Závod: ČP mládeže čj Praha-Strahov

  
StavVýsledky
NázevČP mládeže čj Praha-Strahov
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
ŽÁCI MLADŠÍ
ŽÁCI STRARŠÍ
ŽÁKYNĚ STARŠÍ
ŽENY
Datum startu21.09.2013
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailjara.krakovicova@caths.cz
Telefon 
Fax 
Propozice1379310732-propozice-memoril-evena-cihle.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
3Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
7- - -AC SPARTA PRAHA 
8Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
9Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -TJ KOVO PRAHA 
12Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
17Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
18- - -TJ KOVO PRAHA 
19- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
20- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
22Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
23- - -DUKLA PRAHA 
24Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
25- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
5- - -Klein Constantia 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov 
7Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
8Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
12Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
13Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
14Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
15- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
16- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
17- - -PUSKINAK.CZ 
18Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
19- - -TEAM FORMAN CINELLI 
20- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
21Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
22- - -SKP DUHA Lanškroun 
23- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
24- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
25- - -DUKLA PRAHA 
26- - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
4- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
5Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
2Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -CYCLING BRNO 
4- - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STRARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
4- - -Maloja Pushbikers 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
9Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
10Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
11Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
13David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
14- - -TEAM DUKLA PRAHA 
15Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16- - -CK BÍTOVSKÁ 
17- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
18Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
19Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
21- - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -KL SPORT MOST 
2- - -DUKLA PRAHA 
3Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
5- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
6- - -TEAM LOUNY 
7- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BEPINK 
2Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
3Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
3Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
4Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
5Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
6Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
7- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
9- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046480259TJ FAVORIT BRNO
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10005920822BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10013228659KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10013384263TJ STADION LOUNY
- - -10008822637 
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009494866TJ FAVORIT BRNO
- - -10047776423SK PETŘÍN PLZEŇ
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009088274DUKLA PRAHA
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047236253TJ FAVORIT BRNO
- - -10014749842TJ AŠ ML.BOLESLAV
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10006675301KOLOKRÁM
- - -10009446770ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009892566CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10009511741DUKLA PRAHA
- - -10047229987ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10009511842SK PETŘÍN PLZEŇ
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048063985TJ FAVORIT BRNO
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10014485215TJ DUKLA BRNO
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10047218166TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
- - -10013384061AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10013667785ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10016046915TEAM FORMAN CINELLI
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub DANĚK10047225240IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
Jakub DUŘT10046812483BORA - hansgrohe
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10006235666TJ FAVORIT BRNO
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
Jakub HRUBÝ10014825826KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10004634964CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10014825624ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10007882040ZPcyklo PROOFY Corratec team
Jakub SCHIERL10016518070EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
Jakub SVOBODA10003068416KOLOKRÁM
- - -10048208980IVT NÁCHOD
- - -10013667987TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10005379844PUSKINAK.CZ
- - -10047214732SKP DUHA Lanškroun
- - -10047230593TJ FAVORIT BRNO
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010894292KOVO PRAHA
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013228861DUKLA PRAHA
- - -10046527345TJ UNIČOV
- - -10009745349 
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
- - -10009732922TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
Jan STÖHR10008707449AC SPARTA PRAHA
Jan SVOBODA10009852453YOGI RACING OSTRAVA
- - -10006800488PUSKINAK.CZ
- - -10009512044DUKLA PRAHA
- - -10046863209CK Příbram - Fany GASTRO
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151Pirelli Mercedes-Benz PRAHA Trek
- - -10013954846Vysočina Cycling
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Isaac Team
- - -10047230694TJ FAVORIT BRNO
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047222917TJ UNIČOV
- - -10007818281TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
- - -10007945391TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10009850938TEAM LOUNY
- - -10047208466 
- - -10048207667CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10014211995TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
- - -10009494967CK DACOM PHARMA KYJOV
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015366396BIKE 2000
- - -10047222816CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
Lukáš HORÁK10011997769RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10009846187 
- - -10048042969DUKLA PRAHA
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10013668593TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009500829 
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
- - - AC SPARTA PRAHA
- - -10008624391ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10009511943CK Příbram - Fany GASTRO
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10046714170CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10048176143AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
Matěj STRÁNSKÝ10047224937IVAR CS - AUTHOR TEAM
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
Michael KUBÍN10012252801ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
Michael KUKRLE10008680470ELKOV AUTHOR cycling team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
Michal MALÍK10008879928LAWI Stars - GIANT
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10008659050CCC Team
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046347085PUSKINAK.CZ
- - -10046564630 
Milan ZÁLESKÝ10013453577RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10046538459PUSKINAK.CZ
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007704713TJ UNIČOV
- - -10009335121BEPINK
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
- - -10003322838ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013955149Vysočina Cycling
- - -10014211389ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10047218065TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009808704 
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10013905740BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
Pavel STÖHR10008707550AC SPARTA PRAHA
- - -10009176483TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr LECHNER10002722347MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014422567CK Příbram - Fany GASTRO
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
- - -10046675572KOVO PRAHA
- - -10013668391PROFI SPORT CHEB
- - -10047235849CK DACOM PHARMA KYJOV
René JAURIS10006187873Bikonur Cycling Team
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Samuel JIROUŠ10048206455ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10047774302SK PETŘÍN PLZEŇ
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013668290KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10047232415ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10009544679ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
- - -10048095412DUKLA PRAHA
- - -10009301068DUKLA PRAHA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
- - -10011016554ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10002318381PUSKINAK.CZ
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10013668795TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10013955957Vysočina Cycling
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10008146869TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vendula NAVRÁTILOVÁ10007654088GHOST Team
- - -10046714271TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047207052CK Příbram
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10007522938TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046694366CK BÍTOVSKÁ
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014389326TJ FAVORIT BRNO
- - -10002128021TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047920206KOVO PRAHA
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10046502790SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10014216948KOVO PRAHA
- - -10046441459TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
- - -10048071968KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.