skcprostejov.cz
Telefon 
Fax 
Propozice30-06-13-18-52-47propozice_filepropozice_mcr_pv_2013.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii Kadeti - sprint družstev celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
1- - -TJ KOVO PRAHA 
1- - -TJ KOVO PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TJ STADION LOUNY 
3- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
4- - -PROFI SPORT CHEB 
4Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -BIKE 2000 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
6- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
8Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
9- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
10Matěj BOHUSLÁVEKBIKROSCLUB ŘEPY 
10Lukáš CIKÁNEKBIKROSCLUB ŘEPY 
10Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
Výsledky v kategorii Kadeti - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
10Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -TJ STADION LOUNY 
15Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
17- - -AC SPARTA PRAHA 
18- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19- - -TJ KOVO PRAHA 
20- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
22Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
23Lukáš CIKÁNEKBIKROSCLUB ŘEPY 
24- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
25- - -TJ STADION LOUNY 
26- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
27- - -TJ FAVORIT BRNO 
28Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
29Matěj BOHUSLÁVEKBIKROSCLUB ŘEPY 
30Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
31- - -TEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Kadeti - scratch
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
4- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
9- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
13- - -AC SPARTA PRAHA 
14- - -TJ KOVO PRAHA 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
17- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18- - -TJ STADION LOUNY 
19Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
20- - -TEAM DUKLA PRAHA 
21Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
22- - -TEAM DUKLA PRAHA 
23- - -TJ KOVO PRAHA 
24- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
25Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
26Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
 Matěj BOHUSLÁVEKBIKROSCLUB ŘEPY 
 Lukáš CIKÁNEKBIKROSCLUB ŘEPY 
 Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii Kadeti - bodovací 20 km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ KOVO PRAHA 
2Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
3- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
4- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
6- - -TJ STADION LOUNY 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -TJ STADION LOUNY 
14- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
15Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -TEAM DUKLA PRAHA 
18- - -TEAM DUKLA PRAHA 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
21Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
22- - -TJ KOVO PRAHA 
 Matěj BOHUSLÁVEKBIKROSCLUB ŘEPY 
 Lukáš CIKÁNEKBIKROSCLUB ŘEPY 
 Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii Kadeti - stíhací družstev celkové pořadí
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ STADION LOUNY 
1- - -TJ STADION LOUNY 
1- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
1Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
2Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
2- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
4- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
4- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
7Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
7Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii Kadeti - 200m
PořadíJménoOddílKategorie
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
16- - -TJ STADION LOUNY 
17- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
18Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
19Lukáš CIKÁNEKBIKROSCLUB ŘEPY 
20Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
21Matěj BOHUSLÁVEKBIKROSCLUB ŘEPY 
22- - -TEAM DUKLA PRAHA 
23Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Junioři - sprint družstev celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
1Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
2Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -VELOSERVIS TEAM 
5- - -DUKLA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
6Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
6Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
7Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
7- - -PUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii Junioři - 1km
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
4Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
10Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
11Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
12- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
13Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Junioři - 3km celkové pořadí
PořadíJménoOddílKategorie
1Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PUSKINAK.CZ 
3Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
4Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
5Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
9Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov 
11- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
12Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14- - -VELOSERVIS TEAM 
15Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Junioři - scratch
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
2Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
3Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
4Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov 
9Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
10Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
11Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
12- - -PUSKINAK.CZ 
13- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14- - -VELOSERVIS TEAM 
15- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
16- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
17Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -ASO DUKLA BRNO 
20- - -DUKLA PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Junioři - keirin finále
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
3Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11- - -VELOSERVIS TEAM 
Výsledky v kategorii Junioři - bodovací 24 km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
3Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
4Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
8Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov 
10Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
11- - -DUKLA PRAHA 
12- - -PUSKINAK.CZ 
 Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
 Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
 - - -VELOSERVIS TEAM 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii Junioři - stíhací družstev celkové pořadí
PořadíJménoOddílKategorie
1Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
1Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
1- - -PUSKINAK.CZ 
1Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
2Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
4Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -VELOSERVIS TEAM 
5- - -DUKLA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Junioři - 200m
PořadíJménoOddílKategorie
13- - -DUKLA PRAHA 
14- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
15- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii Junioři - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
3Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
6Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
7Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
8- - -PUSKINAK.CZ 
9Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
10Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
11- - -DUKLA PRAHA 
12- - -VELOSERVIS TEAM 
Výsledky v kategorii Kadeti - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
2- - -TJ STADION LOUNY 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
12- - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii Kadeti - 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -AC SPARTA PRAHA 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
13- - -TJ KOVO PRAHA 
14- - -TJ STADION LOUNY 
15- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -TJ STADION LOUNY 
18- - -TJ KOVO PRAHA 
19- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
22- - -TEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Kadeti - keirin finále
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
2Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
7- - -TJ STADION LOUNY 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11- - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii Žáci - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
8- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
10- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii Žáci - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
5- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
10- - -ASO DUKLA BRNO 
11- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
12Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14- - -TEAM DUKLA PRAHA 
16- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii Žáci - scratch
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
10- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
11- - -ASO DUKLA BRNO 
12Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
15- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii Žáci - bodovací 16 km
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
8Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
9Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
10- - -ASO DUKLA BRNO 
11- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
12Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Žáci 2km celkové pořadí
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
8- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -ASO DUKLA BRNO 
14Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii Žákyně + Kadetky - sprint družstev celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
1Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -CYKLOTEAM OSTROV 
3- - -PUSKINAK.CZ 
4Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
4Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Žákyně + Kadetky - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -CYKLOTEAM OSTROV 
5Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
6Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
7Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -PUSKINAK.CZ 
9Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11- - -TJ DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii Žákyně + Kadetky - 2km celkové pořadí
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
4- - -CYKLOTEAM OSTROV 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
7Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
9- - -PUSKINAK.CZ 
10- - -TJ DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii Žákyně + Kadetky - scratch
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -CYKLOTEAM OSTROV 
8Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
10- - -PUSKINAK.CZ 
 - - -TJ DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii Žákyně + Kadetky - bodovací 10 km
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
6Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
7Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -CYKLOTEAM OSTROV 
9- - -PUSKINAK.CZ 
10- - -TJ DUKLA BRNO 
11Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Žákyně + Kadetky - stíhací družstev finále/celkové pořadí
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
1- - -CYKLOTEAM OSTROV 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -TJ DUKLA BRNO 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
2Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PUSKINAK.CZ 
3Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii Žákyně + Kadetky - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
6- - -CYKLOTEAM OSTROV 
7Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Žáci - 200m
PořadíJménoOddílKategorie
13- - -TEAM DUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10047212409MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10015425408PUSKINAK.CZ
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047776423SK PETŘÍN PLZEŇ
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047074282 
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10009511842SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048199785TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047212308MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009732922TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046863209CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013675566CYKLOTEAM OSTROV
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047212611MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009975826APACHE LOKO TRUTNOV
- - -10009500829 
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10009511943CK Příbram - Fany GASTRO
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
Martin PEŠŤÁK10046856842Norco Bicycles CZ
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048176143AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046563923SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
- - -10047218065TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009176483TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10012804283ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Rostislav BROKEŠ10013668189FORCE TEAM JESENÍK
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
- - -10046562913MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10014211591MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
- - -10014216948KOVO PRAHA