Závod: MČR časovka dvojic Březnice

  
StavVýsledky
NázevMČR časovka dvojic Březnice
Odvětví
Silnice
Elite
ELITE ženy
F*JUNIOR
F*KADET
F*MASTERS
junior
KADET
MASTERS A
MASTERS B
MASTERS C
MASTERS D
MASTERS E
ŽÁCI-starší
ŽÁKYNĚ-starší
Datum startu14.09.2013
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailckpribram@volny.cz
Telefon 
Fax 
Propozice27-08-13-09-55-18propozice_file2013.09.14_mr_asovka_dvojic_beznice.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii MASTERS E
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CYKLISTICKÝ KLUB MCB SOKOLOV 
1- - -SPORTOVNÍ KLUB CYKLISTŮ PEČKY 
2Karel HORÁČEKKbely cycling team 
2Václav TRSEKKbely cycling team 
3Josef KOLOCKCL KOOPERATIVA - Svijany 
3Václav KOPECKÝTOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
4František GYRAMOTO KOLO BIKE CLUB LITVÍNOV 
4Karel KUBEŠTJ KOVO PRAHA 
 - - -SK CYKLOSPORT KERN 
 Zdeněk KARÁSEKCyklo Bendl 
Výsledky v kategorii MASTERS C
PořadíJménoOddílKategorie
1Vladimír NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 
1Karel PRAGERCK VINOHRADSKÉ ŠLAPKY 
2- - -SK ORBEA CZECH MASTERS 
2- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
3- - -GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 
3- - -CYKLO TEAM KILLI 
4Jiří BOŠTÍKCyklo Bendl 
4- - -BMC RACING 
5Ludvík KILLINGERCYKLO TEAM KILLI 
5Radoslav KRUMMERTJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA 
6- - -KCL KOOPERATIVA - Svijany 
6Rudolf HAVRDAKCL KOOPERATIVA - Svijany 
7- - -SPORTOVNÍ KLUB CYKLISTŮ PEČKY 
7- - -TJ JISKRA NOVÝ BYDŽOV 
8Jaromír HAMPLKCL KOOPERATIVA - Svijany 
8Jiří STRNADKCL KOOPERATIVA - Svijany 
9- - -Dexter Cycling 
9- - -Eleven Cube Riders 
Výsledky v kategorii MASTERS D
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří KASALKCL KOOPERATIVA - Svijany 
1Lubomír NOVÁKCYKLO KLUB KUČERA ZNOJMO 
2Josef BURGRCSK MARKUS, spolek 
2Igor KUBÍNCSK MARKUS, spolek 
3František CHARVÁTKCL KOOPERATIVA - Svijany 
4- - -KC NOVÉ STRAŠECÍ 
4- - -SK CYKLOSPORT KERN 
5- - -RICOHIMPROMAT TÁBOR z.s. 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6- - -KC NOVÉ STRAŠECÍ 
6- - -KC NOVÉ STRAŠECÍ 
7- - -TJ JISKRA NOVÝ BYDŽOV 
7- - -SK CYKLOSPORT KERN 
8- - -KC NOVÉ STRAŠECÍ 
8- - -KC NOVÉ STRAŠECÍ 
Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
1Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
2- - -GIANT Trans Brdy Team 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
4- - -LAWI Stars - GIANT 
5Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
5Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
7- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
7Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8Tomáš KALOJÍROSAC SPARTA PRAHA 
9- - -SportRaces-Isaac Team 
9- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
10Jiří BOUŠKALAWI Stars - GIANT 
10Daniel TREMLLAWI Stars - GIANT 
11- - -SSC ŽELEZNÝ BROD 
11- - -SSC ŽELEZNÝ BROD 
12Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
12Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
13- - -AC SPARTA PRAHA 
13- - -Vysočina Cycling 
14- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
14Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
15Jiří BAIERVELOSPORT DOMAŽLICE 
15Bedřich PRŮCHASportRaces-Isaac Team 
16- - -STARK CYCLING TEAM 
16- - -BMC RACING 
Výsledky v kategorii F*MASTERS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BIKE CLUB SVITAVY 
1- - -CYKLOTRENINK.COM 
2- - -SPORTOVNÍ KLUB CYKLISTŮ PEČKY 
2- - -KCL KOOPERATIVA - Svijany 
3Alena MIKŠOVSKÁCSK MARKUS, spolek 
4- - -LOKOMOTIVA NYMBURK 
4- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii MASTERS B
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Eleven Cube Riders 
1- - -CSK MARKUS, spolek 
2- - -SWEEP Ultimate Sport 
2Tomáš VIKTORINSWEEP Ultimate Sport 
3- - -SB CYKLO OLYMPIA 
3- - -BMC RACING 
4Robert KLEINERLawi - Granfondo team 
4- - -Lawi - Granfondo team 
5- - -CKKV PRAHA 
Výsledky v kategorii ELITE ženy
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ALLTRAINING.CZ 
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -CYCLING BRNO 
2Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
3Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
3Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
4- - -CYKLOTRENINK.COM 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
5- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
5Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
Výsledky v kategorii KADET
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
1Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
2Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
3- - -AC SPARTA PRAHA 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
4- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
6Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
6- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
12Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
13Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
14- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
15- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii junior
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
1Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
2Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
2Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
3Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
3Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -Klein Constantia 
5Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
6- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
7- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov 
8Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
8Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
9Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
10Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
12- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
12- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
13- - -PUSKINAK.CZ 
13- - -DUKLA PRAHA 
14- - -EX 23 SARONI factory team 
14- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
15- - -TJ STADION LOUNY 
15- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii MASTERS A
PořadíJménoOddílKategorie
1Luděk BLINKACykloteam MXM Hulín 
1- - -SK ORBEA CZECH MASTERS 
2Radim KIJEVSKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2Radek MELŠALOKOMOTIVA NYMBURK 
3Michal GUSESPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 
3- - -Eleven Cube Riders 
4- - -CSK MARKUS, spolek 
4- - -CSK MARKUS, spolek 
5Ludvík KILLINGERCYKLO TEAM KILLI 
5- - -TJ AGRO KOLÍN ODDÍL CYKLISTIKY 
6- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
6Pavel VESELÝSPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ-starší
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
Výsledky v kategorii ŽÁCI-starší
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
3- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
4Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
4- - -CK BÍTOVSKÁ 
5Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
6- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
10Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
11- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii F*JUNIOR
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM LOUNY 
1Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -TEAM LOUNY 
2Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TJ STADION LOUNY 
3- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
5Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
6- - -DUKLA PRAHA 
6- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii F*KADET
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
1Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047212409MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10013228659KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10008822637 
Alena MIKŠOVSKÁ10046637277CSK MARKUS, spolek
- - -10007650351ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015425408PUSKINAK.CZ
- - -10009515882TEAM LOUNY
- - -10009722919GHOST Team
- - -10046882003KC NOVÉ STRAŠECÍ
- - -10047776423SK PETŘÍN PLZEŇ
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Augustin HOFFMANN10047523617KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
- - -10012825808ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10009088274DUKLA PRAHA
Bedřich PRŮCHA10047001635SportRaces Isaac Team
- - -10047770965LOKOMOTIVA NYMBURK
- - -10002715980 
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047226856MADETA FITNESS/HAIBIKE
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
Daniel TREML10047941525LAWI Stars - GIANT
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009446770ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10009511741DUKLA PRAHA
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009511842SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10010588340TEAM LOUNY
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10015730754 
František CHARVÁT10047525233KCL KOOPERATIVA - Svijany
František GYRA10046942728Cyklistický klub Litvínov, z .s.
- - -10004620113Androni Giocattoli-Venezuela
- - -10007503134CCC Team
- - -10046470256Cyklo Bendl
Igor KUBÍN10046923025CSK MARKUS, spolek
- - -10013667785ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
Jakub DUŘT10046812483BORA - hansgrohe
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
Jakub SCHIERL10016518070EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10006891024ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013228861DUKLA PRAHA
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
- - -10046983952CSK MARKUS, spolek
Jan VALEŠ10046764488CYKLO TEAM KILLI
- - -10009512044DUKLA PRAHA
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
Jana VYČÍTALOVÁ10002810556ACS DRAK VRBNO
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jaromír HAMPL10046634449KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10046974555KC NOVÉ STRAŠECÍ
- - -10013954846Vysočina Cycling
Jiří BAIER10053286528AC SPARTA PRAHA
Jiří BOŠTÍK10047577167Cyklo Bendl
Jiří BOUŠKA10006188984LAWI Stars - GIANT
- - -10003769038GIANT Trans Brdy Team
Jiří KASAL10047649919KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10047222917TJ UNIČOV
Jiří NESVEDA10003328292Bikonur Cycling Team
- - -10004771976 
- - -10046834210Sweep cycling
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
Jiří STRNAD10046307780KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10047104796CYKLOTRENINK
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
Josef BURGR10002476413CSK MARKUS, spolek
- - -10007593464CK DACOM PHARMA KYJOV
Josef KOLOC10047608893KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10006499081CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10007180509CYKLOTRENINK
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
Karel KUBEŠ10047687507KOVO PRAHA
Karel PRAGER10046392454CK VINOHRADSKÉ ŠLAPKY
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10048056410KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10014211995TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
- - -10009494967CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10015366396BIKE 2000
- - -10047144509KC NOVÉ STRAŠECÍ
- - - BMC RACING
- - -10047523314KCL KOOPERATIVA - Svijany
Luděk BLINKA10011866215Cykloteam MXM Hulín
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
Ludvík KILLINGER10047706503CYKLO TEAM KILLI
Ludvík KILLINGER10047706604CYKLO TEAM KILLI
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047212611MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009846187 
- - -10048042969DUKLA PRAHA
- - -10013668593TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Marek MIXA10003097617KOVO PRAHA
- - -10009500829 
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
- - -10046711847Cyklo Bendl
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
- - - AC SPARTA PRAHA
- - -10009511943CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10004572825TEAM DUKLA PRAHA
- - - CKKV PRAHA
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10046714170CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10013668492 
- - -10047744693Lawi - Granfondo team
- - -10047190379GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
- - -10047525637ZPcyklo PROOFY Corratec team
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10047212914MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Michael KUKRLE10008680470ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047639815RICOHIMPROMAT TÁBOR z.s.
- - -10046718416SB CYKLO OLYMPIA
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047843616KOVO PRAHA
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046375377SK ORBEA CZECH MASTERS
- - -10047226755MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
- - -10014211389ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10047218065TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808704 
- - -10047623344TJ JISKRA NOVÝ BYDŽOV
- - -10047236859Eleven Cube Riders
- - -10046834715SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Pavel VESELÝ10047967288SPORTOVNÍ KLUB MS AUTO
- - -10047770157BIKE CLUB SVITAVY
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10046983750CSK MARKUS, spolek
- - -10047610816SK CYKLOSPORT KERN
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046639907Eleven Cube Riders
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046524921CSK MARKUS, spolek
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
- - -10012562187SportRaces Isaac Team
- - -10047611523TJ AGRO KOLÍN ODDÍL CYKLISTIKY
- - -10014422567CK Příbram - Fany GASTRO
Petr VATLACH10046570084KOVO PRAHA
- - -10015111166TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047235849CK DACOM PHARMA KYJOV
Radek MELŠA10046714675LOKOMOTIVA NYMBURK
- - -10046338904SK MAXBIKE Ostrava
Radim KIJEVSKÝ10046569983TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Radoslav KRUMMER10047705893TJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA
Robert KLEINER10047247973Lawi - Granfondo team
- - -10006498879TEAM DUKLA PRAHA
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Rostislav BROKEŠ10013668189FORCE TEAM JESENÍK
Rudolf HAVRDA10047517149KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10047774302SK PETŘÍN PLZEŇ
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013668290KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
Stanislav KOZUBEK10001576030ČSC Praha
- - -10015214937ALLTRAINING.CZ
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
- - -10048095412DUKLA PRAHA
- - -10009301068DUKLA PRAHA
- - -10046562913MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš BUCHÁČEK10002058202TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
- - -10047223018TJ STADION LOUNY
- - -10014211591MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
Tomáš VIKTORIN10046796117Sweep cycling
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10047217762KC NOVÉ STRAŠECÍ
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008146869TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047648000SK CYKLOSPORT KERN
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10008954090CYCLING BRNO
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046943031KC NOVÉ STRAŠECÍ
Vladimír NOVÁK10047131169SPORTOVNÍ KLUB MS AUTO
- - -10014216948KOVO PRAHA
Zdeněk KARÁSEK10047616068Cyklo Bendl
- - -10047706301CYKLISTICKÝ KLUB MCB SOKOLOV
- - -10047576864SK ORBEA CZECH MASTERS