Závod: MČR časovka do vrchu Dobříš

  
StavVýsledky
NázevMČR časovka do vrchu Dobříš
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
MASTERS
MASTERS ŽENY
MUŽI
ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu15.09.2013
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailckpribram@volny.cz
Telefon 
Fax 
Propozice27-08-13-09-55-53propozice_file2013.09.15_mr_asovka_do_vrchu_dob.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

16-09-13-18-33-17V130915.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -GIANT Trans Brdy Team 
2- - -LAWI Stars - GIANT 
3Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
4Petr NOVÁKSportRaces-Isaac Team 
5- - -Vysočina Cycling 
6- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
7Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
8Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
9- - -AC SPARTA PRAHA 
10Jiří BAIERVELOSPORT DOMAŽLICE 
11Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
2Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
7- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8- - -TJ STADION LOUNY 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
13- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -IVT NÁCHOD 
16- - -TJ STADION LOUNY 
17- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
18- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
20- - -TJ KOVO PRAHA 
21- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
22Josef FIALACYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
23Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
24- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
25- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
26- - -TEAM DUKLA PRAHA 
28- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
29- - -TJ KOVO PRAHA 
30- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
31- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
32- - -TJ KOVO PRAHA 
33Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
 Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
6Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
7- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
8Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
12- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
13Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
14Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
15- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
16Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
17Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
18Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
19Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
20- - -SKP DUHA Lanškroun 
21- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
22- - -TJ STADION LOUNY 
23- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
24- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
25- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
26- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
2- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
Výsledky v kategorii ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
4- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7Šimon VANÍČEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
8Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
9- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
10- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
11Jakub SCHIERLEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
12Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
13Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14- - -GHOST Team 
15Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
17David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
18Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
19Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
20Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
21- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
24Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
26- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
27- - -TJ FAVORIT BRNO 
28- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
29- - -CK BÍTOVSKÁ 
30- - -TEAM DUKLA PRAHA 
31- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
32- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -GHOST Team 
2Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
3- - -CYCLING BRNO 
4- - -CYKLOTRENINK.COM 
5Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
6Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
3Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TEAM LOUNY 
5- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -TJ TŽ TŘINEC 
8- - -TJ STADION LOUNY 
9- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
10- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BEPINK 
2Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
3Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
7- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
Výsledky v kategorii MASTERS
PořadíJménoOddílKategorie
1Luděk BLINKACykloteam MXM Hulín 
2- - -GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 
3- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii MASTERS ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CYKLOTRENINK.COM 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046480259TJ FAVORIT BRNO
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047212409MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - - EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10013228659KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10013384263TJ STADION LOUNY
- - -10008822637 
Alexandr VASILENKO10047200887EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009515882TEAM LOUNY
- - -10009494866TJ FAVORIT BRNO
- - -10009722919GHOST Team
- - -10047776423SK PETŘÍN PLZEŇ
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046456819MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
- - -10012825808ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10009088274DUKLA PRAHA
Bedřich PRŮCHA10047001635SportRaces Isaac Team
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10014749842TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047226856MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10007704612 
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10009446770ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10009511741DUKLA PRAHA
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009511842SK PETŘÍN PLZEŇ
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10003279893EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10015730754 
- - -10047218166TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10004620113Androni Giocattoli-Venezuela
- - -10007503134CCC Team
- - -10046470256Cyklo Bendl
- - -10013667785ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
Jakub DUŘT10046812483BORA - hansgrohe
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
Jakub HRUBÝ10014825826KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10014825624ZPcyklo PROOFY Corratec team
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10007882040ZPcyklo PROOFY Corratec team
Jakub SCHIERL10016518070EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048208980IVT NÁCHOD
- - -10047214732SKP DUHA Lanškroun
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10006891024ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013228861DUKLA PRAHA
- - -10047212308MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Jan SLAVÍČEK10004177448EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jan ŠTYCH10047220287ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10015528872SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10009512044DUKLA PRAHA
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151Pirelli Mercedes-Benz PRAHA Trek
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013954846Vysočina Cycling
Jiří BAIER10053286528AC SPARTA PRAHA
- - -10003769038GIANT Trans Brdy Team
- - -10047222917TJ UNIČOV
- - -10004771976 
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10047104796CYKLOTRENINK
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
Josef FIALA10015425812Cyklosport Pitstop.cz
- - -10007593464CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10007180509CYKLOTRENINK
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
Karel MACHAČNÝ10047632943SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10009850938TEAM LOUNY
- - -10047208466 
- - -10048207667CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10014211995TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
- - -10009494967CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10015366396BIKE 2000
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047212611MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10009846187 
- - -10048042969DUKLA PRAHA
- - -10013668593TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Marek MIXA10003097617KOVO PRAHA
- - -10009500829 
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
- - -10046711847Cyklo Bendl
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
- - - AC SPARTA PRAHA
- - -10009511943CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10004572825TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10046714170CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10013668492 
- - -10047190379GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10047212914MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
Michal MALÍK10008879928LAWI Stars - GIANT
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10008659050CCC Team
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046564630 
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009335121BEPINK
- - -10047226755MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10012849652KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
- - -10014211389ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10047218065TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283TEAM DUKLA PRAHA
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
Petr NOVÁK10012562187SportRaces Isaac Team
- - -10014422567CK Příbram - Fany GASTRO
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
- - -10046675572KOVO PRAHA
- - -10047235849CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10006498879TEAM DUKLA PRAHA
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Rostislav BROKEŠ10013668189FORCE TEAM JESENÍK
- - -10047774302SK PETŘÍN PLZEŇ
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013668290KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
Stanislav KOZUBEK10001576030ČSC Praha
- - -10009544679ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10048095412DUKLA PRAHA
- - -10009301068DUKLA PRAHA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
- - -10046562913MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10011016554ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10007585582EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tomáš BUCHÁČEK10002058202TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
Tomáš PAPRSTKA10006629528EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047223018TJ STADION LOUNY
- - -10014211591MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10008146869TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vendula NAVRÁTILOVÁ10007654088GHOST Team
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10008954090CYCLING BRNO
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10008146465EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10014389326TJ FAVORIT BRNO
- - -10047920206KOVO PRAHA
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014216948KOVO PRAHA
- - -10048071968KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.