Závod: ČP Chudoslavice časovka jed.

  
StavVýsledky
NázevČP Chudoslavice časovka jed.
Třída 
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
ŽÁCI MLADŠÍ
ŽÁCI STARŠÍ
ŽÁKYNĚ
Datum startu1.09.2013
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailburesenior@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice17-08-13-19-05-08propozice_file2013.09.01_chudoslavice_asovka_mlde.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

13-09-13-17-02-06V130901_Chudoslavice_čj.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
3- - -TJ SIGMA HRANICE 
4- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
5- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9Jakub KŘIKAVAAC SPARTA PRAHA 
10Jonáš BŘEZINATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
13Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14- - -TJ STADION LOUNY 
15Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
16Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
17- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
18- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
19- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
21- - -TJ UNIČOV 
22- - -IVT NÁCHOD 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
24Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
25- - -BIKE 2000 
26- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
28- - -TJ KOVO PRAHA 
29- - -TEAM DUKLA PRAHA 
30- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
31Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
32- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
33- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
34- - -TJ SIGMA HRANICE 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -TEAM FORMAN CINELLI 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
8Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
9- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
10Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
11Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
14Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
15- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
16Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
17- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
19- - -PUSKINAK.CZ 
20- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
21- - -EX 23 SARONI factory team 
22Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
23- - -DUKLA PRAHA 
24- - -DUKLA PRAHA 
25- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
26- - -EX 23 SARONI factory team 
27- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
28- - -SKP DUHA Lanškroun 
29- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -Klein Constantia 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -TEAM LOUNY 
3Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
4Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -TJ TŽ TŘINEC 
8- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
9- - -TEAM LOUNY 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BEPINK 
2Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Kateřina NAVRÁTILOVÁTJ SIGMA HRANICE 
5Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
6Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
8Daniela TRČKOVÁČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
 Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
5Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
7Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11- - -CK BÍTOVSKÁ 
12Milan KABRHELTEAM DUKLA PRAHA 
13Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
14Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
15- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
16David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -TJ SIGMA HRANICE 
 - - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam HOFMEISTER10048179880 
- - -10047212409MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10013228659LAWI junior team
- - -10013384263TJ STADION LOUNY
- - -10008822637 
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815 
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009494866TJ FAVORIT BRNO
- - -10047776423SK PETŘÍN PLZEŇ
Antonín KOSTIHA10046614241ARBÖ headstart On-Fahrrad
- - -10015141377 
- - -10009088274DUKLA PRAHA
Božena KUČEROVÁ10009490725GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TEAM DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047226856MADETA FITNESS/HAIBIKE
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
Daniel RYBÍN10015528569RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David ANDRLE10023504090TELCO’M – ON CLIMA
- - -10010946331 
David ZADÁK10011016049CYKLOTEAM OSTROV
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10009511842SK PETŘÍN PLZEŇ
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008624492LAWI junior team
- - -10015330731 
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
- - -10010588340TEAM LOUNY
Ema CETKOVSKÁ10015286271CYKLO TEAM KOLARNA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10047218166TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
- - -10013667785Eleven Black.ET team
Jakub BOUČEK10048200189ISRAEL CYCLING ACADEMY
Jakub DANĚK10047225240 
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
Jakub DUŘT10046812483BORA - hansgrohe
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
Jakub HRUBÝ10014825826KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10010980481ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jakub KŘIKAVA10010605518kola-bbm.cz
- - -10014825624ZPcyklo PROOFY Corratec team
Jakub PILEČEK10092747138ELECTRO ALAVESA-ZUIA-BSAFE
- - -10010776882KOVO PRAHA
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048208980IVT NÁCHOD
- - -10047214732SKP DUHA Lanškroun
Jan FIERLA10016047218CK FESO PETŘVALD
- - -10010946432 
- - -10010894292KOVO PRAHA
Jan KAŠPAR10023567344 
- - -10013228861DUKLA PRAHA
- - -10046527345TJ UNIČOV
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
- - -10009732922 
- - -10010894595 
- - -10046357290TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009512044DUKLA PRAHA
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
- - -10046863209CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
- - -10009846086EX 23 SARONI factory team
- - -10047222917TJ UNIČOV
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
Jonáš BŘEZINA10009745551 
Karel ARLT10023478731 
- - -10009850938TEAM LOUNY
- - -10047208466 
- - -10048207667CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
Kateřina NAVRÁTILOVÁ10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10014211995TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375 
- - -10047768945 
- - -10009494967CK DACOM PHARMA KYJOV
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015366396BIKE 2000
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC, SPOLEK
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047212611MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009846187 
- - -10048042969DUKLA PRAHA
- - -10013668593TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Markéta HÁJKOVÁ10015335377BEPINK
Martin ČECH10023479842AC SPARTA PRAHA
Martin ČEPEK10047235647TJ FAVORIT BRNO
- - -10009511943CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047225139SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720 
- - -10047235748CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj ŠTIBINGR10010747883 
Matěj STRÁNSKÝ10047224937BRILON RACING TEAM MB
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10046563923SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670 
- - -10010170129 
- - -10010174674ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Michal KOHOUT10009502748 
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
Milan KABRHEL10015522610SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009335121BEPINK
- - -10048046912TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10047226755MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10014211389Eleven Black.ET team
- - -10047218065TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009176483TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047213116TJ Sigma Hranice, z.s.
Petr FIALA10009386550Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Petr KELEMEN10047170272 
Petr KLABOUCH10048005785Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr MALÁN10009435858Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014422567CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047235849CK DACOM PHARMA KYJOV
Roman LEHKÝ10008624694 
- - -10047774302SK PETŘÍN PLZEŇ
Šimon ADÁMEK10009178507 
- - -10013668290LAWI junior team
- - -10048095412DUKLA PRAHA
- - -10009301068DUKLA PRAHA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849WOMEN Cycling Sport
- - -10046562913MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš ČAPEK10010182556 
- - -10015064080KOVO PRAHA
- - -10014211591MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009745753 
Veronika KOTALOVÁ10009849120 
- - -10047207052CK Příbram
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch BŘEZNA10047919802LAWI junior team
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046502790SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10014216948KOVO PRAHA
- - -10047206244TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10048071968LAWI junior team