Závod: ČP Chudoslavice Elite

  
StavVýsledky
NázevČP Chudoslavice Elite
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI / JUNIORS
JUNIORKY/ JUNIORS FEMINI
KADETI / CADETS
KADETKY / CADETS FEMINI
MUŽI / MEN
ŽÁCI / MINIME
ŽÁCI MLADŠÍ
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
ŽENY/ WOMEN
Datum startu31.08.2013
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailburesenior@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice17-08-13-18-59-53propozice_file2013.08.31_chudoslavice_p_s_elite.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

01-09-13-11-40-38Kopie_-_V130831_Chudoslavice.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI / MEN
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
2Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
5- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
7Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
12Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -AC SPARTA PRAHA 
15Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
16Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
17- - -Bikonur Cycling Team 
18- - -TEAM DUKLA PRAHA 
19Rostislav KROTKÝAC SPARTA PRAHA 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
22- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
23- - -Vysočina Cycling 
24- - -AC SPARTA PRAHA 
25Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
26Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
27- - -TEAM DUKLA PRAHA 
28- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
29- - -JIRAPO-GIANT 
30- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
31Milan ZÁLESKÝRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
32- - -AC SPARTA PRAHA 
33- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
34- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
35- - -GIANT Trans Brdy Team 
36Lukáš MITASCT WEBER 
37Filip ENDLERLAWI Stars - GIANT 
39- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
40- - -Vysočina Cycling 
41- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
42- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
43- - -PUSKINAK.CZ 
 Jiří BAIERVELOSPORT DOMAŽLICE 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -KOLOKRÁM 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -BMC RACING 
 Jiří DOLEŽALSportRaces-Isaac Team 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Lukáš HORÁKPUSKINAK.CZ 
 Tomáš KALOJÍROSAC SPARTA PRAHA 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
 - - -Bikonur Cycling Team 
 Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
 - - -LAWI Stars - GIANT 
 - - -SWEEP Ultimate Sport 
 - - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
 Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 Miroslav THUMASportRaces-Isaac Team 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
 Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
Výsledky v kategorii ŽENY/ WOMEN
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
2- - -Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. 
3- - -TEAM LOUNY 
4Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
 Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -TJ STADION LOUNY 
3Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Jonáš BŘEZINATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
7Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
9- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
10Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
11- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
12- - -TJ SIGMA HRANICE 
13- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
18- - -TJ KOVO PRAHA 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
21Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
24- - -BIKE 2000 
25Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
26- - -TEAM DUKLA PRAHA 
27- - -TJ KOVO PRAHA 
28- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
29Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
30- - -IVT NÁCHOD 
31- - -TJ UNIČOV 
32- - -TJ STADION LOUNY 
33- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
34- - -TJ SIGMA HRANICE 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS
PořadíJménoOddílKategorie
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
6Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
10Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
13Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
14- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
15- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
16Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
17- - -TEAM FORMAN CINELLI 
18Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
19- - -Klein Constantia 
20- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
21- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
22- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
23- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
26- - -DUKLA PRAHA 
27Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
28- - -EX 23 SARONI factory team 
29- - -ASTANA WOMEN 
30Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
31- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
32- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
3David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
4- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
6Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
7- - -GHOST Team 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
10Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
11David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
13Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
14- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
18- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
19- - -TEAM DUKLA PRAHA 
20- - -CK BÍTOVSKÁ 
21- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
22- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
23- - -TJ SIGMA HRANICE 
 - - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
2- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
3Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii JUNIORKY/ JUNIORS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -TEAM LOUNY 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -TJ TŽ TŘINEC 
5Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
8Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
9- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TEAM LOUNY 
 - - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADETS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
2- - -BEPINK 
3- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
4Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -TJ SIGMA HRANICE 
 Daniela TRČKOVÁČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10005920822BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10009494866TJ FAVORIT BRNO
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009892566CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
- - -10004620113Androni Giocattoli-Venezuela
- - -10007503134CCC Team
- - -10016046915TEAM FORMAN CINELLI
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10006235666TJ FAVORIT BRNO
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013667987TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10005379844PUSKINAK.CZ
- - -10006891024ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jan STÖHR10008707449AC SPARTA PRAHA
- - -10006800488PUSKINAK.CZ
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
Jan WOLF10005619213SK FAVORIT Bílina z.s.
- - -10013954846Vysočina Cycling
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
- - -10003096304TEAM DUKLA PRAHA
- - -10003769038GIANT Trans Brdy Team
- - -10008707348TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10004771976 
- - -10007818281TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10007593464CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10006499081CK DACOM PHARMA KYJOV
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
- - -10007945391TJ AŠ ML.BOLESLAV
Lukáš HORÁK10011997769RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10010040591TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš MITAS10012766796CT WEBER
Marek MIXA10003097617KOVO PRAHA
- - -10002279985TEAM DUKLA PRAHA
- - - AC SPARTA PRAHA
- - -10004572825TEAM DUKLA PRAHA
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10007176869ČEZ Cyklo Team Tábor
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV AUTHOR cycling team
Michael BOROŠ10006629326Creafin - TÜVsüd
Michael KUBÍN10012252801ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
Michael KUKRLE10008680470ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10002318886Bikonur Cycling Team
Michal MRÁČEK10006903653TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708459EX 23 SARONI factory team
Milan KADLEC10001148422TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046347085PUSKINAK.CZ
Milan ZÁLESKÝ10013453577RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10046538459PUSKINAK.CZ
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
- - -10003322838ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10005713886SportRaces Isaac Team
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10006499283TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047888375ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
- - -10008706742Vysočina Cycling
- - -10013905740BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
Pavel STÖHR10008707550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
Petr SWACZYNA10012570574CK FESO PETŘVALD
- - -10002375167KOLOKRÁM
- - -10014153593ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10006629225JIRAPO-GIANT
- - -10008706641KOVO PRAHA
- - -10006187873FAVORIT RACING
- - -10006498879TEAM DUKLA PRAHA
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
- - -10002964443ČEZ Cyklo Team Tábor
Stanislav KOZUBEK10001576030ČSC Praha
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
- - -10002318381PUSKINAK.CZ
Tomáš BUCHÁČEK10002058202TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10006092691BMC RACING
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
- - -10013668795TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
- - -10013112562RAPID PLZEŇ
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
- - -10007522938TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10002128021TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10004627587 
- - -10006914161PUSKINAK.CZ