Závod: Mistrovství republiky - závod jednotlivců juniorů juniorek a žen

  
StavVýsledky
NázevMistrovství republiky - závod jednotlivců juniorů juniorek a žen
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
ŽENY
Datum startu28.06.2008
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailjhslovan@tiscali.cz
Telefon 
Fax 
Propozicemcr_jh_hradec_2008.xls (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

30-06-08-21-16-24V080628_MCR_JH.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASTANA WOMEN 
2Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PROFI SPORT CHEB 
4- - -NowiS TEAM 
6- - -ALLTRAINING.CZ 
7- - -CK LUCAS FRAMES BLŠANY 
8- - -PELL´S TEAM 
9- - -CYKLOTRENINK.COM 
10- - -OPLT CYCLING 
11- - -TJ KOVO PRAHA 
13- - -TJ KOVO PRAHA 
14- - -Dexter Cycling 
15- - -SK CYKLOSPORT KERN 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -NowiS TEAM 
 - - -ROCK MACHINE - CYKLOMAX WOMEN 
 Lucie VESELÁGT OPPORTUNITY BRNO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
6Karel HNÍKPARDUS TUFO Prostějov 
7Lubomír PETRUŠETHIC SPORT 
9- - -STEVENS Znojmo 
10- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
11Jan NESVADBAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
12Filip ADELSUPERIOR SUNINVENT TEAM 
13- - -TJ STADION LOUNY 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -Bikonur Cycling Team 
16- - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
18- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
19- - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
20- - -PRODOLI RACING TEAM 
21- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
22- - -MAX CURSOR 
23- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
24- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
25- - -PÍTRS BIKES 
26- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
28- - -SKP DUHA Lanškroun 
29Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
30Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
31- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
32- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
33Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
35- - -PELL´S HARD BIKERS 
36- - -YOGI RACING OSTRAVA 
37- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
39- - -Astana Pro Team 
40- - -FUTURE CYCLING - eD´system 
41- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
42- - -TJ UNIČOV 
43- - -EX 23 SARONI factory team 
44Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
45Jiří KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
46- - -ASO DUKLA BRNO 
47- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
48Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
49- - -TJ STADION LOUNY 
51- - -pavelsvision.com 
52- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
53- - -CASKA INVEST-CYKLISTICKÝ ODDÍL 
54- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
55- - -Klein Constantia 
56- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
58- - -EX 23 SARONI factory team 
59Martin ŘEHÁKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
60- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
61- - -AC SPARTA PRAHA 
62- - -CK BÍTOVSKÁ 
63- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
65- - -DUKLA PRAHA 
66- - -TEAM DUKLA PRAHA 
68- - -CYKLO ATOM 
70- - -SKP DUHA Lanškroun 
72- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
73- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
75- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
76- - -CYKLO VELEŠÍN 
77- - -HEAD BIKE Opava 
78- - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
79- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
 - - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -BMC RACING 
 - - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -caffenannini.cz CyclingMTBteam 
 - - -SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
 - - -BORA - hansgrohe 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
3- - -TEAM CYCLING FANINI 
5- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
6- - -PELL´S TEAM 
7- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
8- - -NowiS TEAM 
10Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 Jitka ČÁBELICKÁGapp system - Cabtech MTB Racing Team 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10003261204ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10004736715KOVO PRAHA
- - -10008707651TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046308386SK CYKLOSPORT KERN
Filip ADEL10005618708Superior Velsbike Team
- - -10006120983EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10011371212ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007240123CK BÍTOVSKÁ
- - -10046593326CYKLO ATOM
- - -10007989245Bikonur Cycling Team
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
- - -10047679019EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10006803219BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
Karel NEPRAŠ10006643369ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047159562CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10011341203ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047636579SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10011371818EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047087319EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10006457251EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10006683078KOVO PRAHA
- - -10006629629CK Příbram - Fany GASTRO
Michaela NEPRAŠOVÁ10046773683ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10011372020SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10006505852SK VEHA TEAM
- - -10047511085WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
- - -10011371919EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10011371111EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007240022KOVO PRAHA
- - -10005619112PRODOLI RACING TEAM
- - -10047173407REDPOINT TEAM
Soňa JURKOVÁ10005602136ČSC Praha
- - -10011940074YOGI RACING OSTRAVA
- - -10046801369KOVO PRAHA
- - -10006974280PÍTRS BIKES