Závod: MČR mládeže časovka jednotlivců

  
StavVýsledky
NázevMČR mládeže časovka jednotlivců
Odvětví
Silnice
KADETI / CADETS
KADETKY / CADET FEMINI
ŽÁCI / MINIME
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
Datum startu30.07.2013
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailcirklsenior@email.cz
Telefon 
Fax 
Propozice11-07-13-08-29-50propozice_file2013.07.30_mr_mldee_j.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

01-08-13-22-05-58Kopie_-_V130730_MČR_čj_Č.Budějovice.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3Samuel JIROUŠČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
4Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5Šimon VANÍČEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -SC SAMOTIŠKY 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
11- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -AC SPARTA PRAHA 
14- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -Cyklo Bendl 
18Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
19- - -Cyklo Bendl 
20Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
21- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
22- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
23Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
24Jakub SCHIERLEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
25Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
26- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
28Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
29- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
30- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
31- - -ASO DUKLA BRNO 
32- - -DUKLA PRAHA 
33Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
34- - -TEAM DUKLA PRAHA 
35Miloslav KRÝDACyklo Bendl 
36- - -Cyklo Bendl 
37Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
38- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
39- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
40- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
41- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
42Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
43- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
44- - -ACS DRAK VRBNO 
45- - -TJ FAVORIT BRNO 
46Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
47Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
48- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
49- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
50Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
2Lukáš KUNTGHOST Team 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
5- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8- - -TJ SIGMA HRANICE 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
18- - -AC SPARTA PRAHA 
19Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
20- - -TJ STADION LOUNY 
21- - -TEAM FORMAN CINELLI 
22- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
24Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
25Jonáš BŘEZINATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
26- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27- - -TJ STADION LOUNY 
28- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
29Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
30- - -TJ FAVORIT BRNO 
31- - -IVT NÁCHOD 
32- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
33- - -TJ KOVO PRAHA 
34- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
35- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
36- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
37- - -TJ KOVO PRAHA 
38- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
39- - -TJ FAVORIT BRNO 
40- - -TJ FAVORIT BRNO 
41- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
42- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
43- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
44- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
45- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
46Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
47- - -PUSKINAK.CZ 
48- - -TEAM DUKLA PRAHA 
49Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
50Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
51Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
52- - -TJ KOVO PRAHA 
53- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
54- - -TEAM DUKLA PRAHA 
55- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
56- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
57- - -TJ FAVORIT BRNO 
58Radim MATĚJKACyklo Bendl 
59Josef FIALACYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
61- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
62- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
63- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
64- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
65- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
2Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
5Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
6Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -BIKE PRO RACING 
9Kamila JANŮČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
10- - -TJ UNIČOV 
11- - -TJ DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADET FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
3- - -BEPINK 
4- - -NUTREND SPECIALIZED RACING 
5Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
6- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -CYKLOTEAM OSTROV 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
11- - -TJ SIGMA HRANICE 
12- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
13Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
15- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
16Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046480259TJ FAVORIT BRNO
- - -10046658293ACS DRAK VRBNO
- - -10048048427ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10015425408PUSKINAK.CZ
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047776423SK PETŘÍN PLZEŇ
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047074282 
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047226856MADETA FITNESS/HAIBIKE
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10009446770ROUVY Specialized
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046671128TJ FAVORIT BRNO
- - -10047220590Cyklosport Pitstop.cz
- - -10047229987ČEZ Cyklo Team Tábor
David ZADÁK10011016049ROUVY Specialized
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10009769496AUTHOR TEAM STUPNO
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
- - -10014211187 
- - -10015330731 
- - -10014485215TJ DUKLA BRNO
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10015730754 
- - -10047218166TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046470256Cyklo Bendl
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
Jakub HRUBÝ10014825826KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10014825624ZPcyklo PROOFY Corratec team
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046602319 
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
Jakub SCHIERL10016518070EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10010776882KOVO PRAHA
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048208980IVT NÁCHOD
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009745349 
- - -10009732922 
- - -10010894595 
- - -10015528872SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046863209CK Příbram - Fany GASTRO
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151GIANT cycling team
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
Josef FIALA10015425812Cyklosport Pitstop.cz
- - -10047220489Cyklosport Pitstop.cz
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10048207667CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015366396BIKE 2000
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047212611MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10048180688XXX
- - -10009975826APACHE LOKO TRUTNOV
- - -10046713261Cyklo Bendl
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
- - -10046711847Cyklo Bendl
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10046714170CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047235748CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010173462TJ FAVORIT BRNO
- - -10048176143AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046563923SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010170129 
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
Miloslav KRÝDA10092745825Cyklo Bendl
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10054835801BIKE PRO RACING
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047203719 
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009335121BEPINK
- - -10047226755MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
- - -10047218065TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009176483TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048203627TEAM FORMAN CINELLI
- - -10013668391PROFI SPORT CHEB
- - -10047235849CK DACOM PHARMA KYJOV
Radim MATĚJKA10048084395Cyklo Bendl
- - -10011131742TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
Samuel JIROUŠ10048206455ROUVY Specialized
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047220893Cyklosport Pitstop.cz
- - -10047232415ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
- - -10047220792Cyklosport Pitstop.cz
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
- - -10011016554ROUVY Specialized
Tereza SÁSKOVÁ10048171392ROUVY Specialized
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047220388Cyklosport Pitstop.cz
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
- - -10046502790SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10048071968KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.