Závod: PŘILBA MORAVY 2013

  
StavVýsledky
NázevPŘILBA MORAVY 2013
Odvětví
Dráha
Junior
KADETI
MUŽI
ŽÁCI
Datum startu27.09.2013
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailfavorit.brno@cbox.cz
Telefon 
Fax 
Propozice16-09-13-09-14-54propozice_filepm-2013-rozpis-elite.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

29-09-13-08-51-33Prilba_Moravy_2013.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
5Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
7Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
14Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
16- - -TJ KOVO PRAHA 
17Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
21René JAURISFAVORIT RACING 
22Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
23Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
27- - -PUSKINAK.CZ 
29- - -PUSKINAK.CZ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
6Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
7Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
8Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov 
12Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
13Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
18- - -PUSKINAK.CZ 
19Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
20- - -BIKE TEAM UNIČOV z.s. 
21Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -VELOSERVIS TEAM 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
2Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14- - -ASO DUKLA BRNO 
15Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
16- - -AC SPARTA PRAHA 
20- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
22- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
23Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TEAM LOUNY 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
2Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
5Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
17- - -TJ DUKLA BRNO 
 Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
David SOJKA10008950858ASO DUKLA BRNO
- - -10006800488PUSKINAK.CZ
- - -10007522938TUFO PARDUS Prostějov z.s.