Závod: MČR mládeže závod jednotlivců

  
StavVýsledky
NázevMČR mládeže závod jednotlivců
Odvětví
Silnice
KADETI / CADETS
KADETKY / CADET FEMINI
ŽÁCI / MINIME
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
Datum startu3.08.2013
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailcirklsenior@email.cz
Telefon 
Fax 
Propozice11-07-13-08-30-35propozice_file2013.08.03_mr_mldee_zj.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

04-08-13-13-41-48Kopie_-_V130803_MČR_silnice_Vrábče.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4Tomáš BÁRTAPARDUS TUFO Prostějov 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7- - -SC SAMOTIŠKY 
8- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
9Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
10Šimon VANÍČEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
11- - -Cyklo Bendl 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13Jakub SCHIERLEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
14- - -GHOST Team 
15- - -Cyklo Bendl 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
18- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
21Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
22- - -TEAM DUKLA PRAHA 
23- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
24- - -AC SPARTA PRAHA 
25- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
26- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
28Miloslav KRÝDACyklo Bendl 
29Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
30- - -Cyklo Bendl 
31- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
32- - -ASO DUKLA BRNO 
33Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
34- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
35- - -TJ FAVORIT BRNO 
36- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
37Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
38- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
39Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
40- - -DUKLA PRAHA 
41Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
42Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
43- - -TEAM DUKLA PRAHA 
44Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
45Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
46David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
47- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
48- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
49- - -TJ UNIČOV 
50Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
 - - -ACS DRAK VRBNO 
 Samuel JIROUŠČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ STADION LOUNY 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
3Lukáš KUNTGHOST Team 
4- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
7Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
8Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
11- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
12- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
15- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
16- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21Daniel MAYERKC HLINSKO 
22- - -TJ STADION LOUNY 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
26- - -TJ KOVO PRAHA 
27- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28- - -TJ SIGMA HRANICE 
29- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
30Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
31- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
32- - -TEAM FORMAN CINELLI 
33- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
34- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
35Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
36- - -TJ UNIČOV 
37- - -TEAM DUKLA PRAHA 
38- - -TJ KOVO PRAHA 
39- - -TJ FAVORIT BRNO 
40Jonáš BŘEZINATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
 Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
 Josef FIALACYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
 - - -MRX TEAM BOŘITOV 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -MORAVEC Team 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 Radim MATĚJKACyklo Bendl 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
 Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -IVT NÁCHOD 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
2- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -BIKE PRO RACING 
6Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
7Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
8Kamila JANŮČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9- - -TJ UNIČOV 
10- - -TJ DUKLA BRNO 
 Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADET FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -BEPINK 
3Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
4Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
5Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
7Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
8- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
9- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
10- - -NUTREND SPECIALIZED RACING 
11- - -CYKLOTEAM OSTROV 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
13- - -TJ SIGMA HRANICE 
14- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046480259TJ FAVORIT BRNO
- - -10046658293ACS DRAK VRBNO
- - -10047485322MS BIKE ACADEMY RACING
- - - EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10048048427ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10015425408PUSKINAK.CZ
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047776423SK PETŘÍN PLZEŇ
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047074282 
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047236253TJ FAVORIT BRNO
- - -10047226856MADETA FITNESS/HAIBIKE
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
- - -10009446770ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046671128TJ FAVORIT BRNO
- - -10047220590CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10047229987ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10009769496AUTHOR TEAM STUPNO
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10014211187 
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
- - -10014485215TJ DUKLA BRNO
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
- - -10015730754 
- - -10047218166TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046470256Cyklo Bendl
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
Jakub DUŘT10046812483BORA - hansgrohe
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
Jakub HRUBÝ10014825826KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10014825624ZPcyklo PROOFY Corratec team
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046602319 
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
Jakub SCHIERL10016518070EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10010776882KOVO PRAHA
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048208980IVT NÁCHOD
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
- - -10047230593TJ FAVORIT BRNO
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009745349 
- - -10009732922TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015528872SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046863209CK Příbram - Fany GASTRO
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
- - -10009338454EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
- - -10047222917TJ UNIČOV
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
Josef FIALA10015425812CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10047220489CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10048207667CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046320615AUTHOR TEAM STUPNO
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015366396BIKE 2000
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047212611MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Lukáš KOBES10008822435SKIBIKECENTRUM.CZ team
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10009975826APACHE LOKO TRUTNOV
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046713261Cyklo Bendl
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
- - -10046711847Cyklo Bendl
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10046714170CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047235748CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010173462TJ FAVORIT BRNO
- - -10048176143AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10046563923SK ZŠ HOSTIVAŘ
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10048006189MRX TEAM BOŘITOV
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010901568TJ FAVORIT BRNO
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046564630 
Miloslav KRÝDA10092745825Cyklo Bendl
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10054835801BIKE PRO RACING
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047203719 
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009335121BEPINK
- - -10047226755MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
- - -10047218065TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10047101261EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048203627TEAM FORMAN CINELLI
- - -10013668391PROFI SPORT CHEB
- - -10047235849CK DACOM PHARMA KYJOV
Radim MATĚJKA10048084395Cyklo Bendl
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047220893CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10047232415ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
- - -10047220792CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
- - -10011016554ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10046584030CYKLOTEAM OSTROV
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047220388CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
- - -10046502790SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10014216948KOVO PRAHA
- - -10046441459TJ FAVORIT BRNO
- - -10048071968KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.