Závod: ČP Elite, U23 a mládeže silnice - Memoriál E.Cihláře

  
StavVýsledky
NázevČP Elite, U23 a mládeže silnice - Memoriál E.Cihláře
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
MUŽI / MEN
ŽÁCI MLADŠÍ
ŽÁCI STARŠÍ
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu22.09.2013
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailjara.krakovicova@caths.cz
Telefon 
Fax 
Propozice16-09-13-07-55-47propozice_file2013.09.21_p_mldee_a_mu_praha_mem.cihle.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

23-09-13-13-15-4822.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI / MEN
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3- - -PUSKINAK.CZ 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
7- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
8- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
10Tomáš KALOJÍROSAC SPARTA PRAHA 
11Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
12Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
13Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
15Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
16Rostislav KROTKÝAC SPARTA PRAHA 
17- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
19- - -AC SPARTA PRAHA 
20- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
21- - -KOLOKRÁM 
22- - -TJ KOVO PRAHA 
23- - -TEAM DUKLA PRAHA 
24- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
25Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
26Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
28- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
32Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
35- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
36- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
37Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
38Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
39Milan ZÁLESKÝRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
40- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
41- - -AC SPARTA PRAHA 
42- - -TJ FAVORIT BRNO 
43- - -Bikonur Cycling Team 
45- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
47Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -BMC RACING 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 Jiří DOLEŽALSportRaces-Isaac Team 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -GIANT Trans Brdy Team 
 Jiří JEŽEKTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -Bikonur Cycling Team 
 Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
 Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
 Michael KUBÍNELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
 Tomáš MEDEKCT WEBER 
 Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
 Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
 - - -Vysočina Cycling 
 - - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
 - - -Vysočina Cycling 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -CYCLING BRNO 
4Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
5- - -TJ UNIČOV 
6- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
2Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
5Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
8Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
9Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
10Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
11Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
13- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov 
15Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -TEAM FORMAN CINELLI 
18- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
19- - -EX 23 SARONI factory team 
20- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
21Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
22- - -Klein Constantia 
23- - -AC SPARTA PRAHA 
 Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 Zdeněk MORÁVEKGT OPPORTUNITY BRNO 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -Maloja Pushbikers 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
5- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
7- - -CK BÍTOVSKÁ 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
10Šimon VANÍČEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
13Jakub SCHIERLEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
14Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
16- - -GHOST Team 
17- - -ASO DUKLA BRNO 
18Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
21Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
22- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
23Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
24- - -TEAM DUKLA PRAHA 
26- - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -TJ TŽ TŘINEC 
4- - -DUKLA PRAHA 
5Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -TJ STADION LOUNY 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
4Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
5Lukáš KUNTGHOST Team 
8Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
9- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
12- - -AC SPARTA PRAHA 
13- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
14Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
18- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
19- - -TJ KOVO PRAHA 
20Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
21- - -TJ STADION LOUNY 
22Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
24- - -TJ STADION LOUNY 
25- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
26Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
27- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
28- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
29- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
30Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
31- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
32- - -TJ FAVORIT BRNO 
 Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BEPINK 
2Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
6Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -PUSKINAK.CZ 
 - - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
 Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
3Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
4Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -PROFI SPORT CHEB 
7Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
9- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
- - -10047776423SK PETŘÍN PLZEŇ
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014749842TJ AŠ ML.BOLESLAV
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
- - -10009446770ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009511842SK PETŘÍN PLZEŇ
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10004620113Androni Giocattoli-Venezuela
- - -10007503134CCC Team
- - -10046470256Cyklo Bendl
- - -10016046915TEAM FORMAN CINELLI
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
Jakub SCHIERL10016518070EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10010776882KOVO PRAHA
- - -10047214732SKP DUHA Lanškroun
- - -10006891024ELKOV AUTHOR cycling team
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Jan STÖHR10008707449AC SPARTA PRAHA
- - -10006800488PUSKINAK.CZ
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151Mitas Mercedes-Benz PRAHA Trek
- - -10014533816CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10013954846Vysočina Cycling
- - -10003769038GIANT Trans Brdy Team
- - -10008707348TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10004771976 
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007593464CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10006499081CK DACOM PHARMA KYJOV
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046667488CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Kryštof BOGÁR10008146566ROHOZEC AMULET TEAM
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
Marek MIXA10003097617KOVO PRAHA
- - -10046713261Cyklo Bendl
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
- - -10046711847Cyklo Bendl
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
- - - AC SPARTA PRAHA
- - -10046714170CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048176143AUTHOR TEAM STUPNO
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10008708459EX 23 SARONI factory team
Miloslav KRÝDA10092745825Cyklo Bendl
- - -10007704713TJ UNIČOV
- - -10013955149Vysočina Cycling
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283TEAM DUKLA PRAHA
Pavel STÖHR10008707550AC SPARTA PRAHA
- - -10009176483TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
- - -10006629225JIRAPO-GIANT
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10006498879TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047774302SK PETŘÍN PLZEŇ
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
Stanislav KOZUBEK10001576030ČSC Praha
Tomáš BUCHÁČEK10002058202TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10006092691BMC RACING
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
- - -10013955957Vysočina Cycling
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10008146869TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vendula NAVRÁTILOVÁ10007654088GHOST Team
- - -10046714271TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10007522938TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch BERAN10003007889ALLTRAINING.CZ
- - -10046667892Cyklo Bendl
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10046502790SK ZŠ HOSTIVAŘ
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
Zdeněk MORÁVEK10014821681SUPERIOR RIDERS