Závod: MČR mládeže časovka družstev

  
StavVýsledky
NázevMČR mládeže časovka družstev
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI / JUNIORS
KADETI / CADETS
KADETKY / CADET FEMINI
ŽÁCI / MINIME
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
Datum startu1.08.2013
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailcirklsenior@email.cz
Telefon 
Fax 
Propozice16-07-13-16-05-28propozice_file2013.08.01_mr_mldee_dr.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

01-08-13-22-03-50Kopie_-_V130801_MČR_čd_Č.Budějovice.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -SC SAMOTIŠKY 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
5Samuel JIROUŠČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
6- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
9- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
10Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
10- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
11- - -Cyklo Bendl 
11- - -Cyklo Bendl 
12Jakub SCHIERLEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
12Šimon VANÍČEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
13- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
13- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14Miloslav KRÝDACyklo Bendl 
14- - -Cyklo Bendl 
15- - -ACS DRAK VRBNO 
15Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
16- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
17- - -TEAM DUKLA PRAHA 
17- - -DUKLA PRAHA 
18Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
18- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
19Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
20Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
20Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
21Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
21- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
22Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
22- - -ASO DUKLA BRNO 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
23- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ KOVO PRAHA 
1- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
1Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2Lukáš KUNTGHOST Team 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -TJ SIGMA HRANICE 
4- - -TJ STADION LOUNY 
4- - -TJ STADION LOUNY 
4- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
5- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -AC SPARTA PRAHA 
7- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
7- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
8- - -PROFI SPORT CHEB 
8Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
8- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
9- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
11- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
11- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
11- - -IVT NÁCHOD 
12- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
12Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
13Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
13- - -TEAM DUKLA PRAHA 
13- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS
PořadíJménoOddílKategorie
1Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
1Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
1- - -PUSKINAK.CZ 
2Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
3Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -PROFI SPORT CHEB 
4- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
4Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
5Lukáš KOBESSymbio+CE.Energy 
5Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
5- - -TEAM FORMAN CINELLI 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -TJ STADION LOUNY 
6- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
6- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
7- - -EX 23 SARONI factory team 
7- - -DUKLA PRAHA 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -DUKLA PRAHA 
 - - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
 - - -VELOSERVIS TEAM 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
1Tereza SÁSKOVÁČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
2Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
4- - -BIKE PRO RACING 
4Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Kamila JANŮČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADET FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
2- - -BEPINK 
3Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
4Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
5Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -NUTREND SPECIALIZED RACING 
6- - -CYKLOTEAM OSTROV 
6- - -TJ SIGMA HRANICE 
7- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
7Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
8- - -PUSKINAK.CZ 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046480259TJ FAVORIT BRNO
- - -10046658293ACS DRAK VRBNO
- - -10047212409MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
- - -10013228659KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10008822637 
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10015425408PUSKINAK.CZ
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047776423SK PETŘÍN PLZEŇ
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046367091PROFI SPORT CHEB
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047074282 
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047226856MADETA FITNESS/HAIBIKE
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
- - -10009446770ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046671128TJ FAVORIT BRNO
- - -10009511741DUKLA PRAHA
- - -10047229987ČEZ Cyklo Team Tábor
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10009511842SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10009769496AUTHOR TEAM STUPNO
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
- - -10014485215TJ DUKLA BRNO
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10015730754 
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
- - -10046470256Cyklo Bendl
- - -10013667785ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
Jakub DUŘT10046812483BORA - hansgrohe
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
Jakub HRUBÝ10014825826KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10014825624ZPcyklo PROOFY Corratec team
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046602319 
Jakub SCHIERL10016518070EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013228861DUKLA PRAHA
- - -10047212308MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009745349 
- - -10009732922TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009512044DUKLA PRAHA
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046863209CK Příbram - Fany GASTRO
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151Pirelli Mercedes-Benz PRAHA Trek
- - -10009338454EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10048207667CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015366396BIKE 2000
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047212611MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Lukáš KOBES10008822435SKIBIKECENTRUM.CZ team
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10009846187 
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
- - -10046711847Cyklo Bendl
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10009511943CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10046714170CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047235748CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10010173462TJ FAVORIT BRNO
- - -10048176143AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046563923SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10008659050CCC Team
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
Miloslav KRÝDA10092745825Cyklo Bendl
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10054835801BIKE PRO RACING
- - -10048063177PROFI SPORT CHEB
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047203719 
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009335121BEPINK
- - -10047226755MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
- - -10014211389ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10047218065TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009176483TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014422567CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10013668391PROFI SPORT CHEB
- - -10047235849CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10011131742TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Rostislav BROKEŠ10013668189FORCE TEAM JESENÍK
Samuel JIROUŠ10048206455ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013668290KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10047232415ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
- - -10011016554ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Tereza SÁSKOVÁ10048171392ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10014211591MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014389326TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
- - -10014216948KOVO PRAHA
- - -10048071968KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.